0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 4

Teamleden

Spelers
Danny Aarts        
Bas van Agt        
Mart van Beers        
Johan van Beers        
Mark van de Biggelaar        
Hans de Croon        
Patrick van Haren        
Rard van Kollenburg        
Thomas de Koning        
Werner Liebregts        
Steven Liebregts        
Jens van de Looy        
Rein Machielsen        
Geertjan Oomen        
Dennis van de Schoot        
Rick van de Ven        
Martijn Verhoeven        
 
Overige teamleden
Bas van Agt Leider
Coert van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
B 22-10-2017 12:00 OV 4 WODAN 7 Vogels, B.F.M. (Bart) 96685 Sportpark Moorland 1 04 01 11:30
C 29-10-2017 12:00 UNA 6 OV 4 43274 Sportpark Zeelst - - 11:10
C 05-11-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 6 37785 Sportpark Moorland - - 11:30
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 OV 4 41153 Sportpark De Leemkuilen - - 09:20
C 19-11-2017 12:00 OV 4 Nuenen 8 38392 Sportpark Moorland - - 11:30
C 26-11-2017 12:00 OV 4 LSV 3 44127 Sportpark Moorland - - 11:30
C 03-12-2017 10:00 Woenselse Boys 4 OV 4 45181 Sportpark de Hondsheuvels - - 09:10
C 10-12-2017 12:00 OV 4 Acht 4 40903 Sportpark Moorland - - 11:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 22-10-2017 12:00 Oirschot V. 4 WODAN 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-10-2017 10:00 Acht 4 Nuenen 8
C 29-10-2017 10:00 Woenselse Boys 4 Best Vooruit 6
C 29-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 Gestel 4
C 29-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 RKVVO 7
C 29-10-2017 11:00 LSV 3 SBC 6
C 29-10-2017 12:00 UNA 6 Oirschot V. 4
C 05-11-2017 12:00 Oirschot V. 4 SV Valkenswaard 6
C 05-11-2017 12:00 SBC 6 Acht 4
C 05-11-2017 12:00 RKVVO 7 UNA 6
C 05-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 SV Valkenswaard 4
C 05-11-2017 10:00 Nuenen 8 Woenselse Boys 4
C 05-11-2017 10:00 Gestel 4 LSV 3
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 Oirschot V. 4
C 12-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 SBC 6
C 12-11-2017 10:00 Nuenen 8 SV Valkenswaard 6
C 12-11-2017 10:00 Acht 4 Woenselse Boys 4
C 12-11-2017 12:00 RKVVO 7 LSV 3
C 12-11-2017 12:00 UNA 6 Gestel 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-10-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 4 Bresser, F.C.H.A. (Frank) de 38975 2 - 5
C 08-10-2017 12:00 RKVVO 7 OV 4 42724 2 - 3
C 01-10-2017 12:00 SBC 6 OV 4 Beniers, H.J.L. (Rob) 40994 3 - 0
C 24-09-2017 12:00 OV 4 Gestel 4 44488 2 - 1
B 17-09-2017 12:00 OV 4 LSV 2 5023 8 - 4
B 10-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 OV 4 4236 1 - 3
B 03-09-2017 12:00 OV 4 ODC 5 3387 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 SV Valkenswaard 4 38975 2-5
C 15-10-2017 12:00 SBC 6 SV Valkenswaard 6 40732 3-1
C 15-10-2017 11:00 LSV 3 Acht 4 47814 1-4
C 15-10-2017 10:00 Gestel 4 Woenselse Boys 4 40187 9-4
C 15-10-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 UNA 6 46521 2-1
C 15-10-2017 10:00 Best Vooruit 6 RKVVO 7 49068 10-0
C 08-10-2017 10:00 Woenselse Boys 4 SBC 6 43875 0-4
C 08-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 RKSV Nuenen 8 38028 5-2
C 08-10-2017 12:00 RKVVO 7 Oirschot Vooruit 4 42724 2-3
C 08-10-2017 12:00 Acht 4 Gestel 4 42008 9-2
C 08-10-2017 12:00 UNA 6 Best Vooruit 6 48153 1-8
C 08-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 LSV 3 40526 0-0
C 01-10-2017 12:00 SBC 6 Oirschot Vooruit 4 40994 3-0
C 01-10-2017 11:00 LSV 3 Woenselse Boys 4 39409 5-2
C 01-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 UNA 6 40333 2-2
C 01-10-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 RKVVO 7 40310 8-1
C 01-10-2017 10:00 Acht 4 Best Vooruit 6 47374 2-8
C 01-10-2017 10:00 Gestel 4 SV Valkenswaard 4 44765 8-6
C 24-09-2017 10:00 Best Vooruit 6 Nuenen 8 42767 3-4
C 24-09-2017 10:00 Woenselse Boys 4 SV Valkenswaard 6 43402 3-2
C 24-09-2017 12:00 Oirschot V. 4 Gestel 4 44488 2-1
C 24-09-2017 12:00 RKVVO 7 SBC 6 45149 1-4
C 24-09-2017 12:00 UNA 6 Acht 4 47229 1-3
C 24-09-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 LSV 3 45238 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 ODC 5 5471 4-3
B 17-09-2017 12:00 Oirschot V. 4 LSV 2 5023 8-4
b 10-09-2017 10:00 ODC 5 LSV 2 4529 1-0
b 10-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 Oirschot V. 4 4236 1-3
B 03-09-2017 10:30 LSV 2 Spoord. Boys 3 3964 2-1
B 03-09-2017 12:00 Oirschot V. 4 ODC 5 3387 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 5 22 17 2 3 53 82 14 68 0
2 Nevelo 5 22 16 3 3 51 66 29 37 0
3 Spoord. Boys 3 22 14 1 7 42 61 37 24 1
4 Audacia 3 22 12 3 7 39 49 45 4 0
5 GSBW 3 22 11 4 7 37 51 47 4 0
6 TSV Gudok 5 22 10 4 8 32 60 48 12 2
7 OVC'26 6 22 10 1 11 29 46 50 -4 2
8 Oirschot V. 4 22 8 2 12 26 42 48 -6 0
9 Wilhelmina Boys 4 22 7 1 14 22 39 54 -15 0
10 Taxandria 3 22 6 3 13 21 30 58 -28 0
11 Hilvaria 3 22 4 3 15 15 43 77 -34 0
12 VOAB 7 22 3 1 18 10 38 100 -62 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. 4 3 3 0 0 9 13 6 7 0
2 ODC 5 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
3 Spoord. Boys 3 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 LSV 2 3 1 0 2 3 6 10 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:30 - 21:30 3a 07 Team training OV 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 29-06-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 06-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 13-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 20-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 27-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 03-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 10-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 17-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 24-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 31-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 21-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 28-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 05-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 12-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 19-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 26-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 02-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 09-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 16-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 23-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 30-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 21-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 28-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 04-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 11-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 18-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 25-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 01-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 08-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 15-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 22-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 01-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 08-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 15-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 22-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 29-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 05-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 12-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 19-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 26-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 03-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 10-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 17-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 24-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 31-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-06-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-06-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4

Berichten



Terug naar boven