0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - O11 - OV JO11-2

Teamleden

Spelers
Fen Bendien        
Finn Kemps        
Lars Kemps        
Jim van Kroonenburg        
Gijs Machielsen        
Manu Mulder        
Hein van Roovert        
Ravi Sanders        
Niklas Segaar        
 
Overige teamleden
Pim Kemps Trainer
Erik Bendien Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 10:15 BMC JO11-1 Taxandria JO11-2 117679 5-0
C 31-05-2018 18:30 Were Di JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 118286 3-4
C 29-05-2018 19:00 Jong Brabant JO11-2 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 120226 2-3
C 26-05-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 Jong Brabant JO11-2 117903 1-2
C 26-05-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SDO'39 JO11-2G 118760 1-5
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 117593 11-3
C 26-05-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G SC 't Zand JO11-4 122529 6-4
C 26-05-2018 10:15 BMC JO11-1 SVSSS JO11-2 122441 9-2
C 26-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Were Di JO11-3 122453 6-0
C 23-05-2018 18:45 Oirschot Vooruit JO11-2 ZIGO JO11-3 118710 1-6
C 19-05-2018 10:00 SVSSS JO11-2 ZIGO JO11-3 119387 3-4
C 19-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 BMC JO11-1 117652 2-5
C 19-05-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 FC Tilburg JO11-2 122666 0-5
C 19-05-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 118061 2-5
C 19-05-2018 10:15 Were Di JO11-3 Taxandria JO11-2 121118 4-1
C 19-05-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 120336 3-4
C 17-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SDO'39 JO11-2G 122228 5-1
C 15-05-2018 18:30 SVSSS JO11-2 FC Tilburg JO11-2 118832 0-5
C 15-05-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO11-1G BMC JO11-1 120531 2-2
C 12-05-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G FC Tilburg JO11-2 120105 2-1
C 12-05-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Were Di JO11-3 120658 3-4
C 12-05-2018 10:15 BMC JO11-1 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 118078 3-2
C 12-05-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SVSSS JO11-2 118789 0-4
C 12-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 SC 't Zand JO11-4 119814 5-1
C 09-05-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 122382 2-9
C 09-05-2018 18:00 SC 't Zand JO11-4 Were Di JO11-3 119348 4-4
C 05-05-2018 10:15 BMC JO11-1 FC Tilburg JO11-2 121322 4-3
C 05-05-2018 10:00 SVSSS JO11-2 SDO'39 JO11-2G 120892 3-3
C 05-05-2018 10:15 Were Di JO11-3 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 122120 6-6
C 05-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Taxandria JO11-2 118438 7-4
C 28-04-2018 10:15 Taxandria JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 117674 4-2
C 21-04-2018 09:30 FC Tilburg JO11-2 Taxandria JO11-2 121369 5-3
C 21-04-2018 10:00 SDO'39 JO11-2G Spoordonkse Boys JO11-1G 117717 1-10
C 21-04-2018 10:30 SVSSS JO11-2 Jong Brabant JO11-2 119630 1-3
C 21-04-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 BMC JO11-1 121521 1-5
C 21-04-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 ZIGO JO11-3 121847 6-3
C 16-04-2018 19:00 SC 't Zand JO11-4 SDO'39 JO11-2G 118634 1-1
C 14-04-2018 08:30 ZIGO JO11-3 SDO'39 JO11-2G 121571 6-2
C 14-04-2018 09:00 Taxandria JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 120361 3-3
C 14-04-2018 10:00 SVSSS JO11-2 Were Di JO11-3 118652 9-2
C 14-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SC 't Zand JO11-4 120393 2-2
C 14-04-2018 10:15 BMC JO11-1 Jong Brabant JO11-2 117100 1-3
C 14-04-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 119215 3-6
C 12-04-2018 19:00 Jong Brabant JO11-2 SC 't Zand JO11-4 122475 9-0
C 11-04-2018 18:30 Were Di JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1G 121110 3-5
C 07-04-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G BMC JO11-1 121772 0-9
C 07-04-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 Taxandria JO11-2 119720 7-1
C 07-04-2018 10:15 Were Di JO11-3 FC Tilburg JO11-2 120861 0-7
C 07-04-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G ZIGO JO11-3 120040 4-2
C 07-04-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 121559 3-0
C 07-04-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 SVSSS JO11-2 122622 1-2
C 31-03-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G Jong Brabant JO11-2 117949 1-6
C 31-03-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 SVSSS JO11-2 121631 16-2
C 31-03-2018 10:00 FC Tilburg JO11-2 ZIGO JO11-3 117766 1-0
C 24-03-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Jong Brabant JO11-2 122661 0-2
C 24-03-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SC 't Zand JO11-4 119936 3-3
C 24-03-2018 10:15 BMC JO11-1 Were Di JO11-3 122206 8-1
C 24-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SVSSS JO11-2 117827 5-1
C 24-03-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 117757 6-3
C 24-03-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 SDO'39 JO11-2G 119733 3-0
C 10-03-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G SVSSS JO11-2 121537 14-1
C 10-03-2018 09:00 Taxandria JO11-2 Jong Brabant JO11-2 118423 3-2
C 10-03-2018 08:30 ZIGO JO11-3 BMC JO11-1 118885 1-4
C 10-03-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 SC 't Zand JO11-4 120513 3-4
C 10-03-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G Were Di JO11-3 121420 3-5
C 10-03-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 119094 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Audacia JO11-2 72097 6-0
C 16-12-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Braakhuizen JO11-2 74180 3-6
C 16-12-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 DVS JO11-2 97330 9-0
C 09-12-2017 09:15 Best Vooruit JO11-3 SBC JO11-4 73049 9-0
C 09-12-2017 10:00 DBS JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 71820 1-9
C 09-12-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 73403 0-0
C 02-12-2017 10:15 SBC JO11-4 Woenselse Boys JO11-2 72867 0-8
C 02-12-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 DBS JO11-4 71154 8-2
C 02-12-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Unitas'59 JO11-4 72026 4-6
C 02-12-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 69879 8-1
C 02-12-2017 10:30 DVS JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 97329 1-2
C 02-12-2017 09:00 Audacia JO11-2 Best Vooruit JO11-3 70057 0-3
C 25-11-2017 09:00 Audacia JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 70477 0-12
C 25-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 SBC JO11-4 73871 1-4
C 25-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Unitas'59 JO11-4 73078 2-3
C 25-11-2017 10:00 DBS JO11-4 DVS JO11-2 97328 3-5
C 25-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-2 71104 5-0
C 25-11-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Braakhuizen JO11-2 71919 8-3
C 18-11-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Best Vooruit JO11-3 74737 4-2
C 18-11-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73366 5-1
C 18-11-2017 10:00 DBS JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 73944 2-6
C 18-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Woenselse Boys JO11-2 72298 3-11
C 18-11-2017 10:15 SBC JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 70199 0-9
C 18-11-2017 10:30 DVS JO11-2 Audacia JO11-2 97327 6-4
C 11-11-2017 09:00 Audacia JO11-2 Braakhuizen JO11-2 70082 4-4
C 11-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 DVS JO11-2 97326 6-3
C 11-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-4 70140 6-1
C 11-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 71825 1-3
C 11-11-2017 09:00 Woenselse Boys JO11-2 DBS JO11-4 70190 9-0
C 11-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Unitas'59 JO11-4 73274 3-3
C 04-11-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Best Vooruit JO11-3 72218 2-3
C 04-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 74446 2-5
C 04-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 72934 3-5
C 04-11-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 DVS JO11-2 97325 3-3
C 04-11-2017 10:00 DBS JO11-4 SBC JO11-4 72831 0-1
C 04-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 Audacia JO11-2 72052 3-3
C 28-10-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Woenselse Boys JO11-2 71629 2-5
C 28-10-2017 09:00 Audacia JO11-2 DBS JO11-4 73501 1-4
C 28-10-2017 10:00 Acht JO11-2 Unitas'59 JO11-4 72172 0-0
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 70076 2-2
C 28-10-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 RKSV Nuenen JO11-3 71329 13-3
C 28-10-2017 10:15 SBC JO11-4 Braakhuizen JO11-2 73471 0-7
C 28-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Unitas'59 JO11-4 97324 1-3
C 26-10-2017 19:00 DBS JO11-4 Best Vooruit JO11-3 71838 3-7
C 21-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 97321 2-0
C 21-10-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 SBC JO11-4 71419 11-1
C 14-10-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 73569 3-6
C 14-10-2017 10:00 Acht JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 72906 0-0
C 14-10-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Audacia JO11-2 70910 10-1
C 14-10-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73041 10-3
C 14-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 97323 2-6
C 07-10-2017 09:00 Audacia JO11-2 Woenselse Boys JO11-2 74126 3-11
C 07-10-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Unitas'59 JO11-4 75213 6-1
C 07-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 DBS JO11-4 69896 1-2
C 07-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Braakhuizen JO11-2 72111 6-3
C 07-10-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 74219 6-4
C 07-10-2017 10:15 SBC JO11-4 Acht JO11-2 74740 0-0
C 07-10-2017 10:15 SBC JO11-4 DVS JO11-2 97322 2-2
C 30-09-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Best Vooruit JO11-3 73108 0-4
C 30-09-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73624 4-2
C 30-09-2017 10:00 Acht JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 72366 1-8
C 30-09-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Woenselse Boys JO11-2 73401 2-6
C 30-09-2017 10:15 SBC JO11-4 Audacia JO11-2 71094 5-4
C 30-09-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 DBS JO11-4 73404 6-1
C 23-09-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Oirschot V. JO11-2 71436 7-0
C 23-09-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Acht JO11-2 74724 5-0
C 23-09-2017 10:00 DBS JO11-4 Braakhuizen JO11-2 70008 3-6
C 23-09-2017 09:45 Nuenen JO11-3 Unitas'59 JO11-4 72649 2-7
C 23-09-2017 09:00 Audacia JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 72185 0-7
C 23-09-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 SBC JO11-4 70096 7-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO11-1G 11 9 2 0 29 65 25 40 0
2 BMC JO11-1 11 9 1 1 28 55 17 38 0
3 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 11 7 1 3 22 68 35 33 0
4 Jong Brabant JO11-2 11 7 0 4 21 38 18 20 0
5 FC Tilburg JO11-2 11 7 0 4 21 38 18 20 0
6 ZIGO JO11-3 11 6 0 5 18 40 28 12 0
7 Were Di JO11-3 11 3 2 6 11 32 56 -24 0
8 Oirschot Vooruit JO11-2 11 3 1 7 10 27 49 -22 0
9 SVSSS JO11-2 11 3 1 7 10 28 62 -34 0
10 Taxandria JO11-2 11 2 2 7 8 23 47 -24 0
11 SC 't Zand JO11-4 11 1 4 6 7 21 45 -24 0
12 SDO'39 JO11-2G 11 1 2 8 5 19 54 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO11-2 3 2 1 0 7 20 4 16 0
2 ZSC JO11-2 3 1 2 0 5 13 6 7 0
3 Oirschot Vooruit JO11-2 3 1 1 1 4 20 7 13 0
4 DVS JO11-3 3 0 0 3 0 2 38 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woenselse Boys JO11-2 11 10 0 1 30 86 19 67 0
2 Best Vooruit JO11-3 10 8 1 1 25 55 19 36 0
3 Nieuw Woensel JO11-1 10 8 0 2 24 53 23 30 0
4 Wilhelmina Boys JO11-2 11 7 1 3 22 55 25 30 0
5 Unitas'59 JO11-4 11 7 1 3 22 51 36 15 0
6 Oirschot Vooruit JO11-2 11 5 1 5 16 42 36 6 0
7 Braakhuizen JO11-2 11 4 2 5 14 44 44 0 0
8 DVS JO11-2 10 3 2 5 11 25 38 -13 0
9 SBC JO11-4 11 3 1 7 10 18 64 -46 0
10 DBS JO11-4 11 2 0 9 6 21 59 -38 0
11 RKSV Nuenen JO11-3 10 1 1 8 4 23 59 -36 0
12 Audacia JO11-2 11 0 2 9 2 20 71 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:15 3b 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-06-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 27-06-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 04-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 11-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 3b 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-06-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 29-06-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 06-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 13-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-BMC JO11-1 2017-18
2018-05-27
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-SVSSS JO11-2 2017-18
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2 Braakhuizen JO11-2 2017-18
2018-03-09
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-Unitas'59 JO11-4 2017-18
2017-12-07
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-SBC JO11-4 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-Audacia JO11-2 2017-18
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven