0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 10

Teamleden

Spelers
Jeroen de Bie        
Theodor Brands        
Leon Brands        
Erik Bressers        
Kees Bressers        
Andre van Geffen        
Doyke van Genechten        
Jan de Groot        
Patrick van Kessel        
Toon de Koning        
Pierre Kuijpers        
Pierre Latour        
Antoon Louwers        
Soedish Rambhadjan        
Job Reekers        
Sjef van Steen        
Ad van Straten        
Gertjan van de Wal        
 
Overige teamleden
Hans Kemps Leider
Hans Raaijmakers Leider
Jurgen de Kort Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 10:00 Brabantia 11 Wilhelmina Boys 7 48984 0-10
C 03-06-2018 14:00 De Bocht'80 3 UNA 11 48848 8-1
C 03-06-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Beerse Boys 11 46341 2-0
C 27-05-2018 12:00 SBC 7 Oirschot Vooruit 10 48909 1-5
C 27-05-2018 12:00 Best Vooruit 9 Wilhelmina Boys 7 47585 4-2
C 27-05-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Brabantia 11 43214 6-1
C 27-05-2018 10:00 UNA 11 UNA 14 44649 3-3
C 27-05-2018 13:00 Beerse Boys 11 RKVVO 8 39576 1-8
C 20-05-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 SBC 7 43210 6-3
C 20-05-2018 10:00 Brabantia 11 UNA 11 44559 2-9
C 20-05-2018 12:00 RKVVO 8 Best Vooruit 9 39130 3-5
C 20-05-2018 10:00 UNA 14 Spoordonkse Boys 6 42332 3-2
C 20-05-2018 14:00 De Bocht'80 3 Beerse Boys 11 48204 4-1
C 17-05-2018 19:15 UNA 14 SBC 7 47378 0-3
C 13-05-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 UNA 11 42018 4-0
C 13-05-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Wilhelmina Boys 7 46273 4-1
C 13-05-2018 14:00 UNA 14 RKVVO 8 43896 1-3
C 13-05-2018 12:00 Best Vooruit 9 De Bocht'80 3 42742 6-1
C 13-05-2018 13:00 Beerse Boys 11 Brabantia 11 37720 3-3
C 10-05-2018 11:00 Oirschot Vooruit 10 SBC 7 38799 1-2
C 10-05-2018 12:00 De Bocht'80 3 Best Vooruit 9 47579 3-5
C 06-05-2018 13:00 Beerse Boys 11 Best Vooruit 9 44222 1-8
C 06-05-2018 14:00 De Bocht'80 3 Wilhelmina Boys 7 39589 0-1
C 06-05-2018 10:00 UNA 14 Brabantia 11 42020 4-3
C 06-05-2018 11:00 Oirschot Vooruit 10 Spoordonkse Boys 6 43455 5-2
C 06-05-2018 12:00 RKVVO 8 SBC 7 45197 3-2
C 03-05-2018 19:00 Wilhelmina Boys 7 Best Vooruit 9 39360 2-4
C 29-04-2018 10:00 UNA 11 Beerse Boys 11 38571 6-1
C 29-04-2018 13:00 SBC 7 De Bocht'80 3 37313 5-2
C 29-04-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 UNA 14 42672 9-1
C 29-04-2018 12:00 Best Vooruit 9 Oirschot Vooruit 10 37829 2-4
C 29-04-2018 10:00 Brabantia 11 RKVVO 8 37721 0-14
C 22-04-2018 14:00 De Bocht'80 3 UNA 14 39484 5-2
C 22-04-2018 13:00 SBC 7 Beerse Boys 11 40547 2-0
C 22-04-2018 12:00 RKVVO 8 Oirschot Vooruit 10 42818 0-3
C 22-04-2018 10:00 UNA 11 Best Vooruit 9 37848 1-3
C 22-04-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Spoordonkse Boys 6 41824 1-2
C 19-04-2018 19:30 Best Vooruit 9 UNA 14 141757 3-0
C 19-04-2018 19:00 RKVVO 8 Spoordonkse Boys 6 38036 1-3
C 15-04-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Brabantia 11 46953 3-1
C 15-04-2018 13:00 Beerse Boys 11 Wilhelmina Boys 7 41315 3-2
C 15-04-2018 12:00 Best Vooruit 9 Spoordonkse Boys 6 49040 6-0
C 15-04-2018 10:00 UNA 11 SBC 7 47466 2-3
C 14-04-2018 18:00 De Bocht'80 3 RKVVO 8 40659 3-5
C 08-04-2018 10:00 RKVVO 8 UNA 11 45226 2-2
C 08-04-2018 10:00 UNA 14 Oirschot Vooruit 10 49343 0-6
C 08-04-2018 10:00 Brabantia 11 De Bocht'80 3 37922 1-3
C 08-04-2018 13:00 SBC 7 Best Vooruit 9 43242 2-5
C 08-04-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 11 42716 7-1
C 05-04-2018 19:00 RKVVO 8 Wilhelmina Boys 7 100445 5-7
C 25-03-2018 12:00 Best Vooruit 9 Brabantia 11 48837 11-0
C 25-03-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht'80 3 48840 4-2
C 25-03-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 SBC 7 38364 3-2
C 25-03-2018 10:00 UNA 11 Wilhelmina Boys 7 38183 0-1
C 25-03-2018 13:00 Beerse Boys 11 UNA 14 40619 2-0
C 11-03-2018 12:00 Best Vooruit 9 UNA 14 47551 0-0
C 11-03-2018 13:00 SBC 7 Brabantia 11 38626 5-0
C 11-03-2018 14:00 De Bocht'80 3 Spoordonkse Boys 6 43861 0-5
C 11-03-2018 10:00 UNA 11 Oirschot Vooruit 10 40799 0-2
C 11-03-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 RKVVO 8 46810 3-1
C 18-02-2018 10:00 UNA 14 UNA 11 38468 1-6
C 18-02-2018 12:00 RKVVO 8 Beerse Boys 11 48124 6-0
C 18-02-2018 10:00 Brabantia 11 Spoordonkse Boys 6 38661 0-6
C 04-02-2018 13:00 SBC 7 Spoordonkse Boys 6 48441 5-3
C 28-01-2018 11:00 SBC 7 Wilhelmina Boys 7 40582 1-1
C 17-12-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 Wilhelmina Boys 7 42711 3-3
C 17-12-2017 10:00 UNA 14 Beerse Boys 11 38534 2-1
C 03-12-2017 10:00 UNA 11 Brabantia 11 40880 1-1
C 03-12-2017 12:00 Best Vooruit 9 RKVVO 8 46807 6-2
C 03-12-2017 13:00 Beerse Boys 11 De Bocht'80 3 48304 1-4
C 03-12-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 UNA 14 40534 2-3
C 26-11-2017 10:00 Brabantia 11 Best Vooruit 9 47081 1-5
C 26-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 UNA 11 41636 2-3
C 26-11-2017 12:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 10 45000 2-3
C 19-11-2017 13:00 Beerse Boys 11 SBC 7 46631 1-9
C 19-11-2017 12:00 Best Vooruit 9 UNA 11 47933 6-1
C 19-11-2017 12:00 Oirschot Vooruit 10 RKVVO 8 39358 3-0
C 19-11-2017 10:00 UNA 14 De Bocht'80 3 45332 2-5
C 12-11-2017 10:00 UNA 11 Spoordonkse Boys 6 48654 3-3
C 12-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 Oirschot Vooruit 10 42817 5-1
C 12-11-2017 10:00 Brabantia 11 Beerse Boys 11 40339 3-1
C 12-11-2017 12:00 RKVVO 8 UNA 14 37586 7-0
C 12-11-2017 13:00 SBC 7 DBS 7 41166 0-0
C 05-11-2017 10:00 Brabantia 11 SBC 7 44329 0-9
C 05-11-2017 10:00 UNA 14 Best Vooruit 9 47442 0-10
C 05-11-2017 10:30 DBS 7 Beerse Boys 11 42654 0-0
C 05-11-2017 12:00 Oirschot Vooruit 10 UNA 11 37603 5-1
C 05-11-2017 12:00 RKVVO 8 Wilhelmina Boys 7 48941 0-0
C 05-11-2017 12:00 Spoordonkse Boys 6 De Bocht'80 3 37467 0-3
C 29-10-2017 10:00 UNA 11 De Bocht'80 3 46311 2-3
C 29-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 Brabantia 11 46636 5-0
C 29-10-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 RKVVO 8 42164 2-1
C 29-10-2017 12:00 Best Vooruit 9 DBS 7 48970 0-0
C 29-10-2017 13:00 Beerse Boys 11 Oirschot Vooruit 10 38836 0-2
C 29-10-2017 13:00 SBC 7 UNA 14 40850 6-2
C 22-10-2017 11:00 Spoordonkse Boys 6 Oirschot Vooruit 10 47637 0-4
C 15-10-2017 10:00 UNA 14 Wilhelmina Boys 7 43564 1-10
C 15-10-2017 10:30 DBS 7 Spoord. Boys 6 49305 0-0
C 15-10-2017 12:00 RKVVO 8 Brabantia 11 44207 9-2
C 15-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit 10 Best Vooruit 9 40768 2-1
C 15-10-2017 12:00 De Bocht'80 3 SBC 7 46244 3-1
C 15-10-2017 13:00 Beerse Boys 11 UNA 11 41570 1-3
C 08-10-2017 13:00 SBC 7 RKVVO 8 45689 0-0
C 08-10-2017 12:00 Best Vooruit 9 Beerse Boys 11 40644 8-0
C 08-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 De Bocht'80 3 38277 8-1
C 08-10-2017 10:00 UNA 11 DBS 7 39231 1-1
C 08-10-2017 10:00 Brabantia 11 UNA 14 41758 6-2
C 01-10-2017 10:00 UNA 11 RKVVO 8 45334 2-2
C 01-10-2017 10:30 DBS 7 Wilhelmina Boys 7 49236 3-6
C 01-10-2017 12:00 Best Vooruit 9 SBC 7 42254 5-2
C 01-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit 10 UNA 14 39521 5-2
C 01-10-2017 09:30 De Bocht'80 3 Brabantia 11 45688 5-2
C 01-10-2017 13:00 Beerse Boys 11 Spoordonkse Boys 6 37722 2-4
C 24-09-2017 13:00 Spoord. Boys 6 Best Vooruit 9 47235 2-2
C 24-09-2017 13:00 SBC 7 UNA 11 42814 1-1
C 24-09-2017 12:00 RKVVO 8 De Bocht'80 3 46785 4-2
C 24-09-2017 10:00 Brabantia 11 Oirschot V. 10 42652 0-4
C 24-09-2017 10:00 UNA 14 DBS 7 47952 2-1
C 24-09-2017 10:00 Wilhelmina Boys 7 Beerse Boys 11 41395 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 10 20 18 0 2 54 68 22 46 0
2 Best Vooruit 9 20 17 1 2 52 105 29 76 0
3 Wilhelmina Boys 7 20 12 2 6 38 87 37 50 0
4 SBC 7 20 10 3 7 33 64 43 21 0
5 Spoordonkse Boys 6 20 10 3 7 33 59 46 13 0
6 RKVVO 8 20 9 3 8 30 76 47 29 0
7 De Bocht'80 3 20 10 0 10 30 59 59 0 0
8 UNA 11 20 5 6 9 21 47 54 -7 0
9 UNA 14 20 4 1 15 13 29 97 -68 0
10 Brabantia 11 20 2 2 16 8 26 115 -89 0
11 Beerse Boys 11 20 2 1 17 7 20 91 -71 0

Training

www.oirschot-vooruit.nl
OV 10 Kampioen 2017-18 Huldiging
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
OV 10 Kampioen 2017-18 Wedstrijd Deel 3
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
OV 10 Kampioen 2017-18 Wedstrijd Deel 2
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
OV 10 Kampioen 2017-18 Wedstrijd Deel 1
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
OV 10-UNA 11 2017-18
2017-11-06
www.oirschot-vooruit.nl
OV 10-Best Vooruit 9 2017-18
2017-11-03

Berichten



Terug naar boven