0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - OV JO10-1

Teamleden

Spelers
Thijme Adriaans        
Abdulrahman Al Hallaq        
Tijs van Dingenen        
Rune Latour        
Tim van de Loo        
Jayden Lussamba        
Boris Otterspoor        
Tygo Smetsers        
Tijn Toffolo        
Niels van Zeeland        
 
Overige teamleden
Eric van de Loo Trainer
Remko Toffolo Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2018 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-2 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 123583 Sportpark Moorland - -
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 OV JO10-1 142256 Sportpark Den Dries - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DBS JO10-2
C 26-05-2018 10:15 SBC JO10-1 Unitas'59 JO10-1
C 26-05-2018 10:00 Acht JO10-1 DVS JO10-1
C 26-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1
C 26-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2
C 26-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 DOSL JO10-1
C 28-05-2018 19:00 Best Vooruit JO10-1 Acht JO10-1
C 28-05-2018 19:00 Unitas'59 JO10-2 SV Valkenswaard JO10-1
C 29-05-2018 18:30 DBS JO10-2 DVS JO10-1
C 02-06-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Taxandria JO10-1
C 02-06-2018 11:15 DOSL JO10-1 DVS JO10-1
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 OV JO10-1 123053 3 - 0
C 16-05-2018 18:30 Unitas'59 JO10-1 OV JO10-1 123713 10 - 0
C 12-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 OV JO10-1 G. (Gijs) Weemaes 124119 9 - 0
C 28-04-2018 10:00 OV JO10-1 Unitas'59 JO10-2 Afgeschermd 123151 2 - 3
C 21-04-2018 10:00 OV JO10-1 SBC JO10-1 K.C.J.M. (Kees) vanVroenhoven 123409 0 - 9
C 14-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 OV JO10-1 Afgeschermd 124304 9 - 2
C 07-04-2018 10:00 OV JO10-1 Acht JO10-1 Afgeschermd 124182 1 - 4
C 24-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 OV JO10-1 124052 5 - 2
C 10-03-2018 10:00 OV JO10-1 DOSL JO10-1 Wittenboer, W.L.L. (Willem) van den 123875 2 - 5
V 03-02-2018 10:15 Dommelen JO10-1 OV JO10-1
V 27-01-2018 10:30 Acht JO10-1 OV JO10-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO10-1 Maliskamp JO10-1
C 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 OV JO10-1 K. Heijden 77049 8 - 7
C 18-11-2017 10:00 Geldrop JO10-2 OV JO10-1 76786 1 - 5
C 11-11-2017 10:00 OV JO10-1 EFC JO10-1 F.T.Y. Meerstadt 75907 3 - 3
C 04-11-2017 10:15 Taxandria JO10-1 OV JO10-1 76359 8 - 0
C 28-10-2017 10:00 OV JO10-1 ODC JO10-2 F.T.Y. Meerstadt 76866 7 - 2
C 14-10-2017 09:00 DBS JO10-2 OV JO10-1 75401 4 - 3
C 07-10-2017 10:00 OV JO10-1 Dommelen JO10-1 F.A.W.B. Toenders 75359 5 - 4
C 30-09-2017 10:00 OV JO10-1 SBC JO10-1 K.C.J.M. (Kees) van Vroenhoven 75566 3 - 6
C 23-09-2017 10:30 RKVVO JO10-1 OV JO10-1 76300 2 - 6
B 16-09-2017 vervallen Beerse Boys JO10-1G OV JO10-1 12114
B 16-09-2017 10:00 OV JO10-1 Best Vooruit JO10-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 29553 2 - 8
B 09-09-2017 10:00 OV JO10-1 DBS JO10-1 29555 3 - 11
B 02-09-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 OV JO10-1 29552 12 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123053 3-0
C 19-05-2018 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122851 1-4
C 19-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Taxandria JO10-1 142254 1-5
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 SBC JO10-1 124047 1-3
C 19-05-2018 09:00 DBS JO10-2 Best Vooruit JO10-1 123442 2-14
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Acht JO10-1 123355 3-3
C 16-05-2018 18:30 Acht JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142246 2-5
C 16-05-2018 18:30 Unitas'59 JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123713 10-0
C 15-05-2018 18:15 Unitas'59 JO10-2 DVS JO10-1 123135 2-6
C 14-05-2018 19:00 Taxandria JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124031 3-2
C 12-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122719 5-1
C 12-05-2018 10:00 Acht JO10-1 Unitas'59 JO10-2 122907 8-2
C 12-05-2018 10:15 SBC JO10-1 DOSL JO10-1 124488 5-2
C 12-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Unitas'59 JO10-1 142253 3-13
C 12-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124119 9-0
C 09-05-2018 18:30 DBS JO10-2 Taxandria JO10-1 124194 1-10
C 09-05-2018 18:30 SBC JO10-1 Acht JO10-1 122888 2-2
C 28-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 123151 2-3
C 28-04-2018 10:30 DVS JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142251 3-3
C 24-04-2018 18:30 SV Valkenswaard JO10-1 DOSL JO10-1 142252 8-4
C 23-04-2018 19:00 RKSV Heeze JO10-1 SBC JO10-1 123576 2-1
C 21-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Acht JO10-1 122781 5-3
C 21-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Taxandria JO10-1 124281 11-2
C 21-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124472 3-6
C 21-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 DBS JO10-2 123474 16-1
C 21-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-1 123409 0-9
C 18-04-2018 18:30 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123776 3-2
C 14-04-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142249 10-0
C 14-04-2018 09:00 DBS JO10-2 DOSL JO10-1 123787 3-6
C 14-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 Unitas'59 JO10-1 124145 2-13
C 14-04-2018 09:00 Acht JO10-1 Taxandria JO10-1 122899 7-2
C 14-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124304 9-2
C 14-04-2018 10:15 SBC JO10-1 DVS JO10-1 123814 3-1
C 11-04-2018 18:30 Unitas'59 JO10-2 RKSV Heeze JO10-1 123398 2-3
C 11-04-2018 18:30 Acht JO10-1 DBS JO10-2 124065 7-1
C 07-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124176 10-2
C 07-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122937 7-3
C 07-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Acht JO10-1 124182 1-4
C 07-04-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 DBS JO10-2 142248 5-5
C 07-04-2018 10:15 Taxandria JO10-1 SBC JO10-1 122838 1-9
C 07-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123580 1-2
C 31-03-2018 10:00 DBS JO10-2 SBC JO10-1 123008 0-10
C 31-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 123958 4-2
C 24-03-2018 09:00 DBS JO10-2 Unitas'59 JO10-2 122987 4-4
C 24-03-2018 09:00 Acht JO10-1 DOSL JO10-1 124489 5-2
C 24-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124052 5-2
C 24-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DVS JO10-1 124735 1-5
C 24-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-1 124478 5-2
C 10-03-2018 10:30 DVS JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123176 5-2
C 10-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124622 4-1
C 10-03-2018 10:15 SBC JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123315 1-2
C 10-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DBS JO10-2 123478 7-1
C 10-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DOSL JO10-1 123875 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 SBC JO10-1 DBS JO10-2 75578 3-0
C 16-12-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Geldrop JO10-2 76962 8-0
C 16-12-2017 09:45 ODC JO10-2 Dommelen JO10-1 76860 5-4
C 09-12-2017 10:15 Taxandria JO10-1 RKVVO JO10-1 76966 0-0
C 02-12-2017 10:30 RKVVO JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 75374 2-4
C 02-12-2017 10:15 Dommelen JO10-1 Taxandria JO10-1 76134 5-3
C 02-12-2017 10:00 Geldrop JO10-2 SBC JO10-1 76232 1-9
C 02-12-2017 09:00 DBS JO10-2 ODC JO10-2 75597 7-1
C 25-11-2017 10:30 RKVVO JO10-1 EFC JO10-1 76004 2-12
C 25-11-2017 10:15 SBC JO10-1 Dommelen JO10-1 76565 1-3
C 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 77049 8-7
C 25-11-2017 08:30 ODC JO10-2 Taxandria JO10-1 76561 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 Best Vooruit JO10-1 29553 2-8
B 16-09-2017 09:00 DBS JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 29556 4-0
B 16-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 RKVVO JO10-1 16687 0-0
B 16-09-2017 10:30 Beerse Boys JO10-1G Oirschot V. JO10-1 12114 0-0
B 16-09-2017 11:45 Baronie JO10-2 Bavel JO10-1 12368 0-0
B 16-09-2017 08:45 RFC JO10-1 DIA JO10-4 16699 0-0
b 09-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 29551 3-1
b 09-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 DBS JO10-1 29555 3-11
B 09-09-2017 12:55 Baronie JO10-2 RFC JO10-1 16698 0-0
B 09-09-2017 00:00 Bavel JO10-1 DIA JO10-4 12251 0-0
B 09-09-2017 10:30 Beerse Boys JO10-1G Best Vooruit JO10-3 12232 0-0
B 09-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 RKVVO JO10-1 16686 0-0
B 02-09-2017 09:00 DIA JO10-4 Baronie JO10-2 12065 0-0
B 02-09-2017 08:45 RFC JO10-1 Bavel JO10-1 16697 0-0
B 02-09-2017 09:00 DBS JO10-1 Best Vooruit JO10-1 29554 7-1
B 02-09-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot V. JO10-1 29552 12-2
B 02-09-2017 10:30 RKVVO JO10-1 Beerse Boys JO10-1G 16685 0-0
B 02-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 Oirschot V. JO10-1 12185 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-1 9 8 0 1 24 54 14 40 0
2 SBC JO10-1 9 6 1 2 19 43 11 32 0
3 Taxandria JO10-1 9 6 0 3 18 37 35 2 0
4 RKSV Heeze JO10-1 10 6 0 4 18 37 31 6 0
5 Acht JO10-1 9 5 2 2 17 41 23 18 0
6 DVS JO10-1 8 5 1 2 16 35 15 20 0
7 Unitas'59 JO10-1 9 5 1 3 16 68 25 43 0
8 DOSL JO10-1 9 4 0 5 12 36 37 -1 0
9 SV Valkenswaard JO10-1 7 2 2 3 8 25 42 -17 0
10 Unitas'59 JO10-2 9 1 1 7 4 19 53 -34 0
11 DBS JO10-2 9 0 2 7 2 18 79 -61 0
12 Oirschot Vooruit JO10-1 9 0 0 9 0 9 57 -48 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC JO10-1 9 7 1 1 22 55 21 34 0
2 SBC JO10-1 9 6 1 2 19 48 20 28 0
3 RKSV Heeze JO10-1 9 6 0 3 18 53 31 22 0
4 Dommelen JO10-1 9 6 0 3 18 42 28 14 0
5 Taxandria JO10-1 8 4 1 3 13 42 23 19 0
6 Oirschot Vooruit JO10-1 9 4 1 4 13 39 38 1 0
7 DBS JO10-2 9 3 1 5 10 24 36 -12 0
8 RKVVO JO10-1 8 3 0 5 9 23 46 -23 0
9 ODC JO10-2 9 2 0 7 6 18 57 -39 0
10 Geldrop JO10-2 9 0 1 8 1 15 59 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO10-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 Best Vooruit JO10-1 3 2 0 1 6 12 10 2 0
3 RKSV Heeze JO10-1 3 1 0 2 3 13 9 4 0
4 Oirschot Vooruit JO10-1 3 0 0 3 0 7 31 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:15 4a 11 Team training OV JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 27-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 04-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 11-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 18-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 25-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 01-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 08-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 15-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 22-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 29-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 05-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 12-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 19-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 26-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 03-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 10-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 17-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 24-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 31-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 07-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 14-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 21-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 28-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 05-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 12-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 19-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 26-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 02-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 09-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 16-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 23-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 30-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 06-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 13-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 20-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 27-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 06-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 13-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 20-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 27-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 03-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 10-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 17-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 24-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 01-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 08-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 15-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 22-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 29-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 05-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
di 12-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training OV JO10-1
donderdag 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 29-06-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 06-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 13-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 20-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training OV JO10-1
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Unitas'59 JO10-2 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-SBC JO10-1 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Acht JO10-1 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-DOSL JO10-1 2017-2018
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-EFC JO10-1 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1ODC JO10-2 201718
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Dommelen JO10-1 2017-18
2017-10-26

Berichten



Terug naar boven