Afdrukken
0291 Veteranen Zaterdag

Senioren - Zaterdag - OV JO67-1

Team info:

29-10-2017
Leider: Frans de Kruijf. Frans regelt de tijden van samenkomst, vertrek en aanvang
wedstrijden. Tevens geeft hij de opstellingen per mail door. Je moet je ook op tijd bij hem afmelden (voor donderdag 18.00 uur)
Felix Laenen is aanvoerder.
Scheidsrechters: Jan van Beers, Jan de Bresser, Wim van Kollenburg en Piet-Hein van Haaren.
Vlagger: reservespeler
Bestuursleden:
Jan Gras: voorzitter
Felix Laenen: penningmeester
Hans van Kollenburg: secretaris

Teamleden

Spelers
Jan Gras        
Willy van Haren        
Albert Jakobs        
Wim Kemps        
Stefan der Kinderen        
Hans van Kollenburg        
Frans de Kruijf        
Felix Laenen        
Remi von Liebenstein        
Johan van de Loo        
Niels Paridaans        
Rob van der Sande        
Peter van Summeren        
Cees Swaanen        
Eyad Taher        
Maarten van de Ven        
Bart Vogels        
 
Overige teamleden
Frans de Kruijf Leider
Jan van Beers Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 25-11-2017 15:30 EMK VE1 OV JO67-1 2155 Sportpark Wettenseind - -
C 02-12-2017 16:00 OV JO67-1 Best Vooruit VE1 2272 Sportpark Moorland - -
C 09-12-2017 16:00 OV JO67-1 Wilhelmina Boys VE1 2267 Sportpark Moorland - -
C 17-02-2018 16:00 OV JO67-1 Wilhelmina Boys VE2 2273 Sportpark Moorland - -
C 24-02-2018 16:30 Nederwetten VE1 OV JO67-1 2207 Sportpark De Koppel - -
C 03-03-2018 16:15 Nuenen VE1 OV JO67-1 2168 Sportpark de Oude Landen - -
C 10-03-2018 16:00 OV JO67-1 Brabantia VE2 2274 Sportpark Moorland - -
C 17-03-2018 16:00 RKGSV VE1 OV JO67-1 2178 Sportpark Gerwen - -
C 07-04-2018 16:15 RPC VE1 OV JO67-1 2079 Sportpark Aalsterweg - -
C 14-04-2018 16:00 Braakhuizen VE1 OV JO67-1 2040 Sportpark De Kievit - -
C 21-04-2018 16:00 OV JO67-1 EMK VE1 2275 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2017 15:30 EMK VE1 Oirschot V. VE1
C 25-11-2017 16:00 Braakhuizen VE1 Brabantia VE2
C 25-11-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Nuenen VE1
C 25-11-2017 16:30 Nederwetten VE1 RKGSV VE1
C 25-11-2017 16:45 Best Vooruit VE1 RPC VE1
C 02-12-2017 16:00 Braakhuizen VE1 Nederwetten VE1
C 02-12-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Wilhelmina Boys VE1
C 02-12-2017 16:30 Brabantia VE2 EMK VE1
C 02-12-2017 16:15 RKSV Nuenen VE1 RPC VE1
C 02-12-2017 16:00 Oirschot V. VE1 Best Vooruit VE1
C 09-12-2017 16:30 Nederwetten VE1 Wilhelmina Boys VE2
C 09-12-2017 16:15 RPC VE1 RKGSV VE1
C 09-12-2017 15:30 EMK VE1 RKSV Nuenen VE1
C 09-12-2017 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE1
C 09-12-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Braakhuizen VE1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand
C 18-11-2017 16:00 OV JO67-1 Braakhuizen VE1 2271
C 11-11-2017 16:00 OV JO67-1 Nuenen VE1 2270
C 28-10-2017 16:00 OV JO67-1 RPC VE1 2269
C 07-10-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 OV JO67-1 Bree, R. (Roy) van 2143
C 30-09-2017 16:00 OV JO67-1 Nederwetten VE1 2268
C 23-09-2017 16:45 Best Vooruit VE1 OV JO67-1 2192 5 - 3
C 16-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 OV JO67-1 2056
C 09-09-2017 16:00 Brabantia VE2 OV JO67-1 Rossum, PJ (Stefan) van 2363
C 02-09-2017 16:00 OV JO67-1 RKGSV VE1 2266
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2017 16:30 Brabantia VE2 Wilhelmina Boys VE1 2366 0-0
C 18-11-2017 16:15 RPC VE1 EMK VE1 2074 0-0
C 18-11-2017 16:15 RKSV Nuenen VE1 Nederwetten VE1 2165 0-0
C 18-11-2017 16:00 Oirschot V. VE1 Braakhuizen VE1 2271 0-0
C 18-11-2017 16:00 RKGSV VE1 Wilhelmina Boys VE2 2175 0-0
C 11-11-2017 16:00 Oirschot V. VE1 Nuenen VE1 2270 0-0
C 11-11-2017 16:00 Braakhuizen VE1 RKGSV VE1 2034 0-0
C 11-11-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Brabantia VE2 2144 0-0
C 11-11-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 RPC VE1 2055 0-0
C 11-11-2017 16:45 Best Vooruit VE1 EMK VE1 2195 0-0
C 04-11-2017 15:30 EMK VE1 Wilhelmina Boys VE1 2154 0-0
C 04-11-2017 16:15 RKSV Nuenen VE1 Braakhuizen VE1 2164 0-0
C 04-11-2017 16:15 RPC VE1 Wilhelmina Boys VE2 2073 0-0
C 04-11-2017 16:30 Brabantia VE2 RKGSV VE1 2365 0-0
C 04-11-2017 16:30 Nederwetten VE1 Best Vooruit VE1 2204 0-0
C 28-10-2017 16:00 Oirschot V. VE1 RPC VE1 2269 0-0
C 28-10-2017 16:00 RKGSV VE1 Nuenen VE1 2174 0-0
C 28-10-2017 16:00 Braakhuizen VE1 EMK VE1 2033 0-0
C 28-10-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Nederwetten VE1 2054 0-0
C 28-10-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Brabantia VE2 2194 1-0
C 07-10-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Nuenen VE1 2193 0-0
C 07-10-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Braakhuizen VE1 2053 0-0
C 07-10-2017 16:30 Nederwetten VE1 Brabantia VE2 2203 0-0
C 07-10-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot V. VE1 2143 0-0
C 07-10-2017 15:30 EMK VE1 RKGSV VE1 2153 0-0
C 30-09-2017 16:15 Nuenen VE1 Wilhelmina Boys VE1 2163 0-0
C 30-09-2017 16:00 Braakhuizen VE1 Wilhelmina Boys VE2 2032 0-0
C 30-09-2017 16:00 Oirschot V. VE1 Nederwetten VE1 2268 0-0
C 30-09-2017 16:00 RKGSV VE1 Best Vooruit VE1 2173 0-0
C 30-09-2017 16:30 Brabantia VE2 RPC VE1 2364 0-0
r 23-09-2017 15:30 EMK VE1 Brabantia VE2 2152 0-0
r 23-09-2017 16:15 RPC VE1 Nuenen VE1 2072 0-0
r 23-09-2017 16:30 Nederwetten VE1 Braakhuizen VE1 2202 0-0
C 23-09-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Oirschot V. VE1 2192 5-3
r 23-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Wilhelmina Boys VE2 2052 0-0
C 16-09-2017 16:00 RKGSV VE1 RPC VE1 2172 0-0
C 16-09-2017 16:00 Braakhuizen VE1 Best Vooruit VE1 2031 0-0
C 16-09-2017 16:15 Nuenen VE1 EMK VE1 2162 0-0
C 16-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Nederwetten VE1 2142 0-0
C 16-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Oirschot V. VE1 2056 0-0
C 09-09-2017 15:30 EMK VE1 Nederwetten VE1 2151 0-0
C 09-09-2017 16:00 Brabantia VE2 Oirschot V. VE1 2363 0-0
C 09-09-2017 16:00 RKGSV VE1 Wilhelmina Boys VE1 2171 0-0
C 09-09-2017 16:15 RPC VE1 Braakhuizen VE1 2071 0-0
C 09-09-2017 16:45 Best Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 2191 0-0
C 02-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE1 Best Vooruit VE1 2051 0-0
C 02-09-2017 16:30 Nederwetten VE1 RPC VE1 2201 0-0
C 02-09-2017 16:30 Wilhelmina Boys VE2 EMK VE1 2141 0-0
C 02-09-2017 16:15 Nuenen VE1 Brabantia VE2 2161 0-0
C 02-09-2017 16:00 Oirschot V. VE1 RKGSV VE1 2266 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Braakhuizen VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nederwetten VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKGSV VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Nuenen VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina Boys VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten

Team info:

29-10-2017
Leider: Frans de Kruijf. Frans regelt de tijden van samenkomst, vertrek en aanvang
wedstrijden. Tevens geeft hij de opstellingen per mail door. Je moet je ook op tijd bij hem afmelden (voor donderdag 18.00 uur)
Felix Laenen is aanvoerder.
Scheidsrechters: Jan van Beers, Jan de Bresser, Wim van Kollenburg en Piet-Hein van Haaren.
Vlagger: reservespeler
Bestuursleden:
Jan Gras: voorzitter
Felix Laenen: penningmeester
Hans van Kollenburg: secretaris


Powered by