0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 13

Teamleden

Spelers
Ronnie Boeljon        
Jan v.d. Boomen        
Brian Brands        
Jelle van Dijk        
Erik de Goeij        
Jan Habraken        
Harm Hems        
Stefan Kuijpers        
Peter van Kuringen        
Ruud Leenders        
Eric van de Loo        
Simon Louwers        
Hank van Nunen        
David Slits        
Erik van Summeren        
Seth Swaans        
Henri Verouden        
Niek van de Wijdeven        
 
Overige teamleden
Martien van Beljouw Leider
Ronald Louwers Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-11-2017 10:00 OV 13 Netersel 3 43144 Sportpark Moorland - - 09:30
C 03-12-2017 10:00 SDO'39 4 OV 13 48684 Sportpark Den Daalacker - - 09:00
C 10-12-2017 10:00 OV 13 Casteren 2 38656 Sportpark Moorland - - 09:30
C 17-12-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 OV 13 Dirkx, H.H. (Herman) 48151 Sportpark Den Hoek - - 09:00
C 25-02-2018 10:00 OV 13 HMVV 6 40001 Sportpark Moorland - - 09:30
C 04-03-2018 12:00 De Zuiderburen 4 OV 13 41396 Sportpark D'n Hoek (Rosolo) - - 11:30
C 11-03-2018 10:00 Hoogeloon 5 OV 13 46525 Sportpark De Roetwijer - - 09:10
C 18-03-2018 10:00 OV 13 Reusel Sport/CoTrans 7 46799 Sportpark Moorland - - 09:30
C 25-03-2018 10:30 Netersel 3 OV 13 39670 Sportpark De Groesbocht - - 09:40
C 08-04-2018 10:00 OV 13 Hulsel 4 49190 Sportpark Moorland - - 09:30
C 15-04-2018 10:00 Hapert 4 OV 13 46171 Sportpark De Lemelvelden - - 09:10
C 22-04-2018 10:00 OV 13 Bladella 8 42642 Sportpark Moorland - - 09:30
C 13-05-2018 10:00 Beerse Boys 10 OV 13 40365 Sportpark De Klep - - 09:20
C 20-05-2018 10:00 OV 13 SDO'39 4 41694 Sportpark Moorland - - 09:30
C 27-05-2018 11:00 Casteren 2 OV 13 42551 Sportpark De Smeel - - 10:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-11-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Beerse Boys 10
C 26-11-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 SDO'39 4
C 26-11-2017 10:00 Hoogeloon 5 Casteren 2
C 26-11-2017 10:00 Hulsel 4 Hapert 4
C 26-11-2017 10:00 HMVV 6 Bladella 8
C 26-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 Netersel 3
C 03-12-2017 11:00 Casteren 2 De Zuiderburen 4
C 03-12-2017 10:30 Netersel 3 HMVV 6
C 03-12-2017 10:00 Hoogeloon 5 Reusel Sport/CoTrans 7
C 03-12-2017 10:00 SDO'39 4 Oirschot Vooruit 13
C 03-12-2017 09:45 Bladella 8 Hapert 4
C 03-12-2017 10:00 Beerse Boys 10 Hulsel 4
C 10-12-2017 11:00 Hulsel 4 Bladella 8
C 10-12-2017 12:00 HMVV 6 Beerse Boys 10
C 10-12-2017 10:00 De Zuiderburen 4 SDO'39 4
C 10-12-2017 10:00 Hapert 4 Hoogeloon 5
C 10-12-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 Casteren 2
C 10-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Netersel 3
C 17-12-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Netersel 3
C 17-12-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Oirschot Vooruit 13

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 OV 13 Sande, H (Maan) vd 44440 2 - 1
C 12-11-2017 10:00 OV 13 Beerse Boys 10 Eijnden, H.J.M.A. (Dirk) van den 45724 10 - 2
C 05-11-2017 10:00 OV 13 Hoogeloon 5 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 46384 1 - 7
C 15-10-2017 10:00 HMVV 6 OV 13 Staal, J.J.H. (Jan) 44825 0 - 4
C 08-10-2017 10:00 OV 13 De Zuiderburen 4 Nuwenhoud, H.W.M. (Willem) 39077 6 - 1
C 01-10-2017 11:00 Hulsel 4 OV 13 Heijden, J. (Jos) van der 46645 1 - 6
C 24-09-2017 10:00 OV 13 Hapert 4 47741 2 - 5
B 17-09-2017 12:00 Wilhelmina Boys 10 OV 13 4924 3 - 2
B 10-09-2017 13:00 Beerse Boys 8 OV 13 4803 3 - 2
B 03-09-2017 10:00 OV 13 Best Vooruit 9 3772 2 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-11-2017 10:30 Netersel 3 SDO'39 4 38619 2-8
C 19-11-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Hulsel 4 44892 1-8
C 19-11-2017 10:00 Beerse Boys 10 Hoogeloon 5 38231 0-4
C 19-11-2017 10:00 Hapert 4 HMVV 6 47873 3-1
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 Oirschot Vooruit 13 44440 2-1
C 19-11-2017 11:00 Casteren 2 Reusel Sport/CoTrans 7 45966 1-4
C 12-11-2017 10:00 SDO'39 4 Casteren 2 44121 5-2
C 12-11-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Hapert 4 49156 0-0
C 12-11-2017 10:00 Hoogeloon 5 Bladella 8 47217 2-3
C 12-11-2017 10:00 HMVV 6 De Zuiderburen 4 40057 4-5
C 12-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 Beerse Boys 10 45724 10-2
C 12-11-2017 10:00 Hulsel 4 Netersel 3 45374 4-2
C 05-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 Hoogeloon 5 46384 1-7
C 05-11-2017 10:00 Hapert 4 SDO'39 4 45457 7-2
C 05-11-2017 11:00 Hulsel 4 Casteren 2 38807 2-1
C 05-11-2017 12:00 HMVV 6 Reusel Sport/CoTrans 7 47136 2-5
C 05-11-2017 09:45 Bladella 8 Beerse Boys 10 46224 6-0
C 29-10-2017 10:00 Hoogeloon 5 De Zuiderburen 4 42464 7-1
C 29-10-2017 10:00 Beerse Boys 10 Hapert 4 45566 2-2
C 29-10-2017 10:30 Netersel 3 Bladella 8 42607 0-2
C 29-10-2017 11:00 Casteren 2 HMVV 6 40033 0-4
C 29-10-2017 10:00 SDO'39 4 Hulsel 4 47568 5-4
C 22-10-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Hulsel 4 45055 4-1
C 22-10-2017 11:00 Hapert 4 De Zuiderburen 4 47563 4-0
C 15-10-2017 09:45 Bladella 8 Casteren 2 42664 7-0
C 15-10-2017 11:00 Hulsel 4 Hoogeloon 5 46068 2-9
C 15-10-2017 10:00 Beerse Boys 10 SDO'39 4 39586 4-4
C 15-10-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Reusel Sport/CoTrans 7 42323 2-6
C 15-10-2017 10:00 HMVV 6 Oirschot Vooruit 13 44825 0-4
C 15-10-2017 10:00 Hapert 4 Netersel 3 42991 7-1
C 08-10-2017 10:00 Hoogeloon 5 HMVV 6 41661 8-3
C 08-10-2017 10:00 SDO'39 4 Bladella 8 41580 3-4
C 08-10-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 De Zuiderburen 4 39077 6-1
C 08-10-2017 10:30 Netersel 3 Beerse Boys 10 39333 0-6
C 08-10-2017 11:00 Casteren 2 Hapert 4 40392 3-3
C 01-10-2017 09:45 Bladella 8 Reusel Sport/CoTrans 7 49061 8-0
C 01-10-2017 10:00 SDO'39 4 HMVV 6 41917 5-0
C 01-10-2017 10:00 Beerse Boys 10 Casteren 2 37232 3-0
C 01-10-2017 11:00 Hulsel 4 Oirschot Vooruit 13 46645 1-6
C 01-10-2017 10:30 Netersel 3 Hoogeloon 5 43959 3-7
C 24-09-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Beerse Boys 10 41974 3-1
C 24-09-2017 12:00 De Zuiderburen 4 Bladella 8 49013 2-10
C 24-09-2017 11:00 Casteren 2 Netersel 3 43032 1-2
C 24-09-2017 10:00 Oirschot V. 13 Hapert 4 47741 2-5
C 24-09-2017 10:00 HMVV 6 Hulsel 4 41013 3-4
C 24-09-2017 10:00 Hoogeloon 5 SDO'39 4 44816 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 8 8 8 0 0 24 42 8 34 0
2 Hoogeloon 5 8 7 0 1 21 45 13 32 0
3 Hapert 4 7 5 2 0 17 31 11 20 0
4 Reusel Sport/CoTrans 7 6 5 0 1 15 22 15 7 0
5 SDO'39 4 8 4 1 3 13 32 24 8 0
6 Oirschot Vooruit 13 7 4 0 3 12 30 18 12 0
7 Hulsel 4 8 4 0 4 12 26 31 -5 0
8 Beerse Boys 10 8 2 2 4 8 18 29 -11 0
9 Netersel 3 7 1 0 6 3 10 35 -25 0
10 De Zuiderburen 4 7 1 0 6 3 12 45 -33 0
11 HMVV 6 8 1 0 7 3 17 34 -17 0
12 Casteren 2 8 0 1 7 1 8 30 -22 0

Training

www.oirschot-vooruit.nl
OV 13- Beerse Boys 10 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto OV 13 2017-18
2017-11-06
www.oirschot-vooruit.nl
OV13-Hapert 4 2017-18
2017-10-04

Berichten



Terug naar boven