0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 4

Teamleden

Spelers
Danny Aarts        
Bas van Agt        
Mart van Beers        
Johan van Beers        
Mark van de Biggelaar        
Hans de Croon        
Patrick van Haren        
Rard van Kollenburg        
Thomas de Koning        
Werner Liebregts        
Steven Liebregts        
Jens van de Looy        
Rein Machielsen        
Geertjan Oomen        
Dennis van de Schoot        
Rick van de Ven        
Martijn Verhoeven        
 
Overige teamleden
Bas van Agt Leider
Coert van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
B 17-12-2017 12:00 Tuldania 2 OV 4 100377 Sportpark den Hondsbosch - - 11:10
C 18-02-2018 12:00 OV 4 Acht 4 40903 Sportpark Moorland - - 11:30
C 25-02-2018 10:00 SV Valkenswaard 4 OV 4 47829 Sportpark Den Dries - - 09:05
C 04-03-2018 12:00 OV 4 RKVVO 7 42148 Sportpark Moorland - - 11:30
C 11-03-2018 10:00 SV Valkenswaard 6 OV 4 42842 Sportpark Den Dries - - 09:05
C 18-03-2018 12:00 OV 4 UNA 6 37956 Sportpark Moorland - - 11:30
C 25-03-2018 12:00 LSV 3 OV 4 47348 Sportpark LSV - - 11:15
C 08-04-2018 12:00 OV 4 SBC 6 38832 Sportpark Moorland - - 11:30
C 15-04-2018 10:00 Gestel 4 OV 4 42971 Sportpark Dommeldal - - 09:10
C 22-04-2018 10:00 RKSV Nuenen 8 OV 4 46196 Sportpark de Oude Landen - - 09:05
C 13-05-2018 12:00 OV 4 Best Vooruit 6 42645 Sportpark Moorland - - 11:30
C 20-05-2018 12:00 OV 4 Woenselse Boys 4 44685 Sportpark Moorland - - 11:30
C 27-05-2018 10:00 Acht 4 OV 4 43423 Sportpark De Leeuwenkuil - - 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 17-12-2017 12:00 Tuldania 2 Oirschot Vooruit 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-12-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 Gestel 4
C 17-12-2017 10:00 Best Vooruit 6 SV Valkenswaard 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 03-12-2017 10:00 Woenselse Boys 4 OV 4 Ozturk, Hasan 45181 2 - 3
C 26-11-2017 12:00 OV 4 LSV 3 Beers, Jan van 44127 3 - 0
C 19-11-2017 12:00 OV 4 RKSV Nuenen 8 Nuwenhoud, Willem 38392 1 - 2
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 OV 4 Keulen, Henri van 41153 1 - 1
C 05-11-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 6 Beers, Jan van 37785 5 - 1
C 29-10-2017 12:00 UNA 6 OV 4 Swinkels, Martin 43274 3 - 3
B 22-10-2017 12:00 OV 4 WODAN 7 Vogels, Bart 96685 10 - 1
C 15-10-2017 12:00 OV 4 SV Valkenswaard 4 Bresser, Frank de 38975 2 - 5
C 08-10-2017 12:00 RKVVO 7 OV 4 Pols, Edse van der 42724 2 - 3
C 01-10-2017 12:00 SBC 6 OV 4 Beniers, H.J.L. (Rob) 40994 3 - 0
C 24-09-2017 12:00 OV 4 Gestel 4 44488 2 - 1
B 17-09-2017 12:00 OV 4 LSV 2 5023 8 - 4
B 10-09-2017 12:00 Spoord. Boys 3 OV 4 4236 1 - 3
B 03-09-2017 12:00 OV 4 ODC 5 3387 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-12-2017 12:00 RKVVO 7 Woenselse Boys 4 38288 0-0
C 10-12-2017 11:00 SBC 6 UNA 6 38209 0-0
C 10-12-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 Acht 4 40903 0-0
C 10-12-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 Gestel 4 42059 0-0
C 10-12-2017 10:00 Best Vooruit 6 LSV 3 40003 0-0
C 09-12-2017 18:00 SV Valkenswaard 4 SV Valkenswaard 6 46853 3-3
C 03-12-2017 10:00 Acht 4 RKVVO 7 44041 6-2
C 03-12-2017 10:00 Gestel 4 SBC 6 46882 4-2
C 03-12-2017 10:00 Woenselse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 45181 2-3
C 03-12-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 Best Vooruit 6 38805 2-7
C 03-12-2017 11:00 LSV 3 RKSV Nuenen 8 45392 0-0
C 03-12-2017 12:00 UNA 6 SV Valkenswaard 4 47610 0-0
C 26-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 Acht 4 39386 3-3
C 26-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 Gestel 4 41951 6-3
C 26-11-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 SBC 6 47082 2-1
C 26-11-2017 12:00 UNA 6 Woenselse Boys 4 42067 0-1
C 26-11-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 LSV 3 44127 3-0
C 26-11-2017 12:00 RKVVO 7 SV Valkenswaard 6 42362 5-1
C 19-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 Acht 4 48597 0-0
C 19-11-2017 10:00 Gestel 4 RKVVO 7 48753 3-1
C 19-11-2017 10:00 Woenselse Boys 4 SV Valkenswaard 4 44955 5-4
C 19-11-2017 11:00 LSV 3 UNA 6 47166 2-5
C 19-11-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 RKSV Nuenen 8 38392 1-2
C 19-11-2017 12:00 SBC 6 Best Vooruit 6 44369 2-6
C 12-11-2017 10:00 Best Vooruit 6 Oirschot Vooruit 4 41153 1-1
C 12-11-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 SBC 6 44009 1-5
C 12-11-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 SV Valkenswaard 6 46742 5-1
C 12-11-2017 10:00 Acht 4 Woenselse Boys 4 40345 5-4
C 12-11-2017 12:00 RKVVO 7 LSV 3 38327 2-6
C 12-11-2017 12:00 UNA 6 Gestel 4 39265 1-2
C 05-11-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 SV Valkenswaard 6 37785 5-1
C 05-11-2017 12:00 SBC 6 Acht 4 43649 3-0
C 05-11-2017 12:00 RKVVO 7 UNA 6 43948 4-2
C 05-11-2017 14:30 RKSV Nuenen 8 Woenselse Boys 4 38510 0-0
C 05-11-2017 10:00 Gestel 4 LSV 3 43013 3-0
C 29-10-2017 10:00 Acht 4 RKSV Nuenen 8 43502 3-3
C 29-10-2017 10:00 Woenselse Boys 4 Best Vooruit 6 44290 0-6
C 29-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 RKVVO 7 46393 6-3
C 29-10-2017 11:00 LSV 3 SBC 6 47144 0-2
C 29-10-2017 12:00 UNA 6 Oirschot Vooruit 4 43274 3-3
C 15-10-2017 10:00 Best Vooruit 6 RKVVO 7 49068 10-0
C 15-10-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 UNA 6 46521 2-1
C 15-10-2017 10:00 Gestel 4 Woenselse Boys 4 40187 9-4
C 15-10-2017 11:00 LSV 3 Acht 4 47814 1-4
C 15-10-2017 12:00 SBC 6 SV Valkenswaard 6 40732 3-1
C 15-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit 4 SV Valkenswaard 4 38975 2-5
C 08-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 LSV 3 40526 0-0
C 08-10-2017 10:00 Woenselse Boys 4 SBC 6 43875 0-4
C 08-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 RKSV Nuenen 8 38028 5-2
C 08-10-2017 12:00 RKVVO 7 Oirschot Vooruit 4 42724 2-3
C 08-10-2017 12:00 Acht 4 Gestel 4 42008 9-2
C 08-10-2017 12:00 UNA 6 Best Vooruit 6 48153 1-8
C 01-10-2017 12:00 SBC 6 Oirschot Vooruit 4 40994 3-0
C 01-10-2017 10:00 Acht 4 Best Vooruit 6 47374 2-8
C 01-10-2017 10:00 Gestel 4 SV Valkenswaard 4 44765 8-6
C 01-10-2017 10:00 RKSV Nuenen 8 RKVVO 7 40310 8-1
C 01-10-2017 10:00 SV Valkenswaard 6 UNA 6 40333 2-2
C 01-10-2017 11:00 LSV 3 Woenselse Boys 4 39409 5-2
C 24-09-2017 10:00 SV Valkenswaard 4 LSV 3 45238 1-3
C 24-09-2017 12:00 RKVVO 7 SBC 6 45149 1-4
C 24-09-2017 12:00 Oirschot V. 4 Gestel 4 44488 2-1
C 24-09-2017 10:00 Woenselse Boys 4 SV Valkenswaard 6 43402 3-2
C 24-09-2017 10:00 Best Vooruit 6 Nuenen 8 42767 3-4
C 24-09-2017 12:00 UNA 6 Acht 4 47229 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 6 9 7 1 1 22 55 15 40 0
2 SBC 6 10 7 0 3 21 29 15 14 0
3 RKSV Nuenen 8 8 6 1 1 19 28 16 12 0
4 Gestel 4 9 6 0 3 18 35 31 4 0
5 Acht 4 9 5 2 2 17 35 27 8 0
6 Oirschot Vooruit 4 10 5 2 3 17 23 20 3 0
7 SV Valkenswaard 4 9 3 2 4 11 34 34 0 0
8 LSV 3 8 3 0 5 9 17 22 -5 0
9 Woenselse Boys 4 9 3 0 6 9 21 38 -17 0
10 RKVVO 7 10 2 0 8 6 21 49 -28 0
11 UNA 6 9 1 2 6 5 16 27 -11 0
12 SV Valkenswaard 6 8 0 2 6 2 13 33 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 20:30 - 21:30 3a 07 Team training OV 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 29-06-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 06-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 13-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 20-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 27-07-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 03-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 10-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 17-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 24-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 31-08-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 21-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 28-09-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 05-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 12-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 19-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 26-10-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 02-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 09-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 16-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 23-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 30-11-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 21-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 28-12-17 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 04-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 11-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 18-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 25-01-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 01-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 08-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 15-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 22-02-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 01-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 08-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 15-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 22-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 29-03-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 05-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 12-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 19-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 26-04-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 03-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 10-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 17-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 24-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 31-05-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 07-06-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
do 14-06-18 20:30 - 21:30 3 06 Team training OV 4
www.oirschot-vooruit.nl
OV 4-Valkenswaard 6 2017-18
2017-11-06

Berichten



Terug naar boven