0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - O9 - OV JO9-2

Teamleden

Spelers
Teun van den Boomen        
Teun Megens        
Jur van de Mierden        
Huub van Roovert        
Tycho van Roovert        
Dani Verhouden        
 
Overige teamleden
Bart Megens Trainer
Ton van Roovert Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:30 Bladella JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 125353 0-0
C 02-06-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G Best Vooruit JO9-2 126467 0-0
C 30-05-2018 18:30 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-2 127752 0-0
C 28-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO9-2 WODAN JO9-3 128385 0-0
C 26-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 RKVVO JO9-1 127080 0-0
C 26-05-2018 09:30 Bladella JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 129027 0-0
C 26-05-2018 09:00 SBC JO9-2G Nevelo JO9-1 125308 0-0
C 26-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-2 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 125931 0-0
C 26-05-2018 09:15 Best Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 127917 0-0
C 23-05-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 129994 0-0
C 19-05-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G Zwaluw VFC JO9-2 128236 0-0
C 19-05-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 127784 0-0
C 19-05-2018 09:00 WODAN JO9-3 SBC JO9-2G 126916 0-0
C 19-05-2018 09:00 Nevelo JO9-1 Bladella JO9-2 128645 0-0
C 19-05-2018 09:00 RKVVO JO9-1 Best Vooruit JO9-2 129911 0-0
C 19-05-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-2 125496 0-0
C 16-05-2018 19:00 Nevelo JO9-1 WODAN JO9-3 129980 0-0
C 16-05-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 126271 0-0
C 12-05-2018 09:30 Bladella JO9-2 SBC JO9-2G 128479 0-0
C 12-05-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 125258 0-0
C 12-05-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-2 RKVVO JO9-1 128969 0-0
C 12-05-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Best Vooruit JO9-2 129037 0-0
C 08-05-2018 19:00 WODAN JO9-3 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 129703 0-0
C 07-05-2018 18:30 Best Vooruit JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 129907 0-0
C 05-05-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 SBC JO9-2G 125214 0-0
C 05-05-2018 09:00 Nevelo JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-2 125864 0-0
C 28-04-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Nevelo JO9-1 129710 0-0
C 28-04-2018 09:00 SBC JO9-2G Oirschot V. JO9-1G 129975 0-0
C 26-04-2018 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 RKVVO JO9-1 126332 0-0
C 25-04-2018 18:30 Oirschot V. JO9-1G WODAN JO9-3 124796 0-0
C 25-04-2018 18:30 Zwaluw VFC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 128343 0-0
C 21-04-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 Nevelo JO9-1 129495 0-0
C 21-04-2018 09:15 Best Vooruit JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 125817 0-0
C 21-04-2018 09:00 WODAN JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 126237 0-0
C 21-04-2018 09:00 RKVVO JO9-1 Bladella JO9-2 127171 0-0
C 21-04-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G Reusel Sport/CoTrans JO9-2 126113 0-0
C 21-04-2018 09:00 SBC JO9-2G Zwaluw VFC JO9-2 125810 0-0
C 18-04-2018 18:30 Wilhelmina Boys JO9-2 Bladella JO9-2 128356 0-0
C 14-04-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-2 129939 0-0
C 14-04-2018 09:30 Bladella JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 129227 0-0
C 14-04-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 127067 0-0
C 14-04-2018 09:15 Best Vooruit JO9-2 SBC JO9-2G 129804 0-0
C 14-04-2018 09:00 Nevelo JO9-1 RKVVO JO9-1 125723 0-0
C 14-04-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-2 WODAN JO9-3 128194 0-0
C 07-04-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Nevelo JO9-1 125364 0-0
C 07-04-2018 09:00 RKVVO JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 125429 0-0
C 07-04-2018 09:00 WODAN JO9-3 Bladella JO9-2 127082 0-0
C 07-04-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 126429 0-0
C 07-04-2018 09:00 SBC JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-2 129760 0-0
C 07-04-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 Best Vooruit JO9-2 128051 0-0
C 31-03-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 SBC JO9-2G 128123 0-0
C 31-03-2018 08:30 Bladella JO9-2 Best Vooruit JO9-2 126379 0-0
C 31-03-2018 09:00 RKVVO JO9-1 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 129005 0-0
C 24-03-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 RKVVO JO9-1 125842 0-0
C 24-03-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 SBC JO9-2G 129648 0-0
C 24-03-2018 09:00 Nevelo JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 129188 0-0
C 24-03-2018 09:30 Bladella JO9-2 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 126620 0-0
C 24-03-2018 09:15 Best Vooruit JO9-2 WODAN JO9-3 126958 0-0
C 24-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 126816 0-0
C 17-03-2018 09:00 Nevelo JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 127176 0-0
C 17-03-2018 09:00 RKVVO JO9-1 WODAN JO9-3 126567 0-0
C 10-03-2018 09:00 SBC JO9-2G RKVVO JO9-1 128321 0-0
C 10-03-2018 09:00 WODAN JO9-3 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 126493 0-0
C 10-03-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 128221 0-0
C 10-03-2018 09:00 Zwaluw VFC JO9-2 Bladella JO9-2 126294 0-0
C 10-03-2018 09:15 Best Vooruit JO9-2 Nevelo JO9-1 125062 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 09:00 UNA JO9-2G Oirschot Vooruit JO9-2 81256 0-0
C 16-12-2017 08:30 Bladella JO9-2 Bladella JO9-1 97623 0-0
C 16-12-2017 09:30 Bergeijk JO9-2 Unitas'59 JO9-2 80042 0-0
C 09-12-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Unitas'59 JO9-2 77443 0-0
C 09-12-2017 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 SV Budel JO9-2 77549 0-0
C 09-12-2017 09:00 UNA JO9-2G SBC JO9-2G 80284 0-0
C 09-12-2017 09:30 Bergeijk JO9-2 Waalre JO9-1 78029 0-0
C 02-12-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 Bladella JO9-2 81798 0-0
C 02-12-2017 08:45 SV Budel JO9-2 Bergeijk JO9-2 80555 0-0
C 02-12-2017 09:00 Waalre JO9-1 Best Vooruit JO9-2 78424 0-0
C 02-12-2017 08:45 Bladella JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 97622 0-0
C 02-12-2017 09:00 SBC JO9-2G Oirschot V. JO9-2 81873 0-0
C 25-11-2017 09:15 Best Vooruit JO9-2 SBC JO9-2G 77363 0-0
C 25-11-2017 08:45 SV Budel JO9-2 Bladella JO9-1 97621 0-0
C 25-11-2017 08:45 Bladella JO9-2 Waalre JO9-1 79484 0-0
C 18-11-2017 08:45 Bladella JO9-1 Bergeijk JO9-2 97620 0-0
C 18-11-2017 09:00 Oirschot V. JO9-2 Best Vooruit JO9-2 81796 0-0
C 18-11-2017 09:00 Waalre JO9-1 Unitas'59 JO9-2 80086 0-0
C 18-11-2017 09:00 SBC JO9-2G Bladella JO9-2 79129 0-0
C 18-11-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 UNA JO9-2G 81243 0-0
C 11-11-2017 08:45 SV Budel JO9-2 SBC JO9-2G 79691 0-0
C 11-11-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 Bladella JO9-1 97619 0-0
C 11-11-2017 09:30 Bergeijk JO9-2 Oirschot V. JO9-2 81545 0-0
C 11-11-2017 09:15 Best Vooruit JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 78454 0-0
C 11-11-2017 09:30 UNA JO9-2G Waalre JO9-1 80288 0-0
C 04-11-2017 09:15 Best Vooruit JO9-2 Bergeijk JO9-2 79576 0-0
C 04-11-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Waalre JO9-1 79290 0-0
C 04-11-2017 09:00 Oirschot V. JO9-2 Unitas'59 JO9-2 79081 0-0
C 04-11-2017 10:00 UNA JO9-2G Bladella JO9-1 97618 0-0
C 04-11-2017 08:30 Bladella JO9-2 SV Budel JO9-2 78915 0-0
C 28-10-2017 08:45 SV Budel JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 80122 0-0
C 28-10-2017 09:00 Waalre JO9-1 SBC JO9-2G 80424 0-0
C 28-10-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 UNA JO9-2G 77460 0-0
C 28-10-2017 09:30 Bergeijk JO9-2 Bladella JO9-2 80929 0-0
C 28-10-2017 08:30 Bladella JO9-1 Best Vooruit JO9-2 97617 0-0
C 25-10-2017 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Bergeijk JO9-2 80431 0-0
C 21-10-2017 09:30 Bladella JO9-1 Waalre JO9-1 97614 0-0
C 14-10-2017 09:00 SBC JO9-2G Bladella JO9-1 97616 0-0
C 14-10-2017 09:15 Best Vooruit JO9-2 Bladella JO9-2 80702 0-0
C 14-10-2017 09:00 Oirschot V. JO9-2 Waalre JO9-1 79776 0-0
r 14-10-2017 09:00 SBC JO9-2G FC Eindhoven AV JO9-1 79208 0-0
C 14-10-2017 09:00 UNA JO9-2G SV Budel JO9-2 78934 0-0
C 07-10-2017 08:45 SV Budel JO9-2 Best Vooruit JO9-2 81169 5-4
C 07-10-2017 08:30 Bladella JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 77365 0-2
C 07-10-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 SBC JO9-2G 81683 10-7
r 07-10-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO9-1 Oirschot V. JO9-2 79841 0-0
C 07-10-2017 09:30 Bergeijk JO9-2 UNA JO9-2G 81006 2-4
C 07-10-2017 08:30 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-2 97615 11-2
C 30-09-2017 09:00 Unitas'59 JO9-2 Best Vooruit JO9-2 78234 8-3
C 30-09-2017 09:00 UNA JO9-2G Bladella JO9-2 80566 2-5
C 30-09-2017 09:00 Waalre JO9-1 SV Budel JO9-2 78020 10-0
C 30-09-2017 09:00 Oirschot V. JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 79627 2-3
C 30-09-2017 10:15 SBC JO9-2G Bergeijk JO9-2 81462 4-3
C 23-09-2017 09:15 Best Vooruit JO9-2 UNA JO9-2G 79131 4-2
C 23-09-2017 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 SBC JO9-2G 77969 2-5
r 23-09-2017 09:15 FC Eindhoven AV JO9-1 Waalre JO9-1 81495 0-0
C 23-09-2017 08:45 SV Budel JO9-2 Unitas'59 JO9-2 79512 7-12
C 23-09-2017 08:30 Bladella JO9-2 Oirschot V. JO9-2 81375 3-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nevelo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO9-2 2 2 0 0 6 23 3 20 0
2 Best Vooruit JO9-2 2 1 0 1 3 6 9 -3 0
3 Oirschot Vooruit JO9-2 2 0 0 2 0 4 21 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO9-2 3 3 0 0 9 30 17 13 0
2 SBC JO9-2G 3 2 0 1 6 16 15 1 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 3 2 0 1 6 7 7 0 0
4 Waalre JO9-1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
5 Bladella JO9-1 1 1 0 0 3 11 2 9 0
6 Bladella JO9-2 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
7 UNA JO9-2G 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
8 Best Vooruit JO9-2 3 1 0 2 3 11 15 -4 0
9 Oirschot V. JO9-2 3 1 0 2 3 11 17 -6 0
10 SV Budel JO9-2 3 1 0 2 3 12 26 -14 0
11 Bergeijk JO9-2 2 0 0 2 0 5 8 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:15 4b 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-06-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 26-06-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 03-07-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 10-07-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 17-07-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 24-07-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 31-07-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 07-08-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 14-08-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 21-08-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 28-08-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:15 4a 12 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:15 3a 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 28-06-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 05-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 12-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 19-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 26-07-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 02-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 09-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 16-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 23-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 30-08-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 06-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:15 - 19:15 3a 11 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO9-2-Nevelo JO9-1 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO9-2-RKVVO JO9-1 2017-18
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO9-2-FC Tilburg JO9-2 2017-18
2018-03-09
www.oirschot-vooruit.nl
JO9-2-Best Vooruit JO9-2 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto JO9-2 2017-18
2017-11-06
www.oirschot-vooruit.nl
JO9-2-Unitas'59 JO9-2 2017-18
2017-11-06

Berichten



Terug naar boven