0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 13

Teamleden

Spelers
Ronnie Boeljon        
Jan v.d. Boomen        
Brian Brands        
Jelle van Dijk        
Erik de Goeij        
Jan Habraken        
Harm Hems        
Stefan Kuijpers        
Peter van Kuringen        
Ruud Leenders        
Eric van de Loo        
Simon Louwers        
Hank van Nunen        
David Slits        
Erik van Summeren        
Seth Swaans        
Henri Verouden        
Niek van de Wijdeven        
 
Overige teamleden
Martien van Beljouw Leider
Ronald Louwers Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 24-05-2018 19:30 OV 13 Reusel Sport/CoTrans 7 J.M.W. (Jan) de Groot 46799 Sportpark Moorland - - 19:00
C 27-05-2018 11:00 Casteren 2 OV 13 42551 Sportpark De Smeel - - 10:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-05-2018 19:30 Oirschot Vooruit 13 Reusel Sport/CoTrans 7
C 24-05-2018 19:00 Hapert 4 Beerse Boys 10
C 27-05-2018 11:00 Casteren 2 Oirschot Vooruit 13
C 27-05-2018 10:30 Netersel 3 Reusel Sport/CoTrans 7
C 27-05-2018 10:00 Beerse Boys 10 HMVV 6
C 27-05-2018 10:00 Hoogeloon 5 Hapert 4
C 27-05-2018 10:00 SDO'39 4 De Zuiderburen 4
C 27-05-2018 09:45 Bladella 8 Hulsel 4
C 03-06-2018 10:00 De Zuiderburen 4 Hoogeloon 5
C 03-06-2018 09:45 Bladella 8 Netersel 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 10:00 OV 13 SDO'39 4 R.J. (Ronald) Louwers 41694 2 - 7
C 13-05-2018 10:00 Beerse Boys 10 OV 13 T.C. (Theo) vanWoensel 40365 3 - 4
C 10-05-2018 10:00 SDO'39 4 OV 13 R.J. (Ronald) Louwers 48684 2 - 1
C 06-05-2018 12:00 De Zuiderburen 4 OV 13 R.J. (Ronald) Louwers 41396 5 - 7
C 26-04-2018 19:30 OV 13 HMVV 6 J.M.W. (Jan) deGroot 40001 6 - 0
C 22-04-2018 10:00 OV 13 Bladella 8 R.J. (Ronald) Louwers 42642 2 - 5
C 15-04-2018 10:00 Hapert 4 OV 13 Afgeschermd 46171 3 - 0
C 12-04-2018 19:30 OV 13 Casteren 2 R.J. (Ronald) Louwers… (+1) 38656 2 - 2
C 08-04-2018 10:00 OV 13 Hulsel 4 R.J. (Ronald) Louwers 49190 1 - 4
C 31-03-2018 17:00 Reusel Sport/CoTrans 7 OV 13 J.C.F.M. (Johan) vanDommelen 48151 6 - 3
C 25-03-2018 10:30 Netersel 3 OV 13 R vDeursen 39670 3 - 0
C 11-03-2018 10:00 Hoogeloon 5 OV 13 Vermeulen, Jan 46525 8 - 1
C 26-11-2017 10:00 OV 13 Netersel 3 Smetsers, Jan 43144 3 - 2
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 OV 13 Sande, Maan vd 44440 2 - 1
C 12-11-2017 10:00 OV 13 Beerse Boys 10 Eijnden, Dirk van den 45724 10 - 2
C 05-11-2017 10:00 OV 13 Hoogeloon 5 Nuwenhoud, Willem 46384 1 - 7
C 15-10-2017 10:00 HMVV 6 OV 13 Staal, Jan 44825 0 - 4
C 08-10-2017 10:00 OV 13 De Zuiderburen 4 Nuwenhoud, Willem 39077 6 - 1
C 01-10-2017 11:00 Hulsel 4 OV 13 Heijden, J. (Jos) van der 46645 1 - 6
C 24-09-2017 10:00 OV 13 Hapert 4 47741 2 - 5
B 17-09-2017 12:00 Wilhelmina Boys 10 OV 13 4924 3 - 2
B 10-09-2017 13:00 Beerse Boys 8 OV 13 4803 3 - 2
B 03-09-2017 10:00 OV 13 Best Vooruit 9 3772 2 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-05-2018 10:00 De Zuiderburen 4 Casteren 2 46793 1-5
C 20-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Hoogeloon 5 44350 1-5
C 20-05-2018 10:00 Hapert 4 Bladella 8 45948 3-1
C 20-05-2018 10:00 HMVV 6 Netersel 3 39963 3-1
C 20-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit 13 SDO'39 4 41694 2-7
C 13-05-2018 10:00 De Zuiderburen 4 HMVV 6 38005 2-0
C 13-05-2018 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 13 40365 3-4
C 13-05-2018 11:00 Casteren 2 SDO'39 4 41615 2-2
C 13-05-2018 12:00 Bladella 8 Hoogeloon 5 47078 0-3
C 13-05-2018 10:00 Hapert 4 Reusel Sport/CoTrans 7 45529 5-1
C 10-05-2018 11:30 Netersel 3 Hulsel 4 38114 1-6
C 10-05-2018 10:00 SDO'39 4 Oirschot Vooruit 13 48684 2-1
C 06-05-2018 10:00 HMVV 6 Hoogeloon 5 43958 0-7
C 06-05-2018 10:00 Hapert 4 Casteren 2 48646 1-0
C 06-05-2018 10:00 Beerse Boys 10 Netersel 3 41227 4-2
C 06-05-2018 12:00 De Zuiderburen 4 Oirschot Vooruit 13 41396 5-7
C 06-05-2018 12:00 Bladella 8 SDO'39 4 37409 7-0
C 03-05-2018 19:30 Hulsel 4 Reusel Sport/CoTrans 7 48924 4-4
C 29-04-2018 10:00 SDO'39 4 Beerse Boys 10 43199 4-2
C 29-04-2018 10:00 Hoogeloon 5 Hulsel 4 48088 7-0
C 29-04-2018 10:30 Netersel 3 Hapert 4 39211 1-2
C 29-04-2018 11:00 Casteren 2 Bladella 8 39912 1-7
C 29-04-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 De Zuiderburen 4 42076 3-1
C 26-04-2018 19:30 Oirschot Vooruit 13 HMVV 6 40001 6-0
C 22-04-2018 09:30 Hoogeloon 5 Beerse Boys 10 46093 7-0
C 22-04-2018 11:00 Hulsel 4 De Zuiderburen 4 44713 3-2
C 22-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit 13 Bladella 8 42642 2-5
C 22-04-2018 10:00 HMVV 6 Hapert 4 39532 1-2
C 22-04-2018 10:00 SDO'39 4 Netersel 3 39408 4-3
C 22-04-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Casteren 2 40753 2-3
C 19-04-2018 18:45 De Zuiderburen 4 Netersel 3 47002 0-0
C 19-04-2018 19:30 HMVV 6 Casteren 2 43091 0-3
C 15-04-2018 11:00 Hulsel 4 HMVV 6 46271 2-0
C 15-04-2018 10:00 Beerse Boys 10 Reusel Sport/CoTrans 7 49193 2-0
C 15-04-2018 10:00 SDO'39 4 Hoogeloon 5 38883 1-5
C 15-04-2018 09:45 Bladella 8 De Zuiderburen 4 44260 8-1
C 15-04-2018 10:00 Hapert 4 Oirschot Vooruit 13 46171 3-0
C 15-04-2018 10:30 Netersel 3 Casteren 2 49154 0-2
C 12-04-2018 18:30 De Zuiderburen 4 SDO'39 4 38502 5-0
C 12-04-2018 19:30 Oirschot Vooruit 13 Casteren 2 38656 2-2
C 08-04-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Bladella 8 38761 3-0
C 08-04-2018 12:00 HMVV 6 SDO'39 4 46250 1-2
C 08-04-2018 11:00 Casteren 2 Beerse Boys 10 48126 4-2
C 08-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit 13 Hulsel 4 49190 1-4
C 08-04-2018 10:00 Hoogeloon 5 Netersel 3 38882 6-0
C 08-04-2018 10:00 De Zuiderburen 4 Hapert 4 43429 3-3
C 02-04-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Netersel 3 43901 2-2
C 31-03-2018 17:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Oirschot Vooruit 13 48151 6-3
C 31-03-2018 15:00 Hapert 4 Hoogeloon 5 42075 1-2
C 31-03-2018 17:00 Hulsel 4 Beerse Boys 10 42895 0-2
C 25-03-2018 11:00 Casteren 2 Hoogeloon 5 43890 1-7
C 25-03-2018 10:00 SDO'39 4 Reusel Sport/CoTrans 7 45359 0-1
C 25-03-2018 10:00 Hapert 4 Hulsel 4 46876 7-1
C 25-03-2018 10:00 Beerse Boys 10 De Zuiderburen 4 48898 2-4
C 25-03-2018 09:45 Bladella 8 HMVV 6 38318 4-0
C 25-03-2018 10:30 Netersel 3 Oirschot Vooruit 13 39670 3-0
C 15-03-2018 19:30 Hulsel 4 SDO'39 4 49280 2-1
C 11-03-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 HMVV 6 45016 1-0
C 11-03-2018 10:00 Hoogeloon 5 Oirschot Vooruit 13 46525 8-1
C 11-03-2018 10:00 Beerse Boys 10 Bladella 8 40145 0-3
C 11-03-2018 10:00 SDO'39 4 Hapert 4 41024 2-4
C 11-03-2018 10:30 Netersel 3 De Zuiderburen 4 46478 6-4
C 11-03-2018 11:00 Casteren 2 Hulsel 4 40665 1-1
C 18-02-2018 12:00 HMVV 6 Beerse Boys 10 39002 1-1
C 18-02-2018 11:00 Hulsel 4 Bladella 8 49260 1-3
C 04-02-2018 10:00 Hoogeloon 5 Casteren 2 46066 4-0
C 04-02-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 Hapert 4 49156 0-2
C 04-02-2018 10:30 Netersel 3 HMVV 6 39888 6-2
C 28-01-2018 10:00 Hoogeloon 5 Reusel Sport/CoTrans 7 44426 5-3
C 21-01-2018 09:45 Bladella 8 Hapert 4 38576 2-3
C 03-12-2017 10:00 Beerse Boys 10 Hulsel 4 38508 5-3
C 03-12-2017 11:00 Casteren 2 De Zuiderburen 4 44848 10-2
C 26-11-2017 10:00 Reusel Sport/CoTrans 7 SDO'39 4 47083 6-3
C 26-11-2017 10:00 Hulsel 4 Hapert 4 38700 1-5
C 26-11-2017 10:00 HMVV 6 Bladella 8 48758 2-2
C 26-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit 13 Netersel 3 43144 3-2
C 26-11-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Beerse Boys 10 38049 4-5
C 19-11-2017 10:30 Netersel 3 SDO'39 4 38619 2-8
C 19-11-2017 10:00 De Zuiderburen 4 Hulsel 4 44892 1-8
C 19-11-2017 10:00 Beerse Boys 10 Hoogeloon 5 38231 0-4
C 19-11-2017 10:00 Hapert 4 HMVV 6 47873 3-1
C 19-11-2017 09:45 Bladella 8 Oirschot Vooruit 13 44440 2-1
C 19-11-2017 11:00 Casteren 2 Reusel Sport/CoTrans 7 45966 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon 5 20 19 0 1 57 111 21 90 0
2 Hapert 4 20 16 3 1 51 72 26 46 0
3 Bladella 8 20 15 1 4 46 84 27 57 0
4 Reusel Sport/CoTrans 7 20 11 2 7 35 55 50 5 0
5 SDO'39 4 21 9 2 10 29 60 65 -5 0
6 Hulsel 4 21 9 2 10 29 54 70 -16 0
7 Oirschot Vooruit 13 20 8 1 11 25 62 68 -6 0
8 Beerse Boys 10 20 7 3 10 24 46 65 -19 0
9 Casteren 2 21 6 4 11 22 42 61 -19 0
10 Netersel 3 20 4 2 14 14 37 73 -36 0
11 De Zuiderburen 4 20 4 2 14 14 46 97 -51 0
12 HMVV 6 21 2 2 17 8 27 73 -46 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 10 3 3 0 0 9 17 6 11 0
2 Best Vooruit 9 3 2 0 1 6 8 11 -3 0
3 Beerse Boys 8 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 Oirschot Vooruit 13 3 0 0 3 0 6 9 -3 0

Training

www.oirschot-vooruit.nl
OV 13-Bladella 8 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
OV 13-Hulsel 4 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
OV 13-Netersel 3 2017-18
2017-12-07
www.oirschot-vooruit.nl
OV 13- Beerse Boys 10 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto OV 13 2017-18
2017-11-06
www.oirschot-vooruit.nl
OV13-Hapert 4 2017-18
2017-10-04

Berichten



Terug naar boven