0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 1

Teamleden

Spelers
Menno Kuulkers Keeper      
Job van Gestel        
Koos Gloudemans        
Daan Hagemeier        
Koen van Heerebeek        
Dorus Kemps        
Harm Ketelaars        
Max van Kollenburg        
Kay Laenen        
Bram Meeuwis        
Fons Meeuwis        
Alex van Overdijk        
Gijs Sebregts        
Joris Swaanen        
Max Vervoort        
Dorus van de Wal        
Sjoerd van de Wal        
 
Overige teamleden
Piet Drijvers Trainer
Patrick van Haren Assistent trainer
Rinus de Bresser Leider
John van Kollenburg Keeperstrainer
Octavian-Ionut Matei Verzorger
Piet Kemps Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2018 14:15 Oirschot Vooruit 1 FC Tilburg 1
C 16-12-2018 14:30 Woezik 1 Nemelaer 1
C 16-12-2018 14:00 Juliana '31 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1
C 16-12-2018 14:00 Leones 1 Best Vooruit 1
C 16-12-2018 14:30 SC 't Zand 1 SV TOP 1
C 16-12-2018 14:30 Alverna Brabantia 1
C 16-12-2018 14:30 Prinses Irene 1 HVCH 1
C 18-12-2018 20:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Woezik 1
C 23-12-2018 14:00 HVCH 1 Alverna
C 23-12-2018 14:30 SC 't Zand 1 FC Tilburg 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 18-12-2018 19:30 Arnemuiden 1 Serooskerke 1
B 18-12-2018 20:15 EFC 1 Achilles Veen
B 18-12-2018 20:00 RKSV Heeze 1 Wilhelmina 1
B 19-12-2018 20:00 Steenbergen 1 Sliedrecht 1
B 22-12-2018 13:00 Alblasserdam 1 Oranje Wit 1
B 22-12-2018 14:00 Kloetinge 1 Kruiningen 1
B 22-12-2018 14:00 Philippine 1 Groot-Ammers 1
B 22-12-2018 13:30 LRC 1 Bergeijk 1
B 23-12-2018 14:00 VCB 1 Waspik 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 11-12-2018 20:00 Oirschot Vooruit 1 Wilhelmina\'26 1 E.D.E. (Eddy) vanYren 106479 6 - 2
C 09-12-2018 14:30 SV TOP 1 Oirschot Vooruit 1 R.A.H.J. (Rob) Souwen 70975 2 - 0
C 02-12-2018 14:30 Alverna Oirschot Vooruit 1 M.L.M. (Mike) Theelen 70785 2 - 1
C 25-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Juliana '31 1 J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens 71024 3 - 4
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 R.J.T. (Robin) Vereijken 101363 1 - 5
C 18-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Nemelaer 1 O.T. (Olaf) Lamers 71488 3 - 1
C 04-11-2018 14:30 HVCH 1 Oirschot Vooruit 1 M.M.G.A. (Marijn) Pijnenburg 72271 3 - 2
C 28-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Brabantia 1 A.M.A.H. (Amaranth) Vereijken 71453 1 - 1
C 21-10-2018 14:30 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 R.A.H.J. (Rob) Souwen 70158 0 - 1
C 14-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 SC 't Zand 1 K.C.A. (Killy) Mandemakers 70095 2 - 2
C 07-10-2018 14:30 Woezik 1 Oirschot Vooruit 1 P.F. (Piet) Kemps 69865 1 - 1
C 30-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Leones 1 A.J. (Alexander) Langedijk 69938 1 - 1
C 23-09-2018 14:30 Prinses Irene 1 Oirschot Vooruit 1 R. (Rens) van deWielen 71273 2 - 3
B 16-09-2018 14:30 FC Hoensbroek 1 Oirschot Vooruit 1 R.A.M.W. (Ronald) Mol 2191 0 - 1
B 09-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Marvilde C.M. (Cees) Vullings 2155 1 - 0
V 04-09-2018 20:00 Dongen 1 Oirschot Vooruit 1 3-4
B 02-09-2018 14:30 EHC/Heuts 1 Oirschot Vooruit 1 J. (Jordy) deGoeij 2181 4 - 2
V 26-08-2018 12:00 Oirschot Vooruit 1 VOAB 1 Jeroen Quinten (Scheidsrechter) 4-3
T 24-08-2018 19:45 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 2-1
V 18-08-2018 17:00 Oirschot Vooruit 1 Unitas 59 1 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2018 14:30 Brabantia 1 SC 't Zand 1 72201 1-1
C 09-12-2018 14:30 SV TOP 1 Oirschot Vooruit 1 70975 2-0
C 09-12-2018 14:00 Nemelaer 1 Leones 1 70337 5-1
C 09-12-2018 14:30 FC Tilburg 1 Juliana '31 1 70524 2-2
C 09-12-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Woezik 1 70246 0-0
C 09-12-2018 14:30 Best Vooruit 1 Prinses Irene 1 71733 4-0
C 02-12-2018 14:00 Leones 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 70563 4-1
C 02-12-2018 14:00 Juliana '31 1 SV TOP 1 71211 3-0
C 02-12-2018 14:30 Prinses Irene 1 Nemelaer 1 70233 0-1
C 02-12-2018 14:30 Woezik 1 HVCH 1 69426 2-2
C 02-12-2018 14:30 Best Vooruit 1 Brabantia 1 71704 2-3
C 02-12-2018 14:30 Alverna Oirschot Vooruit 1 70785 2-1
C 25-11-2018 14:30 HVCH 1 Leones 1 70864 1-3
C 25-11-2018 14:30 FC Tilburg 1 Alverna 72167 2-2
C 25-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Juliana '31 1 71024 3-4
C 25-11-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 SC 't Zand 1 70482 3-1
C 25-11-2018 14:30 Nemelaer 1 Best Vooruit 1 69879 7-1
C 25-11-2018 14:30 Brabantia 1 Prinses Irene 1 71926 0-0
C 25-11-2018 14:30 SV TOP 1 Woezik 1 71633 4-2
C 18-11-2018 14:00 Juliana '31 1 Best Vooruit 1 71240 2-0
C 18-11-2018 14:30 FC Tilburg 1 Brabantia 1 71662 2-3
C 18-11-2018 14:30 SC 't Zand 1 Prinses Irene 1 71028 1-0
C 18-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Nemelaer 1 71488 3-1
C 18-11-2018 14:30 SV TOP 1 HVCH 1 72008 4-1
C 18-11-2018 14:30 Alverna Rhode/Van Stiphout Bouw 1 72066 5-1
C 18-11-2018 14:30 Woezik 1 Leones 1 72440 0-3
C 08-11-2018 20:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1 105774 3-4
C 04-11-2018 14:00 Leones 1 SC 't Zand 1 70583 1-2
C 04-11-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 FC Tilburg 1 69786 4-1
C 04-11-2018 14:30 Best Vooruit 1 Alverna 70823 1-3
C 04-11-2018 14:30 Brabantia 1 SV TOP 1 70356 2-3
C 04-11-2018 14:30 HVCH 1 Oirschot Vooruit 1 72271 3-2
C 04-11-2018 14:30 Nemelaer 1 Juliana '31 1 70142 2-3
C 04-11-2018 14:30 Prinses Irene 1 Woezik 1 71553 0-2
C 28-10-2018 14:30 Alverna Leones 1 70815 1-2
C 28-10-2018 14:30 SV TOP 1 Prinses Irene 1 70770 4-0
C 28-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Brabantia 1 71453 1-1
C 28-10-2018 14:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1 72369 3-3
C 28-10-2018 14:30 FC Tilburg 1 HVCH 1 72296 1-1
C 28-10-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Nemelaer 1 71165 0-1
C 28-10-2018 14:00 Juliana '31 1 Woezik 1 71731 2-0
C 21-10-2018 14:30 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 70158 0-1
C 21-10-2018 14:00 Leones 1 FC Tilburg 1 70115 5-1
C 21-10-2018 14:30 Brabantia 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 70383 0-0
C 21-10-2018 14:30 Nemelaer 1 SV TOP 1 70907 2-5
C 21-10-2018 14:30 HVCH 1 Juliana '31 1 69436 1-4
C 21-10-2018 14:30 Prinses Irene 1 Alverna 70010 2-2
C 21-10-2018 14:30 Woezik 1 SC 't Zand 1 70072 4-1
C 14-10-2018 14:00 Juliana '31 1 Alverna 70872 3-0
C 14-10-2018 14:30 HVCH 1 Best Vooruit 1 70672 0-2
C 14-10-2018 14:30 SV TOP 1 Leones 1 70752 2-1
C 14-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 SC 't Zand 1 70095 2-2
C 14-10-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Prinses Irene 1 72259 2-2
C 14-10-2018 14:30 FC Tilburg 1 Woezik 1 71192 1-1
C 14-10-2018 14:30 Brabantia 1 Nemelaer 1 70103 3-1
C 07-10-2018 14:00 Leones 1 Brabantia 1 71073 2-1
C 07-10-2018 14:30 Best Vooruit 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 70607 1-1
C 07-10-2018 14:30 Nemelaer 1 HVCH 1 72015 2-1
C 07-10-2018 14:30 SC 't Zand 1 Juliana '31 1 69463 2-2
C 07-10-2018 14:30 Prinses Irene 1 FC Tilburg 1 70503 1-0
C 07-10-2018 14:30 Woezik 1 Oirschot Vooruit 1 69865 1-1
C 07-10-2018 14:30 Alverna SV TOP 1 71931 2-2
C 30-09-2018 14:00 Juliana '31 1 Prinses Irene 1 70314 4-1
C 30-09-2018 14:30 FC Tilburg 1 Best Vooruit 1 70176 3-2
C 30-09-2018 14:30 HVCH 1 Brabantia 1 69431 1-3
C 30-09-2018 14:30 SC 't Zand 1 Nemelaer 1 70441 2-1
C 30-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Leones 1 69938 1-1
C 30-09-2018 14:30 Woezik 1 Alverna 72393 4-1
C 30-09-2018 15:00 SV TOP 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 69567 2-1
C 23-09-2018 14:30 Brabantia 1 Woezik 1 69477 1-5
C 23-09-2018 14:30 Best Vooruit 1 SV TOP 1 69912 1-1
C 23-09-2018 14:30 Nemelaer 1 FC Tilburg 1 70363 3-2
C 23-09-2018 14:30 Prinses Irene 1 Oirschot Vooruit 1 71273 2-3
C 23-09-2018 14:30 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 HVCH 1 71937 2-1
C 23-09-2018 14:30 Alverna SC 't Zand 1 72311 2-0
C 23-09-2018 14:00 Leones 1 Juliana '31 1 71170 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-12-2018 20:00 RKSV Nuenen 2 Tivoli 1 106483 0-0
B 11-12-2018 20:00 Bruse Boys 1 Dongen 2 106467 2-2
B 11-12-2018 20:00 VOAB 1 Arkel 1 106486 0-1
B 11-12-2018 20:00 JEKA 1 De Noormannen 1 106473 3-0
B 11-12-2018 20:00 Victoria'03 1 HVV'24 1 106475 1-0
B 11-12-2018 20:00 VVGZ 1 METO 1 106474 1-0
B 11-12-2018 20:00 BMC 1 FC Tilburg 1 106466 3-7
B 11-12-2018 20:30 Unitas PSV 1 106477 6-0
B 11-12-2018 20:00 Rijsoord 1 Halsteren 1 106471 2-3
B 11-12-2018 20:00 MOC'17 1 VC Vlissingen 106468 3-2
B 11-12-2018 20:00 Haaften 1 GJS 1 106470 2-4
B 11-12-2018 20:00 Nuenen ZIGO 1 106482 8-0
B 11-12-2018 20:00 Real Lunet 1 SVW 1 106480 2-2
B 11-12-2018 20:00 Oirschot Vooruit 1 Wilhelmina'26 1 106479 6-2
B 11-12-2018 20:00 SCG'18 1 Geldrop 1 106495 0-0
B 11-12-2018 20:00 Prinsenland 1 Baronie 106494 1-4
B 11-12-2018 20:00 SSV'65 1 IFC 106490 2-1
B 11-12-2018 20:00 RCS 1 RBC 1 106493 3-4
B 11-12-2018 20:00 Theole 1 Gilze 1 106492 1-3
B 11-12-2018 20:00 Roosendaal 1 SC Gastel 1 106491 2-0
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 106488 2-5
B 11-12-2018 20:00 Were Di 1 Roda Boys/Bommelerwaard 1 106487 3-2
B 11-12-2018 20:00 Taxandria 1 Reusel Sport/CoTrans 1 106484 0-1
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 101363 1-5
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 16-09-2018 14:30 EHC/Heuts 1 Marvilde 2182 2-2
B 16-09-2018 14:30 FC Hoensbroek 1 Oirschot Vooruit 1 2191 0-1
B 09-09-2018 14:30 FC Hoensbroek 1 EHC/Heuts 1 2190 1-2
B 09-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Marvilde 2155 1-0
B 02-09-2018 14:30 EHC/Heuts 1 Oirschot Vooruit 1 2181 4-2
B 02-09-2018 14:30 Marvilde FC Hoensbroek 1 2125 6-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Juliana '31 1 11 8 3 0 27 31 13 18 0
2 SV TOP 1 11 8 2 1 26 29 15 14 0
3 Leones 1 11 6 2 3 20 25 17 8 0
4 Nemelaer 1 11 6 0 5 18 26 21 5 0
5 Brabantia 1 11 4 4 3 16 18 18 0 0
6 Woezik 1 10 4 3 3 15 21 16 5 0
7 Alverna 10 4 3 3 15 20 18 2 0
8 Oirschot Vooruit 1 11 3 4 4 13 18 19 -1 0
9 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 10 3 3 4 12 15 18 -3 0
10 SC 't Zand 1 10 3 3 4 12 15 20 -5 0
11 Best Vooruit 1 11 3 2 6 11 18 24 -6 0
12 FC Tilburg 1 10 1 4 5 7 15 24 -9 0
13 Prinses Irene 1 11 1 3 7 6 8 23 -15 0
14 HVCH 1 10 1 2 7 5 12 25 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nuenen 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Unitas 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
4 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
5 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 JEKA 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 GJS 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
9 Gilze 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
10 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
11 RBC 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
12 Halsteren 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
13 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
14 Were Di 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 SSV'65 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
16 Arkel 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
17 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
19 VVGZ 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
20 SVW 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
21 Dongen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
22 SCG'18 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
23 Achilles Veen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Alblasserdam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Arnemuiden 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Bergeijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 EFC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Groot-Ammers 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 RKSV Heeze 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Kloetinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kruiningen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 LRC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 RKSV Nuenen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Oranje Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Philippine 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Serooskerke 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Sliedrecht 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Steenbergen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Tivoli 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 VCB 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Waspik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Wilhelmina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Real Lunet 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
44 Bruse Boys 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
45 Geldrop 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
46 RCS 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
47 Rijsoord 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
48 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
49 VC Vlissingen 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
50 IFC 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
51 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
52 METO 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
53 Taxandria 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
54 VOAB 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
55 Haaften 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
56 Theole 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
57 SC Gastel 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
58 Beek Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
59 Prinsenland 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 De Noormannen 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
61 BMC 1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
62 Wilhelmina'26 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
63 PSV 1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
64 ZIGO 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven