0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - OV 3

Teamleden

Spelers
Mohamud Ali        
Kik van As        
Luuk van Bommel        
Sam van Kroonenburg        
Lex Laenen        
Thijs de Leest        
Timo van de Loo        
Rick Louwers        
Rik van Overdijk        
Virgil Refo Refos        
Max van Roy        
Dirk van der Sanden        
Luuk Smits        
Davy Verbeek        
Scott van de Vondervoort        
Thomas van de Wouw        
 
Overige teamleden
Hans van Aarle Trainer
Harm Hems Trainer
Hank van Nunen Trainer
Coert van de Schoot Trainer
Dries Mommers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 03-06-2018 11:00 Beerse Boys 5 Oirschot Vooruit 3 37868 8-2
C 03-06-2018 09:45 VOAB 6 Taxandria 2 46779 5-4
C 31-05-2018 20:00 Oisterwijk 2 RKDSV 3 46659 6-4
C 27-05-2018 11:00 Taxandria 2 Nevelo 3 41545 2-3
C 27-05-2018 12:00 Best Vooruit 3 Beerse Boys 5 39128 3-1
C 27-05-2018 12:00 Brabantia 5 VOAB 6 42195 4-2
C 27-05-2018 12:30 Jong Brabant 4 SBC 4 47035 1-7
C 27-05-2018 11:30 Oisterwijk 2 Wilhelmina Boys 3 47836 0-5
C 27-05-2018 11:00 RKDSV 3 Oirschot Vooruit 3 48794 1-1
C 24-05-2018 19:00 Wilhelmina Boys 3 Jong Brabant 4 48397 9-1
C 24-05-2018 19:30 Oirschot Vooruit 3 Brabantia 5 143038 3-1
C 20-05-2018 09:45 VOAB 6 Oisterwijk 2 49155 5-0
C 20-05-2018 10:00 SBC 4 Best Vooruit 3 39067 4-2
C 20-05-2018 11:00 Beerse Boys 5 Jong Brabant 4 39354 2-2
C 20-05-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 Brabantia 5 45408 0-0
C 20-05-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 Taxandria 2 45897 2-1
C 20-05-2018 11:00 Nevelo 3 RKDSV 3 43912 4-3
C 17-05-2018 19:00 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 3 49054 4-1
C 17-05-2018 20:00 Nevelo 3 Best Vooruit 3 44812 2-3
C 16-05-2018 20:30 SBC 4 Brabantia 5 41473 2-2
C 13-05-2018 10:00 Oisterwijk 2 Brabantia 5 47501 0-4
C 13-05-2018 12:00 Best Vooruit 3 Jong Brabant 4 43868 7-0
C 13-05-2018 11:00 RKDSV 3 Wilhelmina Boys 3 46295 2-6
C 13-05-2018 10:00 SBC 4 Nevelo 3 40704 3-0
C 13-05-2018 11:00 Taxandria 2 Beerse Boys 5 39487 1-3
C 13-05-2018 09:45 VOAB 6 Oirschot Vooruit 3 46428 6-2
C 09-05-2018 20:00 Brabantia 5 Nevelo 3 40685 2-1
C 06-05-2018 10:00 Nevelo 3 Brabantia 5 40785 1-0
C 06-05-2018 11:00 Taxandria 2 RKDSV 3 45355 2-1
C 06-05-2018 10:00 SBC 4 Beerse Boys 5 46546 7-0
C 06-05-2018 09:45 VOAB 6 Best Vooruit 3 41499 3-2
C 06-05-2018 11:30 Oisterwijk 2 Jong Brabant 4 47852 0-4
C 29-04-2018 11:00 Beerse Boys 5 Nevelo 3 47439 4-1
C 29-04-2018 12:00 Best Vooruit 3 Oisterwijk 2 39889 5-0
C 29-04-2018 12:00 Brabantia 5 Wilhelmina Boys 3 42538 7-0
C 29-04-2018 10:00 Jong Brabant 4 Taxandria 2 43071 4-3
C 29-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 SBC 4 41295 5-3
C 29-04-2018 11:00 RKDSV 3 VOAB 6 48939 4-1
C 22-04-2018 12:00 Nevelo 3 VOAB 6 46931 1-2
C 22-04-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 SBC 4 43887 6-2
C 22-04-2018 12:00 Jong Brabant 4 RKDSV 3 39389 3-4
C 22-04-2018 11:00 Beerse Boys 5 Oisterwijk 2 39726 3-0
C 22-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 Best Vooruit 3 45591 1-3
C 22-04-2018 10:00 Brabantia 5 Taxandria 2 45304 2-2
C 19-04-2018 19:00 Wilhelmina Boys 3 Nevelo 3 40080 3-2
C 15-04-2018 10:00 Jong Brabant 4 Brabantia 5 48355 1-3
C 15-04-2018 11:30 Oisterwijk 2 SBC 4 46450 0-2
C 15-04-2018 11:00 Taxandria 2 Oirschot Vooruit 3 40867 7-2
C 15-04-2018 11:00 RKDSV 3 Best Vooruit 3 46842 1-2
C 15-04-2018 09:45 VOAB 6 Beerse Boys 5 40826 4-4
C 12-04-2018 20:00 Jong Brabant 4 Nevelo 3 42978 0-2
C 08-04-2018 12:00 Brabantia 5 RKDSV 3 38806 5-1
C 08-04-2018 12:00 Best Vooruit 3 Taxandria 2 47624 2-1
C 08-04-2018 12:00 Nevelo 3 Jong Brabant 4 46664 3-2
C 08-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 Oisterwijk 2 47232 6-0
C 08-04-2018 10:00 SBC 4 VOAB 6 39235 6-2
C 08-04-2018 11:00 Beerse Boys 5 Wilhelmina Boys 3 48404 2-3
C 25-03-2018 09:45 VOAB 6 Wilhelmina Boys 3 45692 6-6
C 25-03-2018 12:00 Jong Brabant 4 Oirschot Vooruit 3 46976 2-3
C 25-03-2018 12:00 Best Vooruit 3 Brabantia 5 48046 5-0
C 25-03-2018 11:30 Oisterwijk 2 Nevelo 3 42550 1-10
C 25-03-2018 11:00 RKDSV 3 Beerse Boys 5 40197 0-3
C 25-03-2018 11:00 Taxandria 2 SBC 4 45034 0-2
C 11-03-2018 10:30 Taxandria 2 Oisterwijk 2 42887 8-2
C 11-03-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 Nevelo 3 45687 4-1
C 11-03-2018 12:00 Jong Brabant 4 VOAB 6 39385 1-1
C 11-03-2018 11:00 RKDSV 3 SBC 4 38933 1-1
C 11-03-2018 12:00 Best Vooruit 3 Wilhelmina Boys 3 46389 4-0
C 11-03-2018 12:00 Brabantia 5 Beerse Boys 5 37477 4-0
C 18-02-2018 09:45 VOAB 6 Brabantia 5 37554 6-5
C 18-02-2018 10:00 SBC 4 Jong Brabant 4 38446 3-0
C 18-02-2018 11:00 Beerse Boys 5 Best Vooruit 3 43492 1-3
C 18-02-2018 12:00 Nevelo 3 Taxandria 2 46379 3-1
C 18-02-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 Oisterwijk 2 48399 6-1
C 18-02-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 RKDSV 3 40461 0-4
C 04-02-2018 13:00 Oirschot Vooruit 3 Wilhelmina Boys 3 47222 0-3
C 04-02-2018 11:00 Beerse Boys 5 SBC 4 49067 2-3
C 04-02-2018 09:45 VOAB 6 Nevelo 3 39813 3-5
C 28-01-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 Beerse Boys 5 39111 2-2
C 17-12-2017 11:00 RKDSV 3 Oisterwijk 2 37718 5-2
C 17-12-2017 13:00 Oirschot Vooruit 3 Jong Brabant 4 46195 1-2
C 03-12-2017 10:00 Brabantia 5 Oirschot Vooruit 3 44062 3-0
C 03-12-2017 12:00 Best Vooruit 3 SBC 4 43065 3-2
C 03-12-2017 12:00 Jong Brabant 4 Beerse Boys 5 40504 2-1
C 03-12-2017 11:30 Oisterwijk 2 VOAB 6 38069 0-4
C 03-12-2017 11:00 RKDSV 3 Nevelo 3 40079 5-2
C 03-12-2017 11:00 Taxandria 2 Wilhelmina Boys 3 42174 3-4
C 26-11-2017 10:00 SBC 4 Taxandria 2 40925 1-4
C 26-11-2017 12:00 Nevelo 3 Oisterwijk 2 46421 2-1
C 26-11-2017 12:30 Wilhelmina Boys 3 VOAB 6 46231 4-0
C 26-11-2017 12:00 Brabantia 5 Best Vooruit 3 47779 2-1
C 26-11-2017 11:00 Beerse Boys 5 RKDSV 3 38157 4-1
C 19-11-2017 12:00 Best Vooruit 3 Oirschot Vooruit 3 45427 4-0
C 19-11-2017 11:30 Oisterwijk 2 Beerse Boys 5 46595 1-2
C 19-11-2017 10:00 SBC 4 Wilhelmina Boys 3 47048 2-5
C 19-11-2017 11:00 RKDSV 3 Jong Brabant 4 40082 5-3
C 19-11-2017 11:00 Taxandria 2 Brabantia 5 44131 4-3
C 12-11-2017 13:00 Oirschot Vooruit 3 VOAB 6 44471 1-4
C 12-11-2017 11:00 Beerse Boys 5 Taxandria 2 41850 5-3
C 12-11-2017 12:00 Nevelo 3 SBC 4 38377 3-1
C 12-11-2017 12:00 Jong Brabant 4 Best Vooruit 3 42838 3-4
C 12-11-2017 12:15 Wilhelmina Boys 3 RKDSV 3 38732 4-0
C 12-11-2017 12:00 Brabantia 5 Oisterwijk 2 47246 3-2
C 05-11-2017 11:30 Oisterwijk 2 Taxandria 2 38391 3-7
C 05-11-2017 09:45 VOAB 6 Jong Brabant 4 44610 5-3
C 05-11-2017 12:00 Nevelo 3 Oirschot Vooruit 3 44459 3-3
C 05-11-2017 12:15 Wilhelmina Boys 3 Best Vooruit 3 40213 1-3
C 05-11-2017 13:00 Beerse Boys 5 Brabantia 5 37766 5-2
C 05-11-2017 10:00 SBC 4 RKDSV 3 38821 2-1
C 29-10-2017 11:00 Taxandria 2 VOAB 6 46890 5-4
C 29-10-2017 12:00 Jong Brabant 4 Wilhelmina Boys 3 41658 1-4
C 29-10-2017 12:00 Best Vooruit 3 Nevelo 3 43017 3-1
C 29-10-2017 12:00 Brabantia 5 SBC 4 48991 0-1
C 29-10-2017 13:00 Oirschot Vooruit 3 Beerse Boys 5 38239 1-1
C 22-10-2017 12:00 Best Vooruit 3 VOAB 6 40426 6-3
C 15-10-2017 10:00 SBC 4 Oirschot Vooruit 3 37636 2-1
C 15-10-2017 09:45 VOAB 6 RKDSV 3 42413 4-1
C 15-10-2017 11:00 Taxandria 2 Jong Brabant 4 49187 2-3
C 15-10-2017 11:30 Oisterwijk 2 Best Vooruit 3 37575 1-9
C 15-10-2017 12:15 Wilhelmina Boys 3 Brabantia 5 41443 3-0
C 15-10-2017 11:00 Nevelo 3 Beerse Boys 5 40840 5-2
C 08-10-2017 12:00 Jong Brabant 4 Oisterwijk 2 45558 2-5
C 08-10-2017 11:00 RKDSV 3 Taxandria 2 38160 1-1
C 01-10-2017 11:00 RKDSV 3 Brabantia 5 40809 6-4
C 01-10-2017 09:45 VOAB 6 SBC 4 47561 4-3
C 01-10-2017 11:00 Taxandria 2 Best Vooruit 3 47842 3-5
C 01-10-2017 11:30 Oisterwijk 2 Oirschot Vooruit 3 40417 3-5
C 24-09-2017 10:00 SBC 4 Oisterwijk 2 38250 5-1
C 24-09-2017 12:00 Brabantia 5 Jong Brabant 4 38040 4-4
C 24-09-2017 12:00 Best Vooruit 3 RKDSV 3 48256 6-1
C 24-09-2017 12:00 Nevelo 3 Wilhelmina Boys 3 49078 5-1
C 24-09-2017 11:00 Beerse Boys 5 VOAB 6 40394 2-0
C 24-09-2017 13:00 Oirschot V. 3 Taxandria 2 37502 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia 3 2 2 0 0 6 9 5 4 0
2 Oirschot Vooruit 3 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
3 UNA 4 2 0 0 2 0 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 3 22 19 0 3 57 85 31 54 0
2 Wilhelmina Boys 3 22 16 2 4 50 81 45 36 0
3 SBC 4 22 13 2 7 41 64 43 21 0
4 Nevelo 3 22 12 1 9 37 60 49 11 0
5 VOAB 6 22 11 3 8 36 74 69 5 0
6 Beerse Boys 5 22 10 4 8 34 57 50 7 0
7 Brabantia 5 22 10 3 9 33 60 50 10 0
8 RKDSV 3 22 7 3 12 24 52 66 -14 0
9 Oirschot Vooruit 3 22 7 3 12 24 43 65 -22 0
10 Taxandria 2 22 7 2 13 23 64 61 3 0
11 Jong Brabant 4 22 5 3 14 18 44 78 -34 0
12 Oisterwijk 2 22 2 0 20 6 29 106 -77 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:30 3b 03 Team training OV 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 27-06-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 04-07-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 11-07-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 18-07-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 25-07-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 01-08-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 08-08-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 15-08-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 22-08-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 29-08-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 05-09-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 12-09-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 19-09-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 26-09-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 03-10-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 10-10-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 17-10-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 24-10-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 31-10-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 07-11-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 14-11-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 21-11-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 28-11-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 05-12-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 12-12-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 19-12-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 26-12-17 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 02-01-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 09-01-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 16-01-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 23-01-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 30-01-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 06-02-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 13-02-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 20-02-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 27-02-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 06-03-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 13-03-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 20-03-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 27-03-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 03-04-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 10-04-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 17-04-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 24-04-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 01-05-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 08-05-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 15-05-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 22-05-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 29-05-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 05-06-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
di 12-06-18 20:00 - 21:30 6 03 Team training OV 3
donderdag 20:15 - 21:30 4a 03 Team training OV 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 29-06-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 06-07-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 13-07-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 20-07-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 27-07-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 03-08-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 10-08-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 17-08-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 24-08-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 31-08-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 07-09-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 14-09-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 21-09-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 28-09-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 05-10-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 12-10-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 19-10-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 26-10-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 02-11-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 09-11-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 16-11-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 23-11-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 30-11-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 07-12-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 14-12-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 21-12-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 28-12-17 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 04-01-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 11-01-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 18-01-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 25-01-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 01-02-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 08-02-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 15-02-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 22-02-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 01-03-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 08-03-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 15-03-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 22-03-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 29-03-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 05-04-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 12-04-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 19-04-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 26-04-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 03-05-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 10-05-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 17-05-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 24-05-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 31-05-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 07-06-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
do 14-06-18 20:15 - 21:30 4 03 Team training OV 3
www.oirschot-vooruit.nl
OV 3-VOAB 6 2017-18
2017-11-19

Berichten



Terug naar boven