0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - OV 1

Teamleden

Spelers
Menno Kuulkers Keeper      
Job van Gestel        
Koos Gloudemans        
Daan Hagemeier        
Joost Kemps        
Dorus Kemps        
Max van Kollenburg        
Stijn Koolen        
Kay Laenen        
Bram Meeuwis        
Fons Meeuwis        
Daan van Nunen        
Alex van Overdijk        
Joris Swaanen        
Maarten van de Ven        
Wesley Vroemen        
Dorus van de Wal        
Sjoerd van de Wal        
 
Overige teamleden
Piet Drijvers Trainer
Roy Willems Assistent trainer
Rinus de Bresser Leider
Nick de Rooij Verzorger
Piet Kemps Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 31-05-2018 19:30 Best Vooruit 1 Alverna 1 143130 0-1
C 27-05-2018 19:30 AWC 1 Gestel 1 143137 6-0
C 27-05-2018 14:30 Nemelaer 1 SC 't Zand 1 23611 2-2
C 27-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 Rood-Wit W 1 22122 0-1
C 27-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Alverna 1 24245 0-0
C 27-05-2018 14:30 AWC 1 Gestel 1 23785 6-0
C 27-05-2018 14:30 HVCH 1 DOSKO 1 21757 4-1
C 27-05-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV TOP 1 23060 0-2
C 20-05-2018 14:30 Alverna 1 FC Tilburg 1 24332 1-0
C 20-05-2018 14:30 DOSKO 1 Brabantia 1 22629 0-1
C 20-05-2018 14:30 SV TOP 1 HVCH 1 24542 2-1
C 20-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1 24548 2-0
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 Oirschot Vooruit 1 24049 2-5
C 20-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 AWC 1 23047 1-2
C 13-05-2018 14:30 Brabantia 1 Alverna 1 21979 0-0
C 13-05-2018 14:30 AWC 1 DOSKO 1 23367 0-4
C 13-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 SV TOP 1 23407 3-2
C 13-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Best Vooruit 1 22166 1-2
C 13-05-2018 14:30 HVCH 1 SC 't Zand 1 22189 0-1
C 13-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Gestel 1 23283 3-0
C 10-05-2018 14:30 Brabantia 1 Gestel 1 23577 2-1
C 10-05-2018 14:30 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 100900 3-1
C 10-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Alverna 1 23169 2-1
C 10-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 22371 2-0
C 06-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 FC Tilburg 1 23518 1-1
C 06-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Rood-Wit W 1 22162 2-0
C 06-05-2018 14:30 Alverna 1 SV TOP 1 22114 1-2
C 06-05-2018 14:30 Brabantia 1 AWC 1 22824 1-2
C 06-05-2018 14:30 HVCH 1 Oirschot Vooruit 1 22320 1-4
C 06-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 DOSKO 1 21633 3-2
C 29-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Brabantia 1 23034 1-0
C 29-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Best Vooruit 1 21962 2-2
C 29-04-2018 14:30 AWC 1 Nemelaer 1 24048 2-3
C 29-04-2018 14:30 DOSKO 1 SV TOP 1 23897 6-2
C 22-04-2018 14:30 DOSKO 1 Oirschot Vooruit 1 24604 0-2
C 22-04-2018 14:30 SV TOP 1 AWC 1 21720 2-3
C 22-04-2018 14:30 Alverna 1 Nemelaer 1 24443 1-2
C 22-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Rood-Wit W 1 21601 1-1
C 22-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 Brabantia 1 21540 3-0
C 22-04-2018 14:30 Gestel 1 FC Tilburg 1 21365 2-1
C 15-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Rood-Wit W 1 24707 2-4
C 15-04-2018 14:30 Brabantia 1 SV TOP 1 22140 0-1
C 15-04-2018 14:30 Nemelaer 1 DOSKO 1 23343 1-0
C 15-04-2018 14:30 Alverna 1 SC 't Zand 1 21664 1-0
C 15-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 AWC 1 22076 0-2
C 15-04-2018 14:30 HVCH 1 Gestel 1 23451 7-5
C 12-04-2018 19:00 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 141294 3-0
C 08-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 Brabantia 1 23148 1-1
C 08-04-2018 14:00 AWC 1 Oirschot Vooruit 1 22514 2-0
C 08-04-2018 14:30 SV TOP 1 Best Vooruit 1 22612 2-2
C 08-04-2018 14:30 Gestel 1 Nemelaer 1 22697 0-0
C 08-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 HVCH 1 23919 0-1
C 08-04-2018 14:30 DOSKO 1 Alverna 1 23200 0-1
C 02-04-2018 14:30 SV TOP 1 Gestel 1 24532 6-2
C 01-04-2018 14:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 22463 1-2
C 01-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Oirschot Vooruit 1 22316 0-2
C 01-04-2018 14:30 Nemelaer 1 Brabantia 1 24478 2-2
C 01-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 HVCH 1 24205 1-2
C 01-04-2018 14:30 Alverna 1 AWC 1 24217 1-2
C 25-03-2018 14:30 HVCH 1 Nemelaer 1 21819 2-1
C 25-03-2018 14:30 Brabantia 1 SC 't Zand 1 23908 2-3
C 25-03-2018 14:30 Gestel 1 Best Vooruit 1 23246 2-0
C 25-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 DOSKO 1 23015 0-2
C 25-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 SV TOP 1 22262 3-2
C 25-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Alverna 1 23932 1-1
C 18-03-2018 14:30 Alverna 1 HVCH 1 22326 1-2
C 18-03-2018 14:30 Nemelaer 1 FC Tilburg 1 23667 4-1
C 18-03-2018 14:30 SC 't Zand 1 AWC 1 22524 3-2
C 11-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Alverna 1 23795 2-1
C 11-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Nemelaer 1 24303 1-1
C 11-03-2018 14:30 Gestel 1 DOSKO 1 21465 1-7
C 11-03-2018 14:30 HVCH 1 Brabantia 1 23481 1-2
C 11-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 SC 't Zand 1 24467 0-0
C 11-03-2018 14:00 AWC 1 Best Vooruit 1 22925 3-0
C 25-02-2018 14:30 SV TOP 1 SC 't Zand 1 24256 2-1
C 25-02-2018 14:30 FC Tilburg 1 HVCH 1 21433 4-1
C 25-02-2018 14:30 Gestel 1 Alverna 1 24530 1-2
C 18-02-2018 14:30 SV TOP 1 Oirschot Vooruit 1 24125 0-1
C 18-02-2018 14:30 Gestel 1 AWC 1 22484 0-3
C 18-02-2018 14:30 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 23763 0-0
C 18-02-2018 14:30 DOSKO 1 HVCH 1 23228 3-0
C 18-02-2018 14:30 Alverna 1 Best Vooruit 1 21935 1-1
C 18-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Nemelaer 1 21897 1-0
C 04-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Gestel 1 23344 1-1
C 04-02-2018 14:30 HVCH 1 AWC 1 23129 1-1
C 04-02-2018 14:30 Nemelaer 1 SV TOP 1 24463 1-2
C 04-02-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 FC Tilburg 1 22435 0-0
C 04-02-2018 14:30 Brabantia 1 Rood-Wit W 1 22791 1-1
C 04-02-2018 14:30 Best Vooruit 1 DOSKO 1 24334 0-0
C 28-01-2018 14:00 AWC 1 FC Tilburg 1 23539 0-2
C 28-01-2018 14:30 SC 't Zand 1 Alverna 1 22108 1-0
C 28-01-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Oirschot Vooruit 1 21986 1-1
C 28-01-2018 14:30 SV TOP 1 Brabantia 1 23974 3-1
C 28-01-2018 14:30 DOSKO 1 Nemelaer 1 23426 3-3
C 28-01-2018 14:30 Gestel 1 HVCH 1 21565 1-3
C 17-12-2017 14:15 HVCH 1 SV TOP 1 24328 4-2
C 17-12-2017 14:15 Oirschot Vooruit 1 Gestel 1 21492 2-2
C 17-12-2017 14:00 FC Tilburg 1 Alverna 1 23614 2-1
C 17-12-2017 14:15 Best Vooruit 1 SC 't Zand 1 23240 2-1
C 17-12-2017 14:15 Brabantia 1 DOSKO 1 21487 4-3
C 17-12-2017 14:00 AWC 1 Rood-Wit W 1 24025 2-0
C 03-12-2017 14:00 AWC 1 SV TOP 1 22057 6-1
C 03-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 DOSKO 1 21616 0-2
C 03-12-2017 14:30 Rood-Wit W 1 SC 't Zand 1 23008 4-0
C 03-12-2017 14:30 Brabantia 1 Best Vooruit 1 24294 0-1
C 03-12-2017 14:30 FC Tilburg 1 Gestel 1 24320 2-1
C 26-11-2017 14:30 Gestel 1 Rood-Wit W 1 24290 1-2
C 26-11-2017 14:30 SV TOP 1 FC Tilburg 1 22589 2-1
C 26-11-2017 14:30 Alverna 1 Brabantia 1 24188 2-0
C 26-11-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 Oirschot Vooruit 1 22412 0-0
C 26-11-2017 14:30 DOSKO 1 AWC 1 24490 3-1
C 26-11-2017 14:30 Best Vooruit 1 Nemelaer 1 22465 0-2
C 26-11-2017 14:30 SC 't Zand 1 HVCH 1 23827 1-1
C 19-11-2017 14:30 Brabantia 1 Nemelaer 1 22073 3-0
C 19-11-2017 14:30 FC Tilburg 1 DESO/Van Der Horst 1 24158 0-0
C 19-11-2017 14:30 HVCH 1 Best Vooruit 1 24725 5-3
C 19-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 SC 't Zand 1 22183 2-1
C 19-11-2017 14:30 Gestel 1 SV TOP 1 23239 1-5
C 19-11-2017 14:00 AWC 1 Alverna 1 23762 3-2
C 19-11-2017 14:30 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 24076 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 Oirschot Vooruit 1 96522 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AWC 1 24 16 1 7 49 52 29 23 0
2 HVCH 1 24 12 5 7 41 43 38 5 0
3 SV TOP 1 24 12 4 8 40 47 42 5 0
4 Rood-Wit W 1 24 11 5 8 38 44 32 12 0
5 Nemelaer 1 24 10 6 8 36 41 35 6 0
6 SC 't Zand 1 24 9 7 8 34 35 39 -4 0
7 Oirschot Vooruit 1 24 9 6 9 33 35 36 -1 0
8 Best Vooruit 1 24 9 6 9 33 32 35 -3 0
9 Brabantia 1 24 9 5 10 32 39 41 -2 0
10 DOSKO 1 24 9 3 12 30 49 39 10 0
11 Alverna 1 24 8 5 11 29 27 29 -2 0
12 FC Tilburg 1 24 7 5 12 26 25 37 -12 0
13 Gestel 1 24 4 4 16 16 37 74 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Oirschot Vooruit 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 7 04 Team training OV 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 04-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 11-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 18-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 25-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 01-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 08-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 15-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 22-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 29-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 19-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 26-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 03-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 10-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 17-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 24-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 31-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 07-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 14-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 21-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 28-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 19-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 26-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 02-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 09-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 16-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 23-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 30-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 06-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 13-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 20-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 06-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 13-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 20-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 03-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 10-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 17-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 24-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 01-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 08-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 15-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 22-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 29-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
donderdag 20:00 - 21:30 7 04 Team training OV 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 29-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 06-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 13-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 20-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 27-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 03-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 10-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 17-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 24-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 31-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 21-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 28-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 05-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 12-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 19-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 26-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 02-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 09-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 16-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 23-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 30-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 21-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 28-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 04-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 11-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 18-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 25-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 01-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 08-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 15-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 22-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 01-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 08-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 15-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 22-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 29-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 05-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 12-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 19-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 26-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 03-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 10-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 17-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 24-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 31-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
www.oirschot-vooruit.nl
OV 1-SV TOP 2017-18
2018-05-27
www.oirschot-vooruit.nl
OV 1 - Best Vooruit 2017-18 Deel 2
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
OV 1 - Best Vooruit 2017-18 Deel 1
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
Pupil vd Week OV 1-Best Vooruit
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
Pupil vd Week OV1-AWC1 2017-18
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
OV1-AWC1 2017-18 Deel 2
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
OV1-AWC1 2017-18 Deel 1
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto OV 1 2017-2018
2017-09-24

Berichten



Terug naar boven