0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - OV 2

Teamleden

Spelers
Gijs van Beers Keeper      
Bil van den Akker        
Pierre van den Berkmortel        
Harun Canic        
Harm van Heerebeek        
Koen van Heerebeek        
Jan Willem van Hout        
Stijn Koolen        
Pim Meeuwis        
Rick Meeuwis        
Daan van Nunen        
Stijn Peeters        
Jordi Raaymakers        
Gijs Sebregts        
Paul Stamps        
Mathijs van de Ven        
Max Vervoort        
Willem Witlox        
 
Overige teamleden
Johan van Griensven Trainer
Erik van Summeren Trainer
Wim van Kollenburg Leider
Jan van den Heuvel Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-11-2017 11:30 OV 2 Dommelen 2 H.M.J. (Harrie) Theelen 26443 Sportpark Moorland 1 04 05 11:00
C 03-12-2017 11:00 Braakhuizen 2 OV 2 N. (Nihad) Sivac 25469 Sportpark De Kievit - - 10:00
C 10-12-2017 11:30 OV 2 Hilvaria 2 24936 Sportpark Moorland - - 11:00
C 25-02-2018 11:00 ODC 3 OV 2 25031 Sportpark Molenwijk - - 10:10
C 04-03-2018 11:30 OV 2 Bladella 2 25903 Sportpark Moorland - - 11:00
C 11-03-2018 12:00 Unitas'59 2 OV 2 25998 Sportpark 't Bokt - - 11:15
C 18-03-2018 11:30 OV 2 SBC 2 26339 Sportpark Moorland - - 11:00
C 25-03-2018 12:00 Dommelen 2 OV 2 25692 Sportpark 't Heike - - 11:00
C 08-04-2018 11:30 OV 2 Steensel 2 25339 Sportpark Moorland - - 11:00
C 15-04-2018 11:00 Beerse Boys 3 OV 2 25154 Sportpark De Klep - - 10:20
C 22-04-2018 12:00 Nuenen 3 OV 2 26475 Sportpark de Oude Landen - - 11:05
C 13-05-2018 11:30 OV 2 RPC 3 25388 Sportpark Moorland - - 11:00
C 20-05-2018 11:30 OV 2 Braakhuizen 2 26240 Sportpark Moorland - - 11:00
C 27-05-2018 12:00 Hilvaria 2 OV 2 25420 Sportpark de Roodloop - - 11:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-11-2017 12:00 Bladella 2 Unitas'59 2
C 26-11-2017 11:00 ODC 3 Hilvaria 2
C 26-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit 2 Dommelen 2
C 26-11-2017 12:00 SBC 2 Braakhuizen 2
C 26-11-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 Steensel 2
C 26-11-2017 12:00 RPC 3 Beerse Boys 3
C 03-12-2017 12:00 SBC 2 ODC 3
C 03-12-2017 12:00 Unitas'59 2 RPC 3
C 03-12-2017 11:45 Hilvaria 2 Bladella 2
C 03-12-2017 12:00 Dommelen 2 RKSV Nuenen 3
C 03-12-2017 11:00 Braakhuizen 2 Oirschot Vooruit 2
C 03-12-2017 11:00 Beerse Boys 3 Steensel 2
C 10-12-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 Beerse Boys 3
C 10-12-2017 12:00 RPC 3 Dommelen 2
C 10-12-2017 12:00 Bladella 2 Braakhuizen 2
C 10-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit 2 Hilvaria 2
C 10-12-2017 11:00 ODC 3 Unitas'59 2
C 10-12-2017 12:00 Steensel 2 SBC 2
C 17-12-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 Unitas'59 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-11-2017 11:30 OV 2 RKSV Nuenen 3 E. Yilmaz 25019 9 - 1
C 12-11-2017 12:00 RPC 3 OV 2 G. de Pree 25570 3 - 0
C 05-11-2017 11:30 OV 2 Unitas'59 2 S. Dirkx 26474 3 - 3
C 29-10-2017 12:00 SBC 2 OV 2 A.H.A. Schellens 24831 0 - 0
B 22-10-2017 11:30 RKDVC 4 OV 2 A.J. de Ruijter 95411 4 - 1
C 15-10-2017 11:30 OV 2 ODC 3 M.A.J. (Mari) van der Heijden 26320 4 - 1
C 08-10-2017 12:00 Bladella 2 OV 2 P.W.F. (Peter) Heuts 26385 1 - 6
C 01-10-2017 12:00 Steensel 2 OV 2 Menting, G. (Giel) 26517 1 - 2
C 24-09-2017 11:30 OV 2 Beerse Boys 3 25853 7 - 1
B 17-09-2017 11:30 OV 2 Beerse Boys 2 5411 4 - 2
B 10-09-2017 11:30 OV 2 Spoord. Boys 2 4177 2 - 1
V 05-09-2017 20:00 Helvoirt 2 OV 2 3-0
B 03-09-2017 12:00 Hapert 2 OV 2 3736 0 - 4
V 22-08-2017 20:00 OV 2 Nevelo 1/2 Bart Vogels (Scheidsrechter) 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-10-2017 11:30 RKDVC 4 Oirschot Vooruit 2 95411 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-11-2017 12:00 Dommelen 2 SBC 2 26337 2-2
C 19-11-2017 11:00 Braakhuizen 2 ODC 3 25899 2-1
C 19-11-2017 11:00 Beerse Boys 3 Bladella 2 25934 4-1
C 19-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit 2 RKSV Nuenen 3 25019 9-1
C 19-11-2017 11:30 Steensel 2 RPC 3 25434 0-4
C 19-11-2017 12:00 Unitas'59 2 Hilvaria 2 24730 3-1
C 12-11-2017 12:00 Bladella 2 Dommelen 2 25131 0-3
C 12-11-2017 11:45 Hilvaria 2 Braakhuizen 2 26480 4-0
C 12-11-2017 10:30 ODC 3 Steensel 2 25702 7-1
C 12-11-2017 12:00 RPC 3 Oirschot Vooruit 2 25570 3-0
C 05-11-2017 11:00 Beerse Boys 3 Dommelen 2 25404 3-3
C 05-11-2017 12:00 RPC 3 ODC 3 26519 3-2
C 05-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit 2 Unitas'59 2 26474 3-3
C 05-11-2017 11:30 Steensel 2 Hilvaria 2 25577 0-1
C 05-11-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 Braakhuizen 2 26655 0-4
C 05-11-2017 12:00 Bladella 2 SBC 2 25495 0-4
C 29-10-2017 11:00 ODC 3 Bladella 2 25071 3-2
C 29-10-2017 11:45 Hilvaria 2 RKSV Nuenen 3 24732 1-2
C 29-10-2017 12:00 Dommelen 2 Steensel 2 25175 0-3
C 29-10-2017 11:00 Braakhuizen 2 RPC 3 26155 3-3
C 29-10-2017 12:00 Unitas'59 2 Beerse Boys 3 25258 1-4
C 29-10-2017 12:00 SBC 2 Oirschot Vooruit 2 24831 0-0
C 22-10-2017 12:00 SBC 2 Beerse Boys 3 26738 1-1
C 15-10-2017 11:00 Beerse Boys 3 Braakhuizen 2 26733 2-0
C 15-10-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 SBC 2 26039 1-4
C 15-10-2017 12:00 RPC 3 Bladella 2 25977 3-7
C 15-10-2017 12:00 Dommelen 2 Hilvaria 2 26420 1-5
C 15-10-2017 11:30 Oirschot Vooruit 2 ODC 3 26320 4-1
C 15-10-2017 11:30 Steensel 2 Unitas'59 2 25887 4-2
C 08-10-2017 11:00 Braakhuizen 2 Steensel 2 25638 2-0
C 08-10-2017 11:00 ODC 3 RKSV Nuenen 3 26445 7-2
C 08-10-2017 12:00 Bladella 2 Oirschot Vooruit 2 26385 1-6
C 08-10-2017 11:45 Hilvaria 2 Beerse Boys 3 25463 0-3
C 08-10-2017 12:00 Unitas'59 2 Dommelen 2 24771 2-1
C 08-10-2017 12:00 SBC 2 RPC 3 25313 6-3
C 01-10-2017 11:00 Beerse Boys 3 ODC 3 25609 1-2
C 01-10-2017 12:00 Unitas'59 2 SBC 2 25909 2-2
C 01-10-2017 12:00 RKSV Nuenen 3 Bladella 2 26191 0-3
C 01-10-2017 12:00 Dommelen 2 Braakhuizen 2 25428 4-0
C 01-10-2017 11:45 Hilvaria 2 RPC 3 24741 1-0
C 01-10-2017 12:00 Steensel 2 Oirschot Vooruit 2 26517 1-2
C 24-09-2017 11:00 ODC 3 Dommelen 2 26504 1-7
C 24-09-2017 12:00 SBC 2 Hilvaria 2 25087 7-0
C 24-09-2017 12:00 RPC 3 Nuenen 3 26484 4-1
C 24-09-2017 12:00 Bladella 2 Steensel 2 25616 4-0
C 24-09-2017 11:30 Oirschot V. 2 Beerse Boys 3 25853 7-1
C 24-09-2017 11:00 Braakhuizen 2 Unitas'59 2 26767 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 2 8 5 2 1 17 31 11 20 0
2 SBC 2 8 4 4 0 16 26 9 17 0
3 Beerse Boys 3 8 4 2 2 14 19 15 4 0
4 RPC 3 8 4 1 3 13 23 20 3 0
5 ODC 3 8 4 0 4 12 24 22 2 0
6 Hilvaria 2 8 4 0 4 12 13 16 -3 0
7 Unitas'59 2 7 3 2 2 11 17 17 0 0
8 Dommelen 2 8 3 2 3 11 21 16 5 0
9 Braakhuizen 2 8 3 1 4 10 13 18 -5 0
10 Bladella 2 8 3 0 5 9 18 23 -5 0
11 Steensel 2 8 2 0 6 6 9 22 -13 0
12 RKSV Nuenen 3 7 1 0 6 3 7 32 -25 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 3a 05 Team training OV 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 27-06-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 04-07-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 11-07-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 18-07-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 25-07-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 01-08-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 08-08-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 15-08-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 22-08-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 29-08-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 05-09-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 12-09-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 19-09-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 26-09-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 03-10-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 10-10-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 17-10-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 24-10-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 31-10-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 07-11-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 14-11-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 21-11-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 28-11-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 05-12-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 12-12-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 19-12-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 26-12-17 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 02-01-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 09-01-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 16-01-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 23-01-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 30-01-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 06-02-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 13-02-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 20-02-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 27-02-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 06-03-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 13-03-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 20-03-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 27-03-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 03-04-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 10-04-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 17-04-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 24-04-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 01-05-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 08-05-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 15-05-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 22-05-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 29-05-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 05-06-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
di 12-06-18 19:45 - 21:30 6 05 Team training OV 2
donderdag 20:00 - 21:30 4b 05 Team training OV 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 29-06-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 06-07-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 13-07-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 20-07-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 27-07-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 03-08-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 10-08-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 17-08-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 24-08-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 31-08-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 07-09-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 14-09-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 21-09-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 28-09-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 05-10-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 12-10-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 19-10-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 26-10-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 02-11-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 09-11-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 16-11-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 23-11-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 30-11-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 07-12-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 14-12-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 21-12-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 28-12-17 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 04-01-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 11-01-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 18-01-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 25-01-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 01-02-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 08-02-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 15-02-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 22-02-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 01-03-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 08-03-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 15-03-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 22-03-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 29-03-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 05-04-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 12-04-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 19-04-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 26-04-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 03-05-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 10-05-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 17-05-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 24-05-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 31-05-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 07-06-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
do 14-06-18 20:00 - 21:30 4 05 Team training OV 2
www.oirschot-vooruit.nl
OV 2-Nuenen 3 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
OV 2-Unitas'59 2 2017-18
2017-11-06
www.oirschot-vooruit.nl
OV 2-ODC 3 2017-18
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven