0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - O11 - OV JO11-2

Teamleden

Spelers
Fen Bendien        
Finn Kemps        
Lars Kemps        
Jim van Kroonenburg        
Gijs Machielsen        
Manu Mulder        
Hein van Roovert        
Ravi Sanders        
Niklas Segaar        
 
Overige teamleden
Pim Kemps Trainer
Erik Bendien Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 10:15 BMC JO11-1 Taxandria JO11-2 117679 5-0
C 31-05-2018 18:30 Were Di JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 118286 3-4
C 29-05-2018 19:00 Jong Brabant JO11-2 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 120226 2-3
C 26-05-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 Jong Brabant JO11-2 117903 1-2
C 26-05-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SDO'39 JO11-2G 118760 1-5
C 26-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-2 117593 11-3
C 26-05-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G SC 't Zand JO11-4 122529 6-4
C 26-05-2018 10:15 BMC JO11-1 SVSSS JO11-2 122441 9-2
C 26-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Were Di JO11-3 122453 6-0
C 23-05-2018 18:45 Oirschot Vooruit JO11-2 ZIGO JO11-3 118710 1-6
C 19-05-2018 10:00 SVSSS JO11-2 ZIGO JO11-3 119387 3-4
C 19-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 BMC JO11-1 117652 2-5
C 19-05-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 FC Tilburg JO11-2 122666 0-5
C 19-05-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 118061 2-5
C 19-05-2018 10:15 Were Di JO11-3 Taxandria JO11-2 121118 4-1
C 19-05-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 120336 3-4
C 17-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SDO'39 JO11-2G 122228 5-1
C 15-05-2018 18:30 SVSSS JO11-2 FC Tilburg JO11-2 118832 0-5
C 15-05-2018 19:00 Spoordonkse Boys JO11-1G BMC JO11-1 120531 2-2
C 12-05-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G FC Tilburg JO11-2 120105 2-1
C 12-05-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Were Di JO11-3 120658 3-4
C 12-05-2018 10:15 BMC JO11-1 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 118078 3-2
C 12-05-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SVSSS JO11-2 118789 0-4
C 12-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 SC 't Zand JO11-4 119814 5-1
C 09-05-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 122382 2-9
C 09-05-2018 18:00 SC 't Zand JO11-4 Were Di JO11-3 119348 4-4
C 05-05-2018 10:15 BMC JO11-1 FC Tilburg JO11-2 121322 4-3
C 05-05-2018 10:00 SVSSS JO11-2 SDO'39 JO11-2G 120892 3-3
C 05-05-2018 10:15 Were Di JO11-3 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 122120 6-6
C 05-05-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Taxandria JO11-2 118438 7-4
C 28-04-2018 10:15 Taxandria JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 117674 4-2
C 21-04-2018 09:30 FC Tilburg JO11-2 Taxandria JO11-2 121369 5-3
C 21-04-2018 10:00 SDO'39 JO11-2G Spoordonkse Boys JO11-1G 117717 1-10
C 21-04-2018 10:30 SVSSS JO11-2 Jong Brabant JO11-2 119630 1-3
C 21-04-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 BMC JO11-1 121521 1-5
C 21-04-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 ZIGO JO11-3 121847 6-3
C 16-04-2018 19:00 SC 't Zand JO11-4 SDO'39 JO11-2G 118634 1-1
C 14-04-2018 08:30 ZIGO JO11-3 SDO'39 JO11-2G 121571 6-2
C 14-04-2018 09:00 Taxandria JO11-2 Spoordonkse Boys JO11-1G 120361 3-3
C 14-04-2018 10:00 SVSSS JO11-2 Were Di JO11-3 118652 9-2
C 14-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SC 't Zand JO11-4 120393 2-2
C 14-04-2018 10:15 BMC JO11-1 Jong Brabant JO11-2 117100 1-3
C 14-04-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 119215 3-6
C 12-04-2018 19:00 Jong Brabant JO11-2 SC 't Zand JO11-4 122475 9-0
C 11-04-2018 18:30 Were Di JO11-3 Spoordonkse Boys JO11-1G 121110 3-5
C 07-04-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G BMC JO11-1 121772 0-9
C 07-04-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 Taxandria JO11-2 119720 7-1
C 07-04-2018 10:15 Were Di JO11-3 FC Tilburg JO11-2 120861 0-7
C 07-04-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G ZIGO JO11-3 120040 4-2
C 07-04-2018 10:15 Jong Brabant JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 121559 3-0
C 07-04-2018 10:00 SC 't Zand JO11-4 SVSSS JO11-2 122622 1-2
C 31-03-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G Jong Brabant JO11-2 117949 1-6
C 31-03-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 SVSSS JO11-2 121631 16-2
C 31-03-2018 10:00 FC Tilburg JO11-2 ZIGO JO11-3 117766 1-0
C 24-03-2018 08:30 ZIGO JO11-3 Jong Brabant JO11-2 122661 0-2
C 24-03-2018 09:00 Taxandria JO11-2 SC 't Zand JO11-4 119936 3-3
C 24-03-2018 10:15 BMC JO11-1 Were Di JO11-3 122206 8-1
C 24-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SVSSS JO11-2 117827 5-1
C 24-03-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 117757 6-3
C 24-03-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 SDO'39 JO11-2G 119733 3-0
C 10-03-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO11-1G SVSSS JO11-2 121537 14-1
C 10-03-2018 09:00 Taxandria JO11-2 Jong Brabant JO11-2 118423 3-2
C 10-03-2018 08:30 ZIGO JO11-3 BMC JO11-1 118885 1-4
C 10-03-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 SC 't Zand JO11-4 120513 3-4
C 10-03-2018 11:15 SDO'39 JO11-2G Were Di JO11-3 121420 3-5
C 10-03-2018 09:00 FC Tilburg JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 119094 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Audacia JO11-2 72097 6-0
C 16-12-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Braakhuizen JO11-2 74180 3-6
C 16-12-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 DVS JO11-2 97330 9-0
C 09-12-2017 09:15 Best Vooruit JO11-3 SBC JO11-4 73049 9-0
C 09-12-2017 10:00 DBS JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 71820 1-9
C 09-12-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 Nieuw Woensel JO11-1 73403 0-0
C 02-12-2017 10:15 SBC JO11-4 Woenselse Boys JO11-2 72867 0-8
C 02-12-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 DBS JO11-4 71154 8-2
C 02-12-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Unitas'59 JO11-4 72026 4-6
C 02-12-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 69879 8-1
C 02-12-2017 10:30 DVS JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 97329 1-2
C 02-12-2017 09:00 Audacia JO11-2 Best Vooruit JO11-3 70057 0-3
C 25-11-2017 09:00 Audacia JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 70477 0-12
C 25-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 SBC JO11-4 73871 1-4
C 25-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Unitas'59 JO11-4 73078 2-3
C 25-11-2017 10:00 DBS JO11-4 DVS JO11-2 97328 3-5
C 25-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Wilhelmina Boys JO11-2 71104 5-0
C 25-11-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Braakhuizen JO11-2 71919 8-3
C 18-11-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Best Vooruit JO11-3 74737 4-2
C 18-11-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73366 5-1
C 18-11-2017 10:00 DBS JO11-4 Oirschot Vooruit JO11-2 73944 2-6
C 18-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Woenselse Boys JO11-2 72298 3-11
C 18-11-2017 10:15 SBC JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 70199 0-9
C 18-11-2017 10:30 DVS JO11-2 Audacia JO11-2 97327 6-4
C 11-11-2017 09:00 Audacia JO11-2 Braakhuizen JO11-2 70082 4-4
C 11-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 DVS JO11-2 97326 6-3
C 11-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 SBC JO11-4 70140 6-1
C 11-11-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 71825 1-3
C 11-11-2017 09:00 Woenselse Boys JO11-2 DBS JO11-4 70190 9-0
C 11-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Unitas'59 JO11-4 73274 3-3
C 04-11-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Best Vooruit JO11-3 72218 2-3
C 04-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 Wilhelmina Boys JO11-2 74446 2-5
C 04-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 72934 3-5
C 04-11-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 DVS JO11-2 97325 3-3
C 04-11-2017 10:00 DBS JO11-4 SBC JO11-4 72831 0-1
C 04-11-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 Audacia JO11-2 72052 3-3
C 28-10-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Woenselse Boys JO11-2 71629 2-5
C 28-10-2017 09:00 Audacia JO11-2 DBS JO11-4 73501 1-4
C 28-10-2017 10:00 Acht JO11-2 Unitas'59 JO11-4 72172 0-0
C 28-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-2 70076 2-2
C 28-10-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 RKSV Nuenen JO11-3 71329 13-3
C 28-10-2017 10:15 SBC JO11-4 Braakhuizen JO11-2 73471 0-7
C 28-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Unitas'59 JO11-4 97324 1-3
C 26-10-2017 19:00 DBS JO11-4 Best Vooruit JO11-3 71838 3-7
C 21-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 97321 2-0
C 21-10-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 SBC JO11-4 71419 11-1
C 14-10-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 73569 3-6
C 14-10-2017 10:00 Acht JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 72906 0-0
C 14-10-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 Audacia JO11-2 70910 10-1
C 14-10-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73041 10-3
C 14-10-2017 10:30 DVS JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 97323 2-6
C 07-10-2017 09:00 Audacia JO11-2 Woenselse Boys JO11-2 74126 3-11
C 07-10-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 Unitas'59 JO11-4 75213 6-1
C 07-10-2017 09:45 RKSV Nuenen JO11-3 DBS JO11-4 69896 1-2
C 07-10-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Braakhuizen JO11-2 72111 6-3
C 07-10-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Oirschot Vooruit JO11-2 74219 6-4
C 07-10-2017 10:15 SBC JO11-4 Acht JO11-2 74740 0-0
C 07-10-2017 10:15 SBC JO11-4 DVS JO11-2 97322 2-2
C 30-09-2017 10:00 Braakhuizen JO11-2 Best Vooruit JO11-3 73108 0-4
C 30-09-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-2 RKSV Nuenen JO11-3 73624 4-2
C 30-09-2017 10:00 Acht JO11-2 Nieuw Woensel JO11-1 72366 1-8
C 30-09-2017 10:00 Wilhelmina Boys JO11-2 Woenselse Boys JO11-2 73401 2-6
C 30-09-2017 10:15 SBC JO11-4 Audacia JO11-2 71094 5-4
C 30-09-2017 10:15 Unitas'59 JO11-4 DBS JO11-4 73404 6-1
C 23-09-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-2 Oirschot V. JO11-2 71436 7-0
C 23-09-2017 10:15 Best Vooruit JO11-3 Acht JO11-2 74724 5-0
C 23-09-2017 10:00 DBS JO11-4 Braakhuizen JO11-2 70008 3-6
C 23-09-2017 09:45 Nuenen JO11-3 Unitas'59 JO11-4 72649 2-7
C 23-09-2017 09:00 Audacia JO11-2 Wilhelmina Boys JO11-2 72185 0-7
C 23-09-2017 09:00 Nieuw Woensel JO11-1 SBC JO11-4 70096 7-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO11-1G 11 9 2 0 29 65 25 40 0
2 BMC JO11-1 11 9 1 1 28 55 17 38 0
3 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 11 7 1 3 22 68 35 33 0
4 Jong Brabant JO11-2 11 7 0 4 21 38 18 20 0
5 FC Tilburg JO11-2 11 7 0 4 21 38 18 20 0
6 ZIGO JO11-3 11 6 0 5 18 40 28 12 0
7 Were Di JO11-3 11 3 2 6 11 32 56 -24 0
8 Oirschot Vooruit JO11-2 11 3 1 7 10 27 49 -22 0
9 SVSSS JO11-2 11 3 1 7 10 28 62 -34 0
10 Taxandria JO11-2 11 2 2 7 8 23 47 -24 0
11 SC 't Zand JO11-4 11 1 4 6 7 21 45 -24 0
12 SDO'39 JO11-2G 11 1 2 8 5 19 54 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO11-2 3 2 1 0 7 20 4 16 0
2 ZSC JO11-2 3 1 2 0 5 13 6 7 0
3 Oirschot Vooruit JO11-2 3 1 1 1 4 20 7 13 0
4 DVS JO11-3 3 0 0 3 0 2 38 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woenselse Boys JO11-2 11 10 0 1 30 86 19 67 0
2 Best Vooruit JO11-3 10 8 1 1 25 55 19 36 0
3 Nieuw Woensel JO11-1 10 8 0 2 24 53 23 30 0
4 Wilhelmina Boys JO11-2 11 7 1 3 22 55 25 30 0
5 Unitas'59 JO11-4 11 7 1 3 22 51 36 15 0
6 Oirschot Vooruit JO11-2 11 5 1 5 16 42 36 6 0
7 Braakhuizen JO11-2 11 4 2 5 14 44 44 0 0
8 DVS JO11-2 10 3 2 5 11 25 38 -13 0
9 SBC JO11-4 11 3 1 7 10 18 64 -46 0
10 DBS JO11-4 11 2 0 9 6 21 59 -38 0
11 RKSV Nuenen JO11-3 10 1 1 8 4 23 59 -36 0
12 Audacia JO11-2 11 0 2 9 2 20 71 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 27-06-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 04-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 11-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 18-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 25-07-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 01-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 08-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 15-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 22-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 29-08-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 05-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 12-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 19-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 26-09-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 03-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 10-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 17-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 24-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 31-10-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 07-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 14-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 21-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 28-11-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 05-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 12-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 19-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 26-12-17 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 02-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 09-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 16-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 23-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 30-01-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 06-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 13-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 20-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 27-02-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 06-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 13-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 20-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 27-03-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 03-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 10-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 17-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 24-04-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 01-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 08-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 15-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 22-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 29-05-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 05-06-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
di 12-06-18 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-2
donderdag 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 29-06-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 06-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 13-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 20-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3b 12 Team training OV JO11-2
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-BMC JO11-1 2017-18
2018-05-27
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-SVSSS JO11-2 2017-18
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2 Braakhuizen JO11-2 2017-18
2018-03-09
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-Unitas'59 JO11-4 2017-18
2017-12-07
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-SBC JO11-4 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-2-Audacia JO11-2 2017-18
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven