0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - OV 1

Teamleden

Spelers
Menno Kuulkers Keeper      
Dennie Banda        
Job van Gestel        
Koos Gloudemans        
Daan Hagemeier        
Joost Kemps        
Dorus Kemps        
Jasper van Kollenburg        
Max van Kollenburg        
Stijn Koolen        
Kay Laenen        
Bram Meeuwis        
Fons Meeuwis        
Daan van Nunen        
Alex van Overdijk        
Joris Swaanen        
Maarten van de Ven        
Wesley Vroemen        
Dorus van de Wal        
Sjoerd van de Wal        
 
Overige teamleden
Piet Drijvers Trainer
Roy Willems Assistent trainer
Rinus de Bresser Leider
Nick de Rooij Verzorger
Piet Kemps Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 27-05-2018 14:30 OV 1 SV TOP 1 K.C.A. (Killy) Mandemakers 23060 Sportpark Moorland 1 04 05 14:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-05-2018 14:30 Nemelaer 1 SC 't Zand 1
C 27-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 Rood-Wit W 1
C 27-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Alverna 1
C 27-05-2018 14:30 AWC 1 Gestel 1
C 27-05-2018 14:30 HVCH 1 DOSKO 1
C 27-05-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 SV TOP 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 OV 1 J.H. (Joost) Bezemer 24049 2 - 5
C 13-05-2018 vervallen OV 1 DESO/Van Der Horst 1 22841
C 10-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 OV 1 H.C.A. (Haico) Michielsen 22371 2 - 0
C 06-05-2018 14:30 HVCH 1 OV 1 J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens 22320 1 - 4
C 29-04-2018 14:30 OV 1 Brabantia 1 R. (Robin) Koster 23034 1 - 0
C 22-04-2018 14:30 DOSKO 1 OV 1 T.N.H. (Teun) Martens 24604 0 - 2
C 15-04-2018 14:30 OV 1 Rood-Wit W 1 J.W.J. (John) Swaanen 24707 2 - 4
C 08-04-2018 14:00 AWC 1 OV 1 F. (Fred) Thannhauser 22514 2 - 0
C 01-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 OV 1 F.A. (Frank) deKivit 22316 0 - 2
C 25-03-2018 14:30 OV 1 Alverna 1 J.A. (Jack) van deSchoot 23932 1 - 1
C 11-03-2018 14:30 OV 1 Nemelaer 1 N. Babat 24303 1 - 1
C 18-02-2018 14:30 SV TOP 1 OV 1 A.J.J. de Vaan 24125 0 - 1
V 08-02-2018 20:00 Geldrop 1 OV 1 5-1
C 04-02-2018 14:30 OV 1 FC Tilburg 1 J.P.M. Loontjens 22435 0 - 0
C 28-01-2018 14:30 Rood-Wit W 1 OV 1 R.A.H.J. Souwen 21986 1 - 1
V 21-01-2018 12:00 VOAB 1 OV 1 1-1
V 14-01-2018 12:00 Wittenhorst OV 1 3-1
C 17-12-2017 14:15 OV 1 Gestel 1 P.L. Martens 21492 2 - 2
C 03-12-2017 14:30 OV 1 DOSKO 1 K.C.A. Mandemakers 21616 0 - 2
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 OV 1 L.W.M. van Moll 96522 3 - 1
C 26-11-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 OV 1 22412 -
C 19-11-2017 14:30 OV 1 SC 't Zand 1 N. Babat 22183 2 - 1
C 05-11-2017 14:30 Nemelaer 1 OV 1 M. Caluwe 24024 0 - 1
C 29-10-2017 14:30 OV 1 Best Vooruit 1 B. van Osch 24273 0 - 1
C 22-10-2017 14:30 Alverna 1 OV 1 J.H. Bezemer 22352 5 - 6
C 15-10-2017 14:30 Brabantia 1 OV 1 K.C.A. Mandemakers 24115 5 - 3
C 08-10-2017 14:30 OV 1 HVCH 1 M.M.G.A. Pijnenburg 21413 0 - 0
C 01-10-2017 14:30 OV 1 AWC 1 N. (Nihat) Babat 23249 0 - 2
C 24-09-2017 14:30 FC Tilburg 1 OV 1 22502 2 - 1
V 19-09-2017 20:00 Uno Animo 1 OV 1 Jeroen Quinten (Scheidsrechter) 1-3
B 17-09-2017 14:30 OV 1 V.V. Schaesberg 1 2987 2 - 1
V 12-09-2017 vervallen `t Zand 1 OV 1
B 10-09-2017 14:30 OV 1 RKVVO 1 2893 0 - 0
B 03-09-2017 14:30 Laura/Hopel Comb 1 OV 1 2800 1 - 3
V 29-08-2017 afgelast OV 1 Helvoirt 1 Thijs Renders (Scheidsrechter)
T 26-08-2017 16:00 Best-Vooruit OV 1
V 19-08-2017 18:00 EFC 1 OV 1 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-05-2018 14:30 Alverna 1 FC Tilburg 1 24332 1-0
C 20-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 AWC 1 23047 1-2
C 20-05-2018 14:30 Gestel 1 Oirschot Vooruit 1 24049 2-5
C 20-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 Best Vooruit 1 24548 2-0
C 20-05-2018 14:30 SV TOP 1 HVCH 1 24542 2-1
C 20-05-2018 14:30 DOSKO 1 Brabantia 1 22629 0-1
C 13-05-2018 14:30 Brabantia 1 Alverna 1 21979 0-0
C 13-05-2018 14:30 AWC 1 DOSKO 1 23367 0-4
C 13-05-2018 14:30 FC Tilburg 1 SV TOP 1 23407 3-2
C 13-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Best Vooruit 1 22166 1-2
C 13-05-2018 14:30 HVCH 1 SC 't Zand 1 22189 0-1
C 13-05-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Gestel 1 23283 3-0
C 10-05-2018 14:30 Brabantia 1 Gestel 1 23577 2-1
C 10-05-2018 14:30 SV TOP 1 Rood-Wit W 1 100900 3-1
C 10-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 Oirschot Vooruit 1 22371 2-0
C 10-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Alverna 1 23169 2-1
C 06-05-2018 14:30 Brabantia 1 AWC 1 22824 1-2
C 06-05-2018 14:30 HVCH 1 Oirschot Vooruit 1 22320 1-4
C 06-05-2018 14:30 Alverna 1 SV TOP 1 22114 1-2
C 06-05-2018 14:30 Nemelaer 1 Rood-Wit W 1 22162 2-0
C 06-05-2018 14:30 Best Vooruit 1 FC Tilburg 1 23518 1-1
C 06-05-2018 14:30 SC 't Zand 1 DOSKO 1 21633 3-2
C 29-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Brabantia 1 23034 1-0
C 29-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Best Vooruit 1 21962 2-2
C 29-04-2018 14:30 AWC 1 Nemelaer 1 24048 2-3
C 29-04-2018 14:30 DOSKO 1 SV TOP 1 23897 6-2
C 22-04-2018 14:30 SV TOP 1 AWC 1 21720 2-3
C 22-04-2018 14:30 Gestel 1 FC Tilburg 1 21365 2-1
C 22-04-2018 14:30 DOSKO 1 Oirschot Vooruit 1 24604 0-2
C 22-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 Brabantia 1 21540 3-0
C 22-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Rood-Wit W 1 21601 1-1
C 22-04-2018 14:30 Alverna 1 Nemelaer 1 24443 1-2
C 15-04-2018 14:30 Alverna 1 SC 't Zand 1 21664 1-0
C 15-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Rood-Wit W 1 24707 2-4
C 15-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 AWC 1 22076 0-2
C 15-04-2018 14:30 Brabantia 1 SV TOP 1 22140 0-1
C 15-04-2018 14:30 Nemelaer 1 DOSKO 1 23343 1-0
C 15-04-2018 14:30 HVCH 1 Gestel 1 23451 7-5
C 12-04-2018 19:00 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 141294 3-0
C 08-04-2018 14:30 FC Tilburg 1 Brabantia 1 23148 1-1
C 08-04-2018 14:30 Rood-Wit W 1 HVCH 1 23919 0-1
C 08-04-2018 14:30 Gestel 1 Nemelaer 1 22697 0-0
C 08-04-2018 14:30 DOSKO 1 Alverna 1 23200 0-1
C 08-04-2018 14:30 SV TOP 1 Best Vooruit 1 22612 2-2
C 08-04-2018 14:00 AWC 1 Oirschot Vooruit 1 22514 2-0
C 02-04-2018 14:30 SV TOP 1 Gestel 1 24532 6-2
C 01-04-2018 14:30 Alverna 1 AWC 1 24217 1-2
C 01-04-2018 14:30 DOSKO 1 Rood-Wit W 1 22463 1-2
C 01-04-2018 14:30 Nemelaer 1 Brabantia 1 24478 2-2
C 01-04-2018 14:30 SC 't Zand 1 Oirschot Vooruit 1 22316 0-2
C 01-04-2018 14:30 Best Vooruit 1 HVCH 1 24205 1-2
C 25-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Alverna 1 23932 1-1
C 25-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 SV TOP 1 22262 3-2
C 25-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 DOSKO 1 23015 0-2
C 25-03-2018 14:30 HVCH 1 Nemelaer 1 21819 2-1
C 25-03-2018 14:30 Gestel 1 Best Vooruit 1 23246 2-0
C 25-03-2018 14:30 Brabantia 1 SC 't Zand 1 23908 2-3
C 18-03-2018 14:30 SC 't Zand 1 AWC 1 22524 3-2
C 18-03-2018 14:30 Nemelaer 1 FC Tilburg 1 23667 4-1
C 18-03-2018 14:30 Alverna 1 HVCH 1 22326 1-2
C 11-03-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Alverna 1 23795 2-1
C 11-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 Nemelaer 1 24303 1-1
C 11-03-2018 14:30 Gestel 1 DOSKO 1 21465 1-7
C 11-03-2018 14:30 HVCH 1 Brabantia 1 23481 1-2
C 11-03-2018 14:30 FC Tilburg 1 SC 't Zand 1 24467 0-0
C 11-03-2018 14:00 AWC 1 Best Vooruit 1 22925 3-0
C 25-02-2018 14:30 FC Tilburg 1 HVCH 1 21433 4-1
C 25-02-2018 14:30 SV TOP 1 SC 't Zand 1 24256 2-1
C 25-02-2018 14:30 Gestel 1 Alverna 1 24530 1-2
C 18-02-2018 14:30 SV TOP 1 Oirschot Vooruit 1 24125 0-1
C 18-02-2018 14:30 Gestel 1 AWC 1 22484 0-3
C 18-02-2018 14:30 Rood-Wit W 1 FC Tilburg 1 23763 0-0
C 18-02-2018 14:30 DOSKO 1 HVCH 1 23228 3-0
C 18-02-2018 14:30 Alverna 1 Best Vooruit 1 21935 1-1
C 18-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Nemelaer 1 21897 1-0
C 04-02-2018 14:30 SC 't Zand 1 Gestel 1 23344 1-1
C 04-02-2018 14:30 HVCH 1 AWC 1 23129 1-1
C 04-02-2018 14:30 Nemelaer 1 SV TOP 1 24463 1-2
C 04-02-2018 14:30 Oirschot Vooruit 1 FC Tilburg 1 22435 0-0
C 04-02-2018 14:30 Brabantia 1 Rood-Wit W 1 22791 1-1
C 04-02-2018 14:30 Best Vooruit 1 DOSKO 1 24334 0-0
C 28-01-2018 14:00 AWC 1 FC Tilburg 1 23539 0-2
C 28-01-2018 14:30 SC 't Zand 1 Alverna 1 22108 1-0
C 28-01-2018 14:30 Rood-Wit W 1 Oirschot Vooruit 1 21986 1-1
C 28-01-2018 14:30 SV TOP 1 Brabantia 1 23974 3-1
C 28-01-2018 14:30 DOSKO 1 Nemelaer 1 23426 3-3
C 28-01-2018 14:30 Gestel 1 HVCH 1 21565 1-3
C 17-12-2017 14:00 AWC 1 Rood-Wit W 1 24025 2-0
C 17-12-2017 14:15 Oirschot Vooruit 1 Gestel 1 21492 2-2
C 17-12-2017 14:15 HVCH 1 SV TOP 1 24328 4-2
C 17-12-2017 14:00 FC Tilburg 1 Alverna 1 23614 2-1
C 17-12-2017 14:15 Best Vooruit 1 SC 't Zand 1 23240 2-1
C 17-12-2017 14:15 Brabantia 1 DOSKO 1 21487 4-3
C 03-12-2017 14:00 AWC 1 SV TOP 1 22057 6-1
C 03-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 DOSKO 1 21616 0-2
C 03-12-2017 14:30 Rood-Wit W 1 SC 't Zand 1 23008 4-0
C 03-12-2017 14:30 Brabantia 1 Best Vooruit 1 24294 0-1
C 03-12-2017 14:30 FC Tilburg 1 Gestel 1 24320 2-1
C 26-11-2017 14:30 Gestel 1 Rood-Wit W 1 24290 1-2
C 26-11-2017 14:30 SV TOP 1 FC Tilburg 1 22589 2-1
C 26-11-2017 14:30 Alverna 1 Brabantia 1 24188 2-0
C 26-11-2017 14:30 DESO/Van Der Horst 1 Oirschot Vooruit 1 22412 0-0
C 26-11-2017 14:30 DOSKO 1 AWC 1 24490 3-1
C 26-11-2017 14:30 Best Vooruit 1 Nemelaer 1 22465 0-2
C 26-11-2017 14:30 SC 't Zand 1 HVCH 1 23827 1-1
C 19-11-2017 14:30 Brabantia 1 Nemelaer 1 22073 3-0
C 19-11-2017 14:30 FC Tilburg 1 DESO/Van Der Horst 1 24158 0-0
C 19-11-2017 14:30 HVCH 1 Best Vooruit 1 24725 5-3
C 19-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit 1 SC 't Zand 1 22183 2-1
C 19-11-2017 14:30 Gestel 1 SV TOP 1 23239 1-5
C 19-11-2017 14:00 AWC 1 Alverna 1 23762 3-2
C 19-11-2017 14:30 Rood-Wit W 1 DOSKO 1 24076 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 28-11-2017 20:00 Reusel Sport/CoTrans 1 Oirschot Vooruit 1 96522 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AWC 1 23 15 1 7 46 46 29 17 0
2 HVCH 1 23 11 5 7 38 39 37 2 0
3 SV TOP 1 23 11 4 8 37 45 42 3 0
4 Rood-Wit W 1 23 10 5 8 35 43 32 11 0
5 Nemelaer 1 23 10 5 8 35 39 33 6 0
6 Oirschot Vooruit 1 23 9 6 8 33 35 34 1 0
7 Best Vooruit 1 23 9 6 8 33 32 34 -2 0
8 SC 't Zand 1 23 9 6 8 33 33 37 -4 0
9 Brabantia 1 24 9 5 10 32 39 41 -2 0
10 DOSKO 1 23 9 3 11 30 48 35 13 0
11 Alverna 1 23 7 5 11 26 26 29 -3 0
12 FC Tilburg 1 23 7 5 11 26 25 36 -11 0
13 Gestel 1 23 4 4 15 16 37 68 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Oirschot Vooruit 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 7 04 Team training OV 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 04-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 11-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 18-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 25-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 01-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 08-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 15-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 22-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 29-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 19-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 26-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 03-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 10-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 17-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 24-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 31-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 07-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 14-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 21-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 28-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 19-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 26-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 02-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 09-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 16-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 23-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 30-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 06-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 13-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 20-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 06-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 13-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 20-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 27-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 03-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 10-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 17-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 24-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 01-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 08-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 15-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 22-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 29-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 05-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
di 12-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
donderdag 20:00 - 21:30 7 04 Team training OV 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 29-06-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 06-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 13-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 20-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 27-07-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 03-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 10-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 17-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 24-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 31-08-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 21-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 28-09-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 05-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 12-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 19-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 26-10-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 02-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 09-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 16-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 23-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 30-11-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 21-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 28-12-17 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 04-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 11-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 18-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 25-01-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 01-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 08-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 15-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 22-02-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 01-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 08-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 15-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 22-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 29-03-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 05-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 12-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 19-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 26-04-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 03-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 10-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 17-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 24-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 31-05-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 07-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
do 14-06-18 19:45 - 21:30 7 04 Team training OV 1
www.oirschot-vooruit.nl
OV 1 - Best Vooruit 2017-18 Deel 2
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
OV 1 - Best Vooruit 2017-18 Deel 1
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
Pupil vd Week OV 1-Best Vooruit
2017-11-01
www.oirschot-vooruit.nl
Pupil vd Week OV1-AWC1 2017-18
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
OV1-AWC1 2017-18 Deel 2
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
OV1-AWC1 2017-18 Deel 1
2017-10-10
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto OV 1 2017-2018
2017-09-24

Berichten



Terug naar boven