Afdrukken
0615 Mannen Zondag reserve nacompetitie 2e ronde

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 2

Teamleden

Spelers
Timo van de Loo Keeper      
Bil van den Akker        
Pierre van den Berkmortel        
Harun Canic        
Harm van Heerebeek        
Maarten van de Kam        
Luke van Kollenburg        
Stijn Koolen        
Pim Meeuwis        
Rick Meeuwis        
Daan van Nunen        
Jordi Raaymakers        
Paul Stamps        
Mathijs van de Ven        
Willem Witlox        
 
Overige teamleden
Johan van Griensven Trainer
Hans Raaijmakers Leider
Jan van den Heuvel Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Beerse Boys 2 OJC ROSMALEN 3 74091 1-0
C 26-05-2019 12:00 Helvoirt 2 Emplina 2 73903 1-1
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 73197 2-2
C 26-05-2019 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2 73522 1-1
C 26-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 73454 7-0
C 26-05-2019 12:00 JEKA 2 ODC 2 74621 0-0
C 26-05-2019 12:00 RKVVO 3 BMC 2 73881 4-2
C 19-05-2019 11:30 ODC 2 Helvoirt 2 73009 3-0
C 19-05-2019 11:45 Emplina 2 Beerse Boys 2 74718 7-2
C 19-05-2019 12:00 Haarsteeg 2 JEKA 2 74625 2-0
C 19-05-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Oirschot Vooruit 2 74116 2-1
C 19-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 72751 2-1
C 19-05-2019 14:00 RKDVC 3 RKVVO 3 73132 1-3
C 19-05-2019 12:00 BMC 2 Rood Wit V 2 72778 2-6
C 12-05-2019 12:00 Helvoirt 2 Haarsteeg 2 74256 0-1
C 12-05-2019 12:00 Rood Wit V 2 ODC 2 72824 3-2
C 12-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 74451 4-0
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 JEKA 2 72983 2-3
C 12-05-2019 12:00 Beerse Boys 2 BMC 2 73880 2-3
C 12-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 73765 1-0
C 12-05-2019 11:30 RKVVO 3 Emplina 2 74239 2-0
C 05-05-2019 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 74697 4-0
C 05-05-2019 13:00 Helvoirt 2 Oirschot Vooruit 2 74321 0-0
C 05-05-2019 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 106651 1-0
C 28-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 JEKA 2 73569 2-3
C 28-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Beerse Boys 2 73519 1-0
C 28-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 3 73159 2-1
C 22-04-2019 12:00 BMC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 72762 1-2
C 22-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 73086 1-2
C 22-04-2019 11:30 ODC 2 Oirschot Vooruit 2 73175 2-2
C 22-04-2019 11:30 JEKA 2 Rood Wit V 2 73761 1-0
C 22-04-2019 11:45 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 73989 1-1
C 22-04-2019 11:45 RKDVC 3 Beerse Boys 2 73461 3-3
C 22-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Helvoirt 2 73910 4-1
C 20-04-2019 18:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3 73532 0-0
C 14-04-2019 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 72993 3-0
C 14-04-2019 12:00 Beerse Boys 2 Haarsteeg 2 73049 3-0
C 14-04-2019 12:00 RKDVC 3 Emplina 2 73919 2-3
C 14-04-2019 12:00 Helvoirt 2 JEKA 2 74136 1-0
C 14-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 73356 3-1
C 14-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 73043 4-0
C 14-04-2019 12:00 Rood Wit V 2 Oirschot Vooruit 2 74492 2-1
C 07-04-2019 11:30 JEKA 2 RKVVO 3 74247 0-1
C 07-04-2019 12:00 BMC 2 RKDVC 3 73946 5-2
C 07-04-2019 11:30 ODC 2 Beerse Boys 2 73719 3-1
C 07-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Helvoirt 2 74480 1-0
C 07-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 73930 5-2
C 07-04-2019 11:45 Emplina 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74264 3-1
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 72859 3-2
C 31-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 ODC 2 74378 4-0
C 31-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2 73724 0-2
C 24-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 ODC 2 74276 0-6
C 24-03-2019 14:00 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 73048 0-4
C 24-03-2019 11:30 RKVVO 3 Oirschot Vooruit 2 73537 1-0
C 24-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Haarsteeg 2 73294 0-1
C 24-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 JEKA 2 73206 1-5
C 24-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Helvoirt 2 73050 1-3
C 24-03-2019 11:45 Emplina 2 BMC 2 74255 0-1
C 17-03-2019 12:00 Helvoirt 2 Beerse Boys 2 73222 4-0
C 17-03-2019 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 73608 5-2
C 17-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74192 3-0
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3 73288 5-0
C 17-03-2019 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 73510 0-1
C 17-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2 73999 3-1
C 17-03-2019 11:30 JEKA 2 SV Valkenswaard 2 73774 2-0
C 10-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 Rood Wit V 2 73090 2-2
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2 74542 0-3
C 10-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 73792 1-3
C 10-03-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2 73766 2-1
C 10-03-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2 72723 1-3
C 10-03-2019 11:45 Emplina 2 JEKA 2 73348 3-3
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2 72985 1-2
C 24-02-2019 11:45 Emplina 2 ODC 2 72758 2-5
C 24-02-2019 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2 74654 5-2
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 Oirschot Vooruit 2 72970 2-1
C 24-02-2019 11:30 RKVVO 3 Rood Wit V 2 73435 1-0
C 17-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 73784 1-4
C 17-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 3 72905 1-3
C 17-02-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 74228 3-3
C 17-02-2019 11:30 JEKA 2 Reusel Sport/CoTrans 2 72679 2-1
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3 74425 5-0
C 17-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 74131 4-0
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 BMC 2 72844 1-2
C 10-02-2019 12:00 BMC 2 JEKA 2 73273 1-2
C 10-02-2019 11:30 RKVVO 3 ODC 2 73635 6-1
C 10-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 73550 1-0
C 10-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Helvoirt 2 72621 2-0
C 10-02-2019 11:45 Emplina 2 Oirschot Vooruit 2 74523 0-2
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 72899 2-0
C 03-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74109 2-1
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 72686 3-0
C 03-02-2019 11:30 ODC 2 BMC 2 74170 1-2
C 03-02-2019 12:00 Helvoirt 2 RKVVO 3 73548 2-1
C 03-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 73868 2-1
C 03-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2 73762 4-2
C 03-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 74059 4-1
C 20-01-2019 11:30 JEKA 2 Beerse Boys 2 72860 3-3
C 20-01-2019 12:15 Helvoirt 2 Rood Wit V 2 73616 5-1
C 20-01-2019 12:00 BMC 2 Emplina 2 72992 0-0
C 20-01-2019 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73271 2-1
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 73160 3-2
C 23-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 74575 1-7
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 73823 2-6
C 23-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 74030 3-1
C 23-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 72638 3-1
C 16-12-2018 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 72921 0-0
C 09-12-2018 11:30 JEKA 2 Helvoirt 2 74578 0-1
C 09-12-2018 11:30 Emplina 2 RKDVC 3 73894 3-4
C 09-12-2018 11:30 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74243 1-3
C 09-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 73688 1-5
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Rood Wit V 2 74705 5-4
C 09-12-2018 12:00 Haarsteeg 2 Beerse Boys 2 74562 3-0
C 09-12-2018 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 74452 2-4
C 02-12-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 74267 0-0
C 02-12-2018 11:45 Helvoirt 2 SV Valkenswaard 2 72790 1-1
C 02-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 73935 1-3
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 72714 3-0
C 02-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 JEKA 2 74474 1-0
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 72606 1-0
C 02-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 74104 2-2
C 25-11-2018 11:30 JEKA 2 Oirschot Vooruit 2 74075 1-5
C 25-11-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 73000 4-3
C 25-11-2018 11:45 Emplina 2 RKVVO 3 73205 0-2
C 25-11-2018 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 72815 4-0
C 25-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 Helvoirt 2 74560 2-0
C 25-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73265 3-2
C 25-11-2018 13:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 73922 2-3
C 18-11-2018 11:30 RKVVO 3 Helvoirt 2 74162 1-1
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2 74556 2-6
C 18-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 74327 4-3
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2 72799 0-2
C 18-11-2018 12:00 BMC 2 ODC 2 74725 1-0
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2 74184 2-5
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 73163 1-0
C 04-11-2018 11:45 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73666 2-0
C 04-11-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 3 74706 4-0
C 04-11-2018 11:30 ODC 2 Emplina 2 74634 4-3
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 73939 2-0
C 04-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 72842 3-1
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 74455 4-0
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2 72900 1-1
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2 73905 0-5
C 28-10-2018 11:45 Emplina 2 Rood Wit V 2 74003 2-2
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 72604 1-3
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 JEKA 2 72849 2-1
C 28-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2 73552 1-1
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 74299 2-2
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 72887 2-2
C 21-10-2018 11:30 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 73164 2-0
C 21-10-2018 11:30 JEKA 2 Emplina 2 72737 0-0
C 21-10-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 74404 2-1
C 21-10-2018 11:45 Helvoirt 2 BMC 2 72755 2-2
C 21-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 73733 1-5
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 73702 0-0
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 74526 5-1
C 14-10-2018 11:30 ODC 2 JEKA 2 74630 2-0
C 14-10-2018 11:45 Emplina 2 Helvoirt 2 74390 2-4
C 14-10-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 74283 1-4
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 73177 1-0
C 14-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 73158 4-6
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 74115 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 74644 1-2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 72863 3-0
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 73214 3-2
C 07-10-2018 11:45 Helvoirt 2 ODC 2 73759 0-2
C 07-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 72775 1-3
C 07-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Emplina 2 73573 0-1
C 07-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 72641 3-2
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 74249 2-1
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 73406 1-2
C 30-09-2018 11:30 RKVVO 3 Beerse Boys 2 74680 2-1
C 30-09-2018 11:45 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 73139 3-2
C 30-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 JEKA 2 72692 2-2
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 73314 1-4
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 74664 0-3
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 72612 2-0
C 23-09-2018 11:30 JEKA 2 BMC 2 73693 2-0
C 23-09-2018 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 72853 2-2
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 72640 1-1
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 73712 6-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 73914 4-1
C 23-09-2018 11:30 ODC 2 RKVVO 3 73398 2-0
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74611 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:45 Brabantia 2 Zwaluw VFC 2 20160 4-0
B 16-09-2018 12:00 Bladella 2 Oirschot Vooruit 2 19237 3-1
B 09-09-2018 12:00 Zwaluw VFC 2 Oirschot Vooruit 2 18902 2-3
B 09-09-2018 11:45 Brabantia 2 Bladella 2 19479 0-0
B 02-09-2018 12:00 Bladella 2 Zwaluw VFC 2 19897 1-4
B 02-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Brabantia 2 20061 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Oirschot Vooruit 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
3 ODC 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
4 Zeelandia Middelburg 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 Zeelandia Middelburg 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
3 ODC 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
4 Oirschot Vooruit 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
5 Brabantia 2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
6 WSC 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
7 DESK 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
8 Helvoirt 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 2 26 17 5 4 56 57 29 28 0
2 RKVVO 3 26 17 4 5 55 50 21 29 0
3 Oirschot Vooruit 2 26 15 4 7 49 62 31 31 0
4 ODC 2 26 13 4 9 43 59 42 17 0
5 Helvoirt 2 26 11 7 8 40 41 31 10 0
6 SV Valkenswaard 2 26 12 3 11 39 53 52 1 0
7 JEKA 2 26 11 5 10 38 40 34 6 0
8 Rood Wit V 2 26 11 3 12 36 58 65 -7 0
9 OJC ROSMALEN 3 26 10 6 10 36 43 52 -9 0
10 BMC 2 26 10 2 14 32 51 62 -11 0
11 Reusel Sport/CoTrans 2 26 9 2 15 29 41 48 -7 0
12 Beerse Boys 2 26 7 6 13 27 41 55 -14 0
13 Emplina 2 26 5 7 14 22 42 62 -20 0
14 RKDVC 3 26 4 2 20 14 30 84 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 2 3 2 1 0 7 8 1 7 0
2 Bladella 2 3 1 1 1 4 4 5 -1 0
3 Zwaluw VFC 2 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 Oirschot Vooruit 2 3 1 0 2 3 5 9 -4 0

Training

Berichten



Powered by