0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 2

Teamleden

Spelers
Timo van de Loo Keeper      
Bil van den Akker        
Pierre van den Berkmortel        
Harun Canic        
Harm van Heerebeek        
Jan Willem van Hout        
Maarten van de Kam        
Luke van Kollenburg        
Stijn Koolen        
Kay Laenen        
Pim Meeuwis        
Rick Meeuwis        
Daan van Nunen        
Jordi Raaymakers        
Paul Stamps        
Mathijs van de Ven        
Willem Witlox        
 
Overige teamleden
Johan van Griensven Trainer
Hans Raaijmakers Leider
Jan van den Heuvel Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 ODC 2
C 24-02-2019 11:30 RKVVO 3 Rood Wit V 2
C 24-02-2019 11:45 Emplina 2 ODC 2
C 24-02-2019 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 Oirschot Vooruit 2
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2
C 10-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2
C 10-03-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2
C 10-03-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2
C 10-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3
C 10-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 Rood Wit V 2
C 10-03-2019 11:45 Emplina 2 JEKA 2
C 17-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 17-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2
C 17-03-2019 11:45 Helvoirt 2 Beerse Boys 2
C 17-03-2019 11:30 JEKA 2 SV Valkenswaard 2
C 17-03-2019 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3
C 17-03-2019 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 BMC 2 A.P.P.M. (Arno) Mathon 72844 1 - 2
C 10-02-2019 11:45 Emplina 2 Oirschot Vooruit 2 A.G.Y. (At) Wijnia 74523 0 - 2
C 03-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 D.R.H. (Daniƫl) Drost 74059 4 - 1
C 20-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit 2 RKVVO 3 R.M. (Robby) Luyken 73159
V 13-01-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Erp 2 Jan van Beers (Scheidsrechter) 5-2
V 08-01-2019 20:00 Geldrop 2 Oirschot Vooruit 2
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Rood Wit V 2 J.T.F. (Jimmy) vanSchayk 74705 5 - 4
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 E. (Eric) Warners 72606 1 - 0
C 25-11-2018 11:30 JEKA 2 Oirschot Vooruit 2 A.J.P.M. (Ton) Michielsen 74075 1 - 5
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2 C.J. (Sinus) Baars 74184 2 - 5
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2 M.H. (Martin) Buurmeijer 72900 1 - 1
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2 M. (Mario) vanDinter 73905 0 - 5
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 Afgeschermd 74526 5 - 1
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 C. (Cornelis) Onink 73177 1 - 0
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 A. (Abdul) Azghiri 74249 2 - 1
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 C.J.M. (Chryso) Konings 73314 1 - 4
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 J. (Jasper) deBondt 73914 4 - 1
B 16-09-2018 12:00 Bladella 2 Oirschot Vooruit 2 Afgeschermd 19237 3 - 1
B 09-09-2018 12:00 Zwaluw VFC 2 Oirschot Vooruit 2 H.M.M. (Rene) Tausch 18902 2 - 3
B 02-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Brabantia 2 D.J.L. (Daniel) Jansen 20061 1 - 4
V 30-08-2018 20:00 VOAB 2 Oirschot Vooruit 2 3-1
T 26-08-2018 11:30 Wilhelmina Boys Oirschot Vooruit 2
V 21-08-2018 20:00 Oirschot Vooruit 2 Unitas `59 2 Bart Vogels (Scheidsrechter) 0-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 73784 1-4
C 17-02-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 74228 3-3
C 17-02-2019 11:30 JEKA 2 Reusel Sport/CoTrans 2 72679 2-1
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3 74425 5-0
C 17-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 74131 4-0
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 BMC 2 72844 1-2
C 17-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 3 72905 1-3
C 10-02-2019 11:30 RKVVO 3 ODC 2 73635 6-1
C 10-02-2019 11:45 Emplina 2 Oirschot Vooruit 2 74523 0-2
C 10-02-2019 12:00 BMC 2 JEKA 2 73273 1-2
C 10-02-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Beerse Boys 2 73519 0-0
C 10-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 73550 1-0
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 72899 2-0
C 10-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Helvoirt 2 72621 2-0
C 03-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2 73762 4-2
C 03-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 73868 2-1
C 03-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 74059 4-1
C 03-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74109 2-1
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 72686 3-0
C 03-02-2019 11:30 ODC 2 BMC 2 74170 1-2
C 03-02-2019 12:00 Helvoirt 2 RKVVO 3 73548 2-1
C 27-01-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 JEKA 2 73569 0-0
C 27-01-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2 73724 0-0
C 20-01-2019 12:00 BMC 2 Emplina 2 72992 0-0
C 20-01-2019 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73271 2-1
C 20-01-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 3 73159 0-0
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 73160 3-2
C 20-01-2019 12:15 Helvoirt 2 Rood Wit V 2 73616 5-1
C 20-01-2019 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 74697 0-0
C 20-01-2019 11:30 JEKA 2 Beerse Boys 2 72860 3-3
C 23-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 72638 3-1
C 23-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 74575 1-7
C 23-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 74030 3-1
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 73823 2-6
C 16-12-2018 12:00 Helvoirt 2 Oirschot Vooruit 2 74321 0-0
C 16-12-2018 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 72921 0-0
C 09-12-2018 11:30 JEKA 2 Helvoirt 2 74578 0-1
C 09-12-2018 11:30 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74243 1-3
C 09-12-2018 11:30 Emplina 2 RKDVC 3 73894 3-4
C 09-12-2018 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 74452 2-4
C 09-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 73688 1-5
C 09-12-2018 12:00 Haarsteeg 2 Beerse Boys 2 74562 3-0
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Rood Wit V 2 74705 5-4
C 02-12-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 74267 0-0
C 02-12-2018 11:45 Helvoirt 2 SV Valkenswaard 2 72790 1-1
C 02-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 73935 1-3
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 72714 3-0
C 02-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 JEKA 2 74474 1-0
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 72606 1-0
C 02-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 74104 2-2
C 25-11-2018 13:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 73922 2-3
C 25-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73265 3-2
C 25-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 Helvoirt 2 74560 2-0
C 25-11-2018 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 72815 4-0
C 25-11-2018 11:45 Emplina 2 RKVVO 3 73205 0-2
C 25-11-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 73000 4-3
C 25-11-2018 11:30 JEKA 2 Oirschot Vooruit 2 74075 1-5
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 73163 1-0
C 18-11-2018 11:30 RKVVO 3 Helvoirt 2 74162 1-1
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2 74556 2-6
C 18-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 74327 4-3
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2 72799 0-2
C 18-11-2018 12:00 BMC 2 ODC 2 74725 1-0
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2 74184 2-5
C 04-11-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 3 74706 4-0
C 04-11-2018 11:30 ODC 2 Emplina 2 74634 4-3
C 04-11-2018 11:45 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73666 2-0
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 73939 2-0
C 04-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 72842 3-1
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 74455 4-0
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2 72900 1-1
C 28-10-2018 11:45 Emplina 2 Rood Wit V 2 74003 2-2
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 72604 1-3
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2 73905 0-5
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 JEKA 2 72849 2-1
C 28-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2 73552 1-1
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 74299 2-2
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 72887 2-2
C 21-10-2018 11:30 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 73164 2-0
C 21-10-2018 11:30 JEKA 2 Emplina 2 72737 0-0
C 21-10-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 74404 2-1
C 21-10-2018 11:45 Helvoirt 2 BMC 2 72755 2-2
C 21-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 73733 1-5
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 73702 0-0
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 74526 5-1
C 14-10-2018 11:30 ODC 2 JEKA 2 74630 2-0
C 14-10-2018 11:45 Emplina 2 Helvoirt 2 74390 2-4
C 14-10-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 74283 1-4
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 73177 1-0
C 14-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 73158 4-6
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 74115 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 74644 1-2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 72863 3-0
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 73214 3-2
C 07-10-2018 11:45 Helvoirt 2 ODC 2 73759 0-2
C 07-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 72775 1-3
C 07-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Emplina 2 73573 0-1
C 07-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 72641 3-2
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 74249 2-1
C 30-09-2018 11:45 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 73139 3-2
C 30-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 JEKA 2 72692 2-2
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 73314 1-4
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 74664 0-3
C 30-09-2018 11:30 RKVVO 3 Beerse Boys 2 74680 2-1
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 72612 2-0
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 73406 1-2
C 23-09-2018 11:30 ODC 2 RKVVO 3 73398 2-0
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74611 3-1
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 73712 6-2
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 72640 1-1
C 23-09-2018 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 72853 2-2
C 23-09-2018 11:30 JEKA 2 BMC 2 73693 2-0
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 73914 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:45 Brabantia 2 Zwaluw VFC 2 20160 4-0
B 16-09-2018 12:00 Bladella 2 Oirschot Vooruit 2 19237 3-1
B 09-09-2018 12:00 Zwaluw VFC 2 Oirschot Vooruit 2 18902 2-3
B 09-09-2018 11:45 Brabantia 2 Bladella 2 19479 0-0
B 02-09-2018 12:00 Bladella 2 Zwaluw VFC 2 19897 1-4
B 02-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Brabantia 2 20061 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 2 14 11 1 2 34 44 16 28 0
2 Haarsteeg 2 16 10 4 2 34 37 16 21 0
3 RKVVO 3 14 8 3 3 27 31 14 17 0
4 ODC 2 14 7 2 5 23 27 25 2 0
5 Helvoirt 2 15 6 5 4 23 26 19 7 0
6 OJC ROSMALEN 3 15 6 5 4 23 29 28 1 0
7 SV Valkenswaard 2 16 7 2 7 23 33 32 1 0
8 Rood Wit V 2 16 7 1 8 22 38 48 -10 0
9 JEKA 2 15 6 3 6 21 23 21 2 0
10 BMC 2 16 6 2 8 20 29 32 -3 0
11 Beerse Boys 2 14 3 4 7 13 20 26 -6 0
12 Reusel Sport/CoTrans 2 15 4 1 10 13 22 35 -13 0
13 RKDVC 3 16 4 1 11 13 21 48 -27 0
14 Emplina 2 16 2 4 10 10 21 41 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 2 3 2 1 0 7 8 1 7 0
2 Bladella 2 3 1 1 1 4 4 5 -1 0
3 Zwaluw VFC 2 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 Oirschot Vooruit 2 3 1 0 2 3 5 9 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven