0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - O12 - OV JO12-1

Teamleden

Spelers
Faas van den Boomen        
Bob van de Bovenkamp        
Bram Broeren        
Mehdi Broeren        
Mats de Brouwer        
Niels de Jong        
Matz de Kort        
Tijs van Maasakkers        
Milan Neele        
Daan Neggers        
Pim Rooijakkers        
Janske Schoenmakers        
Gijs Smits        
Tim Spanjers        
Gijs van der Wiel        
Juul van Zeeland        
 
Overige teamleden
Jan Hein van Beers Trainer
Harm van Heerebeek Trainer
Paul Schoenmakers Trainer
Henk Smetsers Trainer
Bas Neggers Leider
Koen Smits Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G Wittenhorst JO12-1 116439 5-2
C 02-06-2018 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 Wilhelmina JO12-1 116589 7-1
C 02-06-2018 11:15 HVCH JO12-1 Geldrop JO12-1 116416 0-0
C 02-06-2018 11:00 Emplina JO12-1 Wittenhorst JO12-1 116558 6-1
C 02-06-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SV BLC JO12-1 116322 1-3
C 02-06-2018 11:30 Olympia'18 JO12-1 SV Venray JO12-1G 116473 0-0
C 28-05-2018 19:00 Taxandria JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116595 6-0
C 26-05-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Emplina JO12-1 116675 6-2
C 26-05-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G Geldrop JO12-1 116233 1-2
C 26-05-2018 11:15 HVCH JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116669 5-1
C 26-05-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Wilhelmina JO12-1 116714 3-6
C 26-05-2018 11:30 Olympia'18 JO12-1 Wittenhorst JO12-1 116502 4-1
C 26-05-2018 11:00 SV BLC JO12-1 SV Venray JO12-1G 116561 7-4
C 26-05-2018 11:15 Taxandria JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139554 8-0
C 23-05-2018 19:00 Olympia'18 JO12-1 SV BLC JO12-1 116586 4-4
C 21-05-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139546 2-0
C 19-05-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 SV BLC JO12-1 139553 2-4
C 19-05-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 116530 1-5
C 19-05-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116774 3-0
C 19-05-2018 11:30 Wilhelmina JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 116804 4-3
C 19-05-2018 11:00 Emplina JO12-1 HVCH JO12-1 116623 1-1
C 19-05-2018 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 Olympia'18 JO12-1 116637 2-3
C 14-05-2018 19:15 SV Venray JO12-1G Taxandria JO12-1 116481 2-7
C 12-05-2018 13:30 SV Venray JO12-1G Wilhelmina JO12-1 116854 4-6
C 12-05-2018 11:15 HVCH JO12-1 Olympia'18 JO12-1 116365 3-2
C 12-05-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 Geldrop JO12-1 139552 2-4
C 12-05-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Wittenhorst JO12-1 116729 5-0
C 12-05-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116469 2-3
C 12-05-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G Emplina JO12-1 116271 2-5
C 10-05-2018 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 116245 3-0
C 10-05-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 HVCH JO12-1 139542 0-0
C 10-05-2018 09:00 Wilhelmina JO12-1 SV BLC JO12-1 116860 2-3
C 05-05-2018 11:00 Emplina JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139544 3-0
C 05-05-2018 11:15 HVCH JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 116550 2-1
C 05-05-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Taxandria JO12-1 116603 0-2
C 05-05-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 Wilhelmina JO12-1 116673 1-4
C 28-04-2018 13:30 SV Venray JO12-1G Sportclub Irene JO12-1 139551 4-0
C 25-04-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116756 0-0
C 21-04-2018 11:00 Emplina JO12-1 SV BLC JO12-1 116862 0-5
C 21-04-2018 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 SV Venray JO12-1G 116551 5-4
C 21-04-2018 11:30 Olympia'18 JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 116834 0-1
C 21-04-2018 11:30 Wilhelmina JO12-1 Geldrop JO12-1 116515 0-5
C 21-04-2018 11:15 HVCH JO12-1 Taxandria JO12-1 116376 2-4
C 21-04-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 116516 2-4
C 21-04-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139550 4-0
C 19-04-2018 19:00 Taxandria JO12-1 Wilhelmina JO12-1 116864 8-2
C 18-04-2018 19:00 FC Eindhoven AV JO12-1 Geldrop JO12-1 116852 1-1
C 16-04-2018 19:00 Wilhelmina Boys JO12-1 SV Venray JO12-1G 116658 5-2
C 14-04-2018 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 Emplina JO12-1 116814 1-2
C 14-04-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 116719 3-0
C 14-04-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Taxandria JO12-1 116498 1-5
C 14-04-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116569 6-3
C 14-04-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 Olympia'18 JO12-1 139549 1-4
C 14-04-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 HVCH JO12-1 116587 3-5
C 14-04-2018 13:30 SV Venray JO12-1G JVC Cuijk JO12-1G 116760 4-2
C 11-04-2018 18:30 Geldrop JO12-1 SV Venray JO12-1G 116422 0-1
C 07-04-2018 09:00 Taxandria JO12-1 Geldrop JO12-1 116826 2-2
C 07-04-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116433 2-3
C 07-04-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139548 0-4
C 07-04-2018 11:15 HVCH JO12-1 Wittenhorst JO12-1 116839 2-1
C 07-04-2018 11:00 Emplina JO12-1 SV Venray JO12-1G 116460 1-3
C 07-04-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G SV BLC JO12-1 116224 0-9
C 07-04-2018 11:30 Olympia'18 JO12-1 Wilhelmina JO12-1 116767 3-3
C 04-04-2018 18:30 Geldrop JO12-1 Emplina JO12-1 116206 1-2
C 04-04-2018 18:30 SV BLC JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116715 5-3
C 04-04-2018 18:30 JVC Cuijk JO12-1G Olympia'18 JO12-1 116495 0-1
C 04-04-2018 18:30 SV Venray JO12-1G Wittenhorst JO12-1 116464 1-2
C 04-04-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO12-1 HVCH JO12-1 116456 1-1
C 03-04-2018 19:00 Taxandria JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116858 3-4
C 31-03-2018 11:30 Olympia'18 JO12-1 Emplina JO12-1 116323 3-2
C 31-03-2018 11:30 SV BLC JO12-1 Geldrop JO12-1 116535 1-2
C 31-03-2018 11:15 HVCH JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116709 1-3
C 31-03-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 Taxandria JO12-1 116619 1-2
C 31-03-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 Wilhelmina JO12-1 139543 2-5
C 24-03-2018 13:30 SV Venray JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 116499 4-3
C 24-03-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Olympia'18 JO12-1 116742 1-2
C 24-03-2018 10:30 Wittenhorst JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 116604 6-2
C 24-03-2018 09:00 Taxandria JO12-1 Emplina JO12-1 116373 3-2
C 24-03-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 139547 2-2
C 24-03-2018 10:30 Wilhelmina JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116489 4-3
C 24-03-2018 11:00 SV BLC JO12-1 HVCH JO12-1 116478 3-2
C 17-03-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G Taxandria JO12-1 116471 1-2
C 10-03-2018 13:30 SV Venray JO12-1G HVCH JO12-1 116557 4-1
C 10-03-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Wittenhorst JO12-1 116284 4-1
C 10-03-2018 11:30 JVC Cuijk JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 116696 0-1
C 10-03-2018 10:00 Wilhelmina JO12-1 Emplina JO12-1 116253 3-3
C 10-03-2018 11:15 Taxandria JO12-1 Olympia'18 JO12-1 116829 6-1
C 10-03-2018 10:15 Sportclub Irene JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 139545 2-2
C 10-03-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Wilhelmina Boys JO12-1 116472 7-4
C 17-02-2018 11:00 Emplina JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 116849 3-0
C 17-02-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Olympia'18 JO12-1 116462 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 11:45 SBC JO12-1 Maliskamp JO12-1 69195 4-0
C 16-12-2017 09:30 SV BLC JO12-1 Margriet JO12-1 68800 3-3
C 16-12-2017 10:15 Maliskamp JO12-1 HVCH JO12-1 68750 3-2
C 09-12-2017 11:00 Brabantia JO12-1 sv O.S.S. 1920 JO12-1 90028 2-4
C 09-12-2017 11:15 HVCH JO12-1 Wilhelmina JO12-1 69140 0-0
C 09-12-2017 10:15 Unitas'59 JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 69104 4-1
C 09-12-2017 11:45 DVS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 68846 1-0
C 02-12-2017 11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 SV BLC JO12-1 68850 1-5
C 02-12-2017 10:00 Margriet JO12-1 Unitas'59 JO12-1 69001 3-0
C 02-12-2017 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 Brabantia JO12-1 69241 0-4
C 02-12-2017 10:15 Wilhelmina JO12-1 DVS JO12-1 68797 6-1
C 02-12-2017 10:00 sv O.S.S. 1920 JO12-1 SBC JO12-1 90027 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO12-1 13 11 1 1 34 58 18 40 0
2 SV BLC JO12-1 13 10 1 2 31 57 29 28 0
3 Geldrop JO12-1 12 7 2 3 23 28 13 15 0
4 Wilhelmina Boys JO12-1 13 7 0 6 21 42 37 5 0
5 Olympia'18 JO12-1 12 6 2 4 20 27 29 -2 0
6 Emplina JO12-1 13 6 2 5 20 32 29 3 0
7 Wilhelmina JO12-1 13 6 2 5 20 43 50 -7 0
8 SV Venray JO12-1G 12 6 0 6 18 37 39 -2 0
9 HVCH JO12-1 11 5 2 4 17 25 24 1 0
10 FC Eindhoven AV JO12-1 13 4 3 6 15 30 37 -7 0
11 Wittenhorst JO12-1 13 4 0 9 12 27 43 -16 0
12 Oirschot Vooruit JO12-1 13 3 2 8 11 17 30 -13 0
13 JVC Cuijk JO12-1G 13 2 1 10 7 21 39 -18 0
14 Sportclub Irene JO12-1 12 1 2 9 5 15 42 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 sv O.S.S. 1920 JO12-1 11 8 1 2 25 38 19 19 0
2 Unitas'59 JO12-1 11 8 0 3 24 36 20 16 0
3 Brabantia JO12-1 11 7 1 3 22 35 21 14 0
4 Margriet JO12-1 11 7 1 3 22 42 30 12 0
5 Maliskamp JO12-1 11 7 0 4 21 45 36 9 0
6 SV BLC JO12-1 11 5 3 3 18 41 31 10 0
7 FC Eindhoven AV JO12-1 11 4 3 4 15 23 28 -5 0
8 Wilhelmina JO12-1 10 3 2 5 11 24 35 -11 0
9 SBC JO12-1 11 3 2 6 11 18 24 -6 0
10 HVCH JO12-1 10 3 1 6 10 18 27 -9 0
11 Oirschot Vooruit JO12-1 11 0 4 7 4 8 26 -18 0
12 DVS JO12-1 11 1 0 10 3 11 42 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO12-1G 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 TSV Gudok JO12-1 3 1 1 1 4 5 9 -4 0
3 Oirschot Vooruit JO12-1 3 1 0 2 3 3 6 -3 0
4 Sarto JO12-1 3 0 1 2 1 4 10 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 6c 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-06-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 27-06-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 04-07-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 11-07-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 6c 06 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:15 6a 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-06-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 29-06-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 06-07-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 13-07-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:00 - 19:15 6c 06 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto JO12-1 2017-18
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO12-1-BLC JO12-1 2017-18
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO12-1-Brabantia JO12-1 2017-18
2017-12-07
www.oirschot-vooruit.nl
JO12-1-BLC JO12-1 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO12-1-Wilhelmina JO12-1 2017-18
2017-11-06

Berichten



Terug naar boven