0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - OV JO10-1

Teamleden

Spelers
Thijme Adriaans        
Abdulrahman Al Hallaq        
Tijs van Dingenen        
Rune Latour        
Tim van de Loo        
Jayden Lussamba        
Boris Otterspoor        
Tygo Smetsers        
Tijn Toffolo        
 
Overige teamleden
Eric van de Loo Trainer
Remko Toffolo Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 11:15 DOSL JO10-1 DVS JO10-1 124516 1-3
C 02-06-2018 08:30 SV Valkenswaard JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 142256 4-2
C 02-06-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Taxandria JO10-1 124266 8-0
C 29-05-2018 18:30 DBS JO10-2 DVS JO10-1 124081 0-0
C 28-05-2018 19:00 Unitas'59 JO10-2 SV Valkenswaard JO10-1 142250 7-5
C 28-05-2018 19:00 Best Vooruit JO10-1 Acht JO10-1 124203 1-4
C 26-05-2018 10:15 SBC JO10-1 Unitas'59 JO10-1 124671 2-5
C 26-05-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142255 9-1
C 26-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 123468 6-1
C 26-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DBS JO10-2 123583 14-4
C 26-05-2018 09:00 Acht JO10-1 DVS JO10-1 123809 7-1
C 26-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 DOSL JO10-1 122813 7-1
C 22-05-2018 19:00 DVS JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123053 3-0
C 19-05-2018 09:00 DBS JO10-2 Best Vooruit JO10-1 123442 2-14
C 19-05-2018 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122851 1-4
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 SBC JO10-1 124047 1-3
C 19-05-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 Acht JO10-1 123355 3-3
C 19-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Taxandria JO10-1 142254 1-5
C 16-05-2018 18:30 Unitas'59 JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 123713 10-0
C 16-05-2018 18:30 Acht JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142246 2-5
C 15-05-2018 18:15 Unitas'59 JO10-2 DVS JO10-1 123135 2-6
C 14-05-2018 19:00 Taxandria JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124031 3-2
C 12-05-2018 10:00 Acht JO10-1 Unitas'59 JO10-2 122907 8-2
C 12-05-2018 10:15 SBC JO10-1 DOSL JO10-1 124488 5-2
C 12-05-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124119 9-0
C 12-05-2018 10:15 Taxandria JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122719 5-1
C 12-05-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Unitas'59 JO10-1 142253 3-13
C 09-05-2018 18:30 SBC JO10-1 Acht JO10-1 122888 2-2
C 09-05-2018 18:30 DBS JO10-2 Taxandria JO10-1 124194 1-10
C 28-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 123151 2-3
C 28-04-2018 10:30 DVS JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142251 3-3
C 24-04-2018 18:30 SV Valkenswaard JO10-1 DOSL JO10-1 142252 8-4
C 23-04-2018 19:00 RKSV Heeze JO10-1 SBC JO10-1 123576 2-1
C 21-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Best Vooruit JO10-1 124472 3-6
C 21-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Taxandria JO10-1 124281 11-2
C 21-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Acht JO10-1 122781 5-3
C 21-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-1 123409 0-9
C 21-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 DBS JO10-2 123474 16-1
C 18-04-2018 18:30 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123776 3-2
C 14-04-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 142249 10-0
C 14-04-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124304 9-2
C 14-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-2 Unitas'59 JO10-1 124145 2-13
C 14-04-2018 09:00 DBS JO10-2 DOSL JO10-1 123787 3-6
C 14-04-2018 09:00 Acht JO10-1 Taxandria JO10-1 122899 7-2
C 14-04-2018 10:15 SBC JO10-1 DVS JO10-1 123814 3-1
C 11-04-2018 18:30 Acht JO10-1 DBS JO10-2 124065 7-1
C 11-04-2018 18:30 Unitas'59 JO10-2 RKSV Heeze JO10-1 123398 2-3
C 07-04-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 DBS JO10-2 142248 5-5
C 07-04-2018 09:00 Unitas'59 JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 122937 7-3
C 07-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Acht JO10-1 124182 1-4
C 07-04-2018 10:15 Taxandria JO10-1 SBC JO10-1 122838 1-9
C 07-04-2018 10:30 DVS JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123580 1-2
C 07-04-2018 11:15 DOSL JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124176 10-2
C 31-03-2018 10:00 DBS JO10-2 SBC JO10-1 123008 0-10
C 31-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 123958 4-2
C 24-03-2018 09:00 DBS JO10-2 Unitas'59 JO10-2 122987 4-4
C 24-03-2018 09:00 Acht JO10-1 DOSL JO10-1 124489 5-2
C 24-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 124052 5-2
C 24-03-2018 10:15 Best Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-1 124478 5-2
C 24-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DVS JO10-1 124735 1-5
C 10-03-2018 10:30 DVS JO10-1 Unitas'59 JO10-1 123176 5-2
C 10-03-2018 10:15 Taxandria JO10-1 Unitas'59 JO10-2 124622 4-1
C 10-03-2018 10:15 SBC JO10-1 Best Vooruit JO10-1 123315 1-2
C 10-03-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DBS JO10-2 123478 7-1
C 10-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DOSL JO10-1 123875 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 SBC JO10-1 DBS JO10-2 75578 3-0
C 16-12-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Geldrop JO10-2 76962 8-0
C 16-12-2017 09:45 ODC JO10-2 Dommelen JO10-1 76860 5-4
C 09-12-2017 10:15 Taxandria JO10-1 RKVVO JO10-1 76966 0-0
C 02-12-2017 10:30 RKVVO JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 75374 2-4
C 02-12-2017 10:15 Dommelen JO10-1 Taxandria JO10-1 76134 5-3
C 02-12-2017 10:00 Geldrop JO10-2 SBC JO10-1 76232 1-9
C 02-12-2017 09:00 DBS JO10-2 ODC JO10-2 75597 7-1
C 25-11-2017 10:30 RKVVO JO10-1 EFC JO10-1 76004 2-12
C 25-11-2017 10:15 SBC JO10-1 Dommelen JO10-1 76565 1-3
C 25-11-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 77049 8-7
C 25-11-2017 08:30 ODC JO10-2 Taxandria JO10-1 76561 1-9
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 Best Vooruit JO10-1 29553 2-8
B 16-09-2017 09:00 DBS JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 29556 4-0
B 16-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 RKVVO JO10-1 16687 0-0
B 16-09-2017 10:30 Beerse Boys JO10-1G Oirschot V. JO10-1 12114 0-0
B 16-09-2017 11:45 Baronie JO10-2 Bavel JO10-1 12368 0-0
B 16-09-2017 08:45 RFC JO10-1 DIA JO10-4 16699 0-0
b 09-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 29551 3-1
b 09-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 DBS JO10-1 29555 3-11
B 09-09-2017 12:55 Baronie JO10-2 RFC JO10-1 16698 0-0
B 09-09-2017 00:00 Bavel JO10-1 DIA JO10-4 12251 0-0
B 09-09-2017 10:30 Beerse Boys JO10-1G Best Vooruit JO10-3 12232 0-0
B 09-09-2017 10:00 Oirschot V. JO10-1 RKVVO JO10-1 16686 0-0
B 02-09-2017 09:00 DIA JO10-4 Baronie JO10-2 12065 0-0
B 02-09-2017 08:45 RFC JO10-1 Bavel JO10-1 16697 0-0
B 02-09-2017 09:00 DBS JO10-1 Best Vooruit JO10-1 29554 7-1
B 02-09-2017 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Oirschot V. JO10-1 29552 12-2
B 02-09-2017 10:30 RKVVO JO10-1 Beerse Boys JO10-1G 16685 0-0
B 02-09-2017 10:15 Best Vooruit JO10-3 Oirschot V. JO10-1 12185 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-1 11 9 0 2 27 61 19 42 0
2 Acht JO10-1 11 7 2 2 23 52 25 27 0
3 Unitas'59 JO10-1 11 7 1 3 22 81 27 54 0
4 RKSV Heeze JO10-1 11 7 0 4 21 46 32 14 0
5 Taxandria JO10-1 11 7 0 4 21 44 44 0 0
6 SBC JO10-1 10 6 1 3 19 45 16 29 0
7 DVS JO10-1 10 6 1 3 19 39 23 16 0
8 DOSL JO10-1 11 4 0 7 12 38 47 -9 0
9 SV Valkenswaard JO10-1 10 3 2 5 11 35 60 -25 0
10 Unitas'59 JO10-2 11 2 1 8 7 27 64 -37 0
11 Oirschot Vooruit JO10-1 11 1 0 10 3 25 65 -40 0
12 DBS JO10-2 10 0 2 8 2 22 93 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC JO10-1 9 7 1 1 22 55 21 34 0
2 SBC JO10-1 9 6 1 2 19 48 20 28 0
3 RKSV Heeze JO10-1 9 6 0 3 18 53 31 22 0
4 Dommelen JO10-1 9 6 0 3 18 42 28 14 0
5 Taxandria JO10-1 8 4 1 3 13 42 23 19 0
6 Oirschot Vooruit JO10-1 9 4 1 4 13 39 38 1 0
7 DBS JO10-2 9 3 1 5 10 24 36 -12 0
8 RKVVO JO10-1 8 3 0 5 9 23 46 -23 0
9 ODC JO10-2 9 2 0 7 6 18 57 -39 0
10 Geldrop JO10-2 9 0 1 8 1 15 59 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO10-1 3 3 0 0 9 22 4 18 0
2 Best Vooruit JO10-1 3 2 0 1 6 12 10 2 0
3 RKSV Heeze JO10-1 3 1 0 2 3 13 9 4 0
4 Oirschot Vooruit JO10-1 3 0 0 3 0 7 31 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:15 4a 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 27-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 04-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 11-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3a 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-06-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 29-06-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 06-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 13-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3a 11 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Unitas'59 JO10-2 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-SBC JO10-1 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Acht JO10-1 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-DOSL JO10-1 2017-2018
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-EFC JO10-1 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1ODC JO10-2 201718
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO10-1-Dommelen JO10-1 2017-18
2017-10-26

Berichten



Terug naar boven