0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - OV JO17-4

Teamleden

Spelers
Mick van den Boom        
Tjeu van Brunschot        
Sam Jongen        
Levy Leduc        
Mats van Overbeek        

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 14:45 FC Eindhoven AV JO17-4 Beerse Boys JO17-2 109300 3-2
C 02-06-2018 11:00 EFC JO17-3 UNA JO17-5G 110587 1-2
C 02-06-2018 14:30 Unitas'59 JO17-5 RKVVO JO17-5 109475 4-2
C 30-05-2018 19:00 UNA JO17-5G Wilhelmina Boys JO17-5G 108699 0-3
C 26-05-2018 14:30 RKVVO JO17-5 SBC JO17-6 110085 6-6
C 26-05-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G EFC JO17-3 108964 0-3
C 26-05-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-4 108648 1-8
C 26-05-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 Best Vooruit JO17-4 110887 0-8
C 23-05-2018 19:00 SJO VV LBC JO17-1 Unitas'59 JO17-5 109149 2-3
C 19-05-2018 14:15 EFC JO17-3 RKVVO JO17-5 110546 3-1
C 19-05-2018 15:15 SBC JO17-6 Wilhelmina Boys JO17-5G 110305 6-3
C 19-05-2018 14:30 Unitas'59 JO17-5 Beerse Boys JO17-2 109746 5-4
C 19-05-2018 12:45 UNA JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 109371 10-0
C 16-05-2018 19:30 Unitas'59 JO17-5 UNA JO17-5G 109938 1-4
C 16-05-2018 19:00 FC Eindhoven AV JO17-4 SJO VV LBC JO17-1 109563 2-2
C 12-05-2018 14:45 FC Eindhoven AV JO17-4 UNA JO17-5G 109756 0-3
C 12-05-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G RKVVO JO17-5 109226 2-9
C 12-05-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 EFC JO17-3 110511 1-2
C 12-05-2018 13:00 SJO VV LBC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 109082 20-0
C 12-05-2018 15:15 SBC JO17-6 Best Vooruit JO17-4 108598 4-4
C 09-05-2018 19:30 Best Vooruit JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 107889 18-0
C 05-05-2018 13:00 SJO VV LBC JO17-1 RKVVO JO17-5 110193 9-7
C 05-05-2018 14:45 FC Eindhoven AV JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 109078 9-3
C 28-04-2018 14:00 EFC JO17-3 Best Vooruit JO17-4 109098 4-1
C 28-04-2018 14:45 UNA JO17-5G SBC JO17-6 110147 1-1
C 28-04-2018 14:30 RKVVO JO17-5 Beerse Boys JO17-2 111091 2-5
C 21-04-2018 14:30 Unitas'59 JO17-5 SBC JO17-6 108628 2-5
C 21-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Beerse Boys JO17-2 108563 2-4
C 21-04-2018 13:00 EFC JO17-3 SJO VV LBC JO17-1 108708 4-7
C 21-04-2018 13:00 Best Vooruit JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-4 109052 4-1
C 18-04-2018 19:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Unitas'59 JO17-5 107813 0-3
C 18-04-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-5G SJO VV LBC JO17-1 111083 0-4
C 14-04-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 UNA JO17-5G 108087 2-4
C 14-04-2018 14:30 RKVVO JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4 108107 6-1
C 14-04-2018 14:30 Unitas'59 JO17-5 Best Vooruit JO17-4 110050 0-7
C 14-04-2018 14:00 DBS JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 108870 0-0
C 14-04-2018 13:30 SJO VV LBC JO17-1 SBC JO17-6 110488 1-2
C 14-04-2018 14:45 FC Eindhoven AV JO17-4 EFC JO17-3 110814 3-1
C 11-04-2018 18:30 SBC JO17-6 Oirschot Vooruit JO17-4 109574 4-0
C 07-04-2018 12:30 UNA JO17-5G SJO VV LBC JO17-1 108977 8-3
C 07-04-2018 14:30 EFC JO17-3 Unitas'59 JO17-5 111024 1-4
C 07-04-2018 13:00 Best Vooruit JO17-4 RKVVO JO17-5 107745 5-3
C 07-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-4 109663 0-0
C 07-04-2018 15:15 SBC JO17-6 FC Eindhoven AV JO17-4 108652 4-0
C 07-04-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Beerse Boys JO17-2 110783 0-3
C 31-03-2018 15:15 SBC JO17-6 EFC JO17-3 109026 1-3
C 31-03-2018 13:00 Best Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 111100 13-0
C 24-03-2018 13:30 SJO VV LBC JO17-1 Best Vooruit JO17-4 110778 0-5
C 24-03-2018 16:00 DBS JO17-4 EFC JO17-3 108105 0-0
C 24-03-2018 14:30 RKVVO JO17-5 UNA JO17-5G 110481 0-5
C 24-03-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 109351 2-2
C 24-03-2018 14:45 FC Eindhoven AV JO17-4 Unitas'59 JO17-5 107997 4-3
C 24-03-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 SBC JO17-6 110508 2-5
C 17-03-2018 13:00 SJO VV LBC JO17-1 DBS JO17-4 108122 0-0
C 10-03-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 SJO VV LBC JO17-1 109088 1-2
C 10-03-2018 14:30 RKVVO JO17-5 FC Eindhoven AV JO17-4 108278 1-1
C 10-03-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Unitas'59 JO17-5 108339 0-7
C 10-03-2018 12:30 UNA JO17-5G Best Vooruit JO17-4 107780 0-1
C 10-03-2018 14:00 DBS JO17-4 SBC JO17-6 109543 5-3
C 10-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 EFC JO17-3 110629 1-10
C 03-03-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 DBS JO17-4 110526 0-0
C 24-02-2018 14:00 DBS JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-4 107891 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 DBS JO17-4 55989 0-0
C 16-12-2017 15:15 SBC JO17-5 Taxandria JO17-4 56296 8-0
C 16-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-4 58570 0-0
C 09-12-2017 14:30 Sarto JO17-6 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 57750 4-6
C 09-12-2017 13:00 SJO VV LBC JO17-1 SBC JO17-5 56604 0-0
C 09-12-2017 13:00 Taxandria JO17-4 Hilvaria JO17-3 56237 0-0
C 09-12-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 DBS JO17-4 56439 4-1
C 02-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 55933 8-1
C 02-12-2017 14:00 DBS JO17-4 Sarto JO17-6 58048 1-5
C 02-12-2017 12:45 Hilvaria JO17-3 SJO VV LBC JO17-1 57856 6-0
C 02-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 Zwaluw VFC JO17-6 56255 6-1
C 25-11-2017 12:45 Sarto JO17-6 Oirschot Vooruit JO17-4 57010 11-0
C 25-11-2017 13:00 SJO VV LBC JO17-1 DBS JO17-4 55940 3-10
C 25-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-6 SBC JO17-5 56382 5-5
C 25-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 55673 1-0
C 25-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 Hilvaria JO17-3 57110 1-1
C 18-11-2017 12:15 Hilvaria JO17-3 Zwaluw VFC JO17-6 58208 6-0
C 18-11-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Taxandria JO17-4 58242 14-0
C 18-11-2017 13:00 SJO VV LBC JO17-1 Sarto JO17-6 56286 1-7
C 18-11-2017 14:00 DBS JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-4 56331 1-3
C 18-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Best Vooruit JO17-5 57754 1-13
C 11-11-2017 15:15 SBC JO17-5 Hilvaria JO17-3 56841 1-4
C 11-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 58685 2-3
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Oirschot Vooruit JO17-4 58361 8-1
C 11-11-2017 13:00 Taxandria JO17-4 DBS JO17-4 57257 5-9
C 11-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 SJO VV LBC JO17-1 57540 7-0
C 04-11-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 Zwaluw VFC JO17-6 57391 13-2
C 04-11-2017 14:45 Sarto JO17-6 Hilvaria JO17-3 56402 5-4
C 04-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 SBC JO17-5 55627 0-14
C 04-11-2017 13:00 Taxandria JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-4 55901 1-7
C 28-10-2017 13:15 Oisterwijk JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 89928 0-0
C 28-10-2017 13:30 Hilvaria JO17-3 Best Vooruit JO17-5 56618 2-7
C 28-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Taxandria JO17-4 56679 9-4
C 28-10-2017 15:15 SBC JO17-5 Sarto JO17-6 56712 3-4
C 28-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 SJO VV LBC JO17-1 56115 4-0
C 28-10-2017 14:00 DBS JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 58049 16-1
C 14-10-2017 14:45 Sarto JO17-6 Wilhelmina Boys JO17-4 55789 4-3
C 14-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Hilvaria JO17-3 56223 6-2
C 14-10-2017 13:00 SJO VV LBC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-6 55797 2-6
C 14-10-2017 14:00 DBS JO17-4 SBC JO17-5 57103 2-3
C 14-10-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 Taxandria JO17-4 58690 17-2
C 14-10-2017 14:30 Oirschot V. JO17-4 Oisterwijk JO17-1 89927 0-0
C 07-10-2017 12:15 Hilvaria JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 56973 13-1
C 07-10-2017 13:00 Taxandria JO17-4 SJO VV LBC JO17-1 55488 6-2
C 07-10-2017 13:15 Oisterwijk JO17-1 DBS JO17-4 89926 0-0
C 07-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 Sarto JO17-6 57386 1-7
C 07-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 Best Vooruit JO17-5 55927 0-2
C 07-10-2017 15:15 SBC JO17-5 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 55310 2-4
C 02-10-2017 19:00 Oisterwijk JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-4 89925 0-14
C 30-09-2017 13:00 Sarto JO17-6 Taxandria JO17-4 56874 8-3
C 30-09-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Zwaluw VFC JO17-6 57012 12-0
C 30-09-2017 14:00 DBS JO17-4 Hilvaria JO17-3 57200 7-4
C 30-09-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 SJO VV LBC JO17-1 56130 4-5
C 30-09-2017 15:15 SBC JO17-5 Best Vooruit JO17-5 58799 0-2
C 23-09-2017 12:15 Hilvaria JO17-3 Oisterwijk JO17-1 89924 11-0
C 23-09-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-4 SBC JO17-5 56263 3-2
C 23-09-2017 14:45 Best Vooruit JO17-5 Sarto JO17-6 55489 5-3
C 23-09-2017 13:00 Zwaluw VFC JO17-6 DBS JO17-4 56371 2-17
C 23-09-2017 13:00 SJO VV LBC JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 56820 1-5
C 23-09-2017 11:00 Taxandria JO17-4 Oirschot V. JO17-4 57223 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-4 10 8 1 1 25 66 12 54 0
2 UNA JO17-5G 10 7 1 2 22 37 12 25 0
3 SBC JO17-6 10 6 3 1 21 38 22 16 0
4 EFC JO17-3 10 6 0 4 18 32 21 11 0
5 Unitas'59 JO17-5 10 6 0 4 18 32 29 3 0
6 FC Eindhoven AV JO17-4 10 5 2 3 17 31 24 7 0
7 SJO VV LBC JO17-1 10 5 1 4 16 50 32 18 0
8 Beerse Boys JO17-2 10 3 0 7 9 24 33 -9 0
9 RKVVO JO17-5 10 2 2 6 8 37 41 -4 0
10 Wilhelmina Boys JO17-5G 10 1 1 8 4 13 56 -43 0
11 Oirschot Vooruit JO17-4 10 0 1 9 1 7 85 -78 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Vessem/D.E.E.S. JO17-2 3 3 0 0 9 32 0 32 0
2 Best Vooruit JO17-4 3 2 0 1 6 20 7 13 0
3 RKVVO JO17-5 3 0 1 2 1 8 21 -13 0
4 Oirschot Vooruit JO17-4 3 0 1 2 1 6 38 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-5 10 10 0 0 30 71 11 60 0
2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 9 8 0 1 24 58 13 45 0
3 Sarto JO17-6 10 8 0 2 24 58 27 31 0
4 Wilhelmina Boys JO17-4 9 5 1 3 16 29 15 14 0
5 DBS JO17-4 9 5 0 4 15 64 30 34 0
6 Hilvaria JO17-3 9 4 1 4 13 42 28 14 0
7 SBC JO17-5 9 3 1 5 10 38 24 14 0
8 Zwaluw VFC JO17-6 10 3 1 6 10 34 73 -39 0
9 Taxandria JO17-4 9 2 0 7 6 27 76 -49 0
10 SJO VV LBC JO17-1 9 1 0 8 3 14 55 -41 0
11 Oirschot Vooruit JO17-4 9 0 0 9 0 11 94 -83 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-08-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 14-08-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 21-08-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 28-08-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 04-09-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 11-09-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 18-09-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 25-09-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 02-10-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 09-10-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 16-10-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 23-10-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 30-10-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 06-11-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 13-11-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 20-11-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 27-11-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 04-12-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 11-12-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 18-12-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 25-12-17 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 01-01-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 08-01-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 15-01-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 22-01-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 29-01-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 05-02-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 12-02-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 19-02-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 26-02-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 05-03-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 12-03-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 19-03-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 26-03-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 02-04-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 09-04-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 16-04-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 23-04-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 30-04-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 07-05-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 14-05-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 21-05-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 28-05-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 04-06-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
ma 11-06-18 19:30 - 21:00 6c 03 Team training OV JO17-4
woensdag 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 09-08-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 16-08-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 23-08-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 30-08-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 06-09-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 13-09-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 20-09-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 27-09-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 04-10-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 11-10-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 18-10-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 25-10-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 01-11-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 08-11-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 15-11-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 22-11-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 29-11-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 06-12-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 13-12-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 20-12-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 27-12-17 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 03-01-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 10-01-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 17-01-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 24-01-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 31-01-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 07-02-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 14-02-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 21-02-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 28-02-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 07-03-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 14-03-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 21-03-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 28-03-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 04-04-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 11-04-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 18-04-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 25-04-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 02-05-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 09-05-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 16-05-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 23-05-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 30-05-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 06-06-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
wo 13-06-18 19:30 - 21:00 3a 10 Team training OV JO17-4
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-4-Beerse Boys JO17-2 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-4-EFC JO17-3 2017-18
2018-04-08
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-4-MO17-1 2017-18
2018-03-09
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-4-Best Vooruit JO17-5 2017-18
2017-11-19

Berichten



Terug naar boven