0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - O11 - OV JO11-1

Teamleden

Spelers
Tjeu Bressers        
Sil van Brunschot        
Ward Kemps        
Finn van Liempd        
Oscar Manning        
Daan Plukker        
Vasco Schijvens        
Bas van Veen        
Jesse Verhouden        
 
Overige teamleden
Kees Bressers Trainer
Jan Willem van Hout Trainer
Frans Verhouden Trainer
Haico van Liempd Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 23-05-2018 19:00 Acht JO11-1 OV JO11-1 D.H.A. (Daan) Diepstraten 118434 Sportpark De Leeuwenkuil - -
C 26-05-2018 10:00 OV JO11-1 ODC JO11-1 Afgeschermd 120034 Sportpark Moorland - -
C 31-05-2018 19:00 TGG JO11-1 OV JO11-1 117144 Sportpark De Donken - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 10:00 Acht JO11-1 Taxandria JO11-1
C 26-05-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 ODC JO11-1
C 26-05-2018 10:15 SBC JO11-1G Boxtel JO11-1
C 26-05-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 Nevelo JO11-1
C 26-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Hilvaria JO11-1
C 26-05-2018 10:15 Best Vooruit JO11-1 TGG JO11-1
C 31-05-2018 19:00 TGG JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
C 02-06-2018 09:45 ODC JO11-1 Unitas'59 JO11-2
C 02-06-2018 10:30 Taxandria JO11-1 Best Vooruit JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2018 19:00 Acht JO11-1 OV JO11-1 D.H.A. (Daan) Diepstraten 118434
C 19-05-2018 10:00 Boxtel JO11-1 OV JO11-1 Afgeschermd 121131 0 - 3
C 16-05-2018 18:30 Nevelo JO11-1 OV JO11-1 T.J.M. (Tim) Leenknegt 120860 5 - 5
C 21-04-2018 10:00 OV JO11-1 Unitas'59 JO11-2 Afgeschermd 119311 1 - 1
C 18-04-2018 18:30 OV JO11-1 Taxandria JO11-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 118499 0 - 6
C 14-04-2018 09:15 Best Vooruit JO11-1 OV JO11-1 J. (Jip) van derVleuten 119290 5 - 0
C 07-04-2018 10:00 OV JO11-1 SBC JO11-1G Afgeschermd 121029 0 - 6
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 OV JO11-1 Afgeschermd 122460 5 - 1
C 10-03-2018 10:00 OV JO11-1 Hilvaria JO11-1 Toenders, Fabian 122507 5 - 5
V 17-02-2018 09:30 GSBW JO11-1 OV JO11-1
V 03-02-2018 afgelast OV JO11-1 Dommelen JO11-1 Fabian Toenders (Scheidsrechter)
V 27-01-2018 09:00 FC Tilburg JO11-1 OV JO11-1
V 20-01-2018 afgelast OV JO11-1 EFC JO11-1
C 09-12-2017 09:45 Bladella JO11-2 OV JO11-1 T.G. Kaptheijns 69725 1 - 9
C 02-12-2017 10:00 OV JO11-1 Unitas'59 JO11-2 F.T.Y. (Frank) Meerstadt 72928 1 - 2
C 25-11-2017 10:15 Brabantia JO11-1 OV JO11-1 D. COOPS 69476 3 - 6
C 18-11-2017 10:00 OV JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 F.A.W.B. Toenders 70768 3 - 4
C 11-11-2017 10:00 DBS JO11-2 OV JO11-1 88384 6 - 1
C 04-11-2017 10:00 Acht JO11-1 OV JO11-1 D.H.A. Diepstraten 71469 5 - 1
C 28-10-2017 10:00 OV JO11-1 Beerse Boys JO11-1 F.A.W.B. Toenders 72389 10 - 2
C 14-10-2017 10:00 Geldrop JO11-1 OV JO11-1 70972 2 - 1
C 07-10-2017 10:00 OV JO11-1 Best Vooruit JO11-1 F.T.Y. Meerstadt 71089 3 - 5
C 30-09-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 OV JO11-1 74172 8 - 1
C 23-09-2017 10:00 OV JO11-1 Hilvaria JO11-1 71090 7 - 2
B 16-09-2017 10:30 De Valk JO11-1 OV JO11-1 11594 7 - 0
B 09-09-2017 11:00 TSV Gudok JO11-2 OV JO11-1 11423 0 - 3
B 02-09-2017 10:00 OV JO11-1 Bladella JO11-1 10915 1 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2018 19:00 Acht JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 118434 0-0
C 23-05-2018 19:00 Taxandria JO11-1 Unitas'59 JO11-2 117781 0-0
C 19-05-2018 10:15 TGG JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 119975 0-20
C 19-05-2018 10:00 Boxtel JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 121131 0-3
C 19-05-2018 08:30 ODC JO11-1 Acht JO11-1 121204 3-3
C 19-05-2018 11:00 Nevelo JO11-1 SBC JO11-1G 117889 1-4
C 16-05-2018 18:30 Nevelo JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 120860 5-5
C 14-05-2018 18:30 Boxtel JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 117486 2-8
C 14-05-2018 18:30 Hilvaria JO11-1 Best Vooruit JO11-1 120091 0-5
C 12-05-2018 10:15 TGG JO11-1 Nevelo JO11-1 117518 1-6
C 12-05-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 Hilvaria JO11-1 120462 9-5
C 12-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Best Vooruit JO11-1 121684 1-3
C 12-05-2018 10:15 SBC JO11-1G Taxandria JO11-1 121500 7-2
C 09-05-2018 19:00 Hilvaria JO11-1 Nevelo JO11-1 120619 1-0
C 09-05-2018 19:00 Taxandria JO11-1 Boxtel JO11-1 121399 4-4
C 08-05-2018 18:30 Zwaluw VFC JO11-2 Acht JO11-1 121610 2-2
C 07-05-2018 18:30 SBC JO11-1G ODC JO11-1 119022 7-2
C 07-05-2018 18:30 Boxtel JO11-1 TGG JO11-1 121981 6-1
C 05-05-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 SBC JO11-1G 119947 6-0
C 05-05-2018 09:45 ODC JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 119475 3-2
C 05-05-2018 10:15 TGG JO11-1 Hilvaria JO11-1 117522 5-9
C 28-04-2018 10:15 Best Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-2 119529 2-2
C 25-04-2018 18:30 Nevelo JO11-1 Zwaluw VFC JO11-2 122239 2-4
C 21-04-2018 10:30 Taxandria JO11-1 TGG JO11-1 118195 8-5
C 21-04-2018 11:00 Nevelo JO11-1 ODC JO11-1 121470 2-4
C 21-04-2018 09:45 Hilvaria JO11-1 Acht JO11-1 120473 7-3
C 21-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-2 119311 1-1
C 21-04-2018 10:15 Best Vooruit JO11-1 SBC JO11-1G 119567 7-0
C 18-04-2018 18:30 Acht JO11-1 SBC JO11-1G 119353 5-4
C 18-04-2018 18:30 Oirschot Vooruit JO11-1 Taxandria JO11-1 118499 0-6
C 16-04-2018 18:30 ODC JO11-1 Boxtel JO11-1 118217 3-3
C 14-04-2018 10:15 SBC JO11-1G Zwaluw VFC JO11-2 118936 3-2
C 14-04-2018 10:30 Taxandria JO11-1 Nevelo JO11-1 119316 1-0
C 14-04-2018 10:05 Acht JO11-1 TGG JO11-1 118360 13-2
C 14-04-2018 09:45 ODC JO11-1 Hilvaria JO11-1 119886 6-1
C 14-04-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 Boxtel JO11-1 117277 8-1
C 14-04-2018 09:15 Best Vooruit JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 119290 5-0
C 11-04-2018 19:00 Acht JO11-1 Best Vooruit JO11-1 122072 2-4
C 09-04-2018 18:30 Hilvaria JO11-1 Boxtel JO11-1 117057 4-3
C 07-04-2018 11:00 Nevelo JO11-1 Best Vooruit JO11-1 118968 2-6
C 07-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Unitas'59 JO11-2 118248 6-3
C 07-04-2018 10:15 TGG JO11-1 ODC JO11-1 119400 0-15
C 07-04-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 SBC JO11-1G 121029 0-6
C 07-04-2018 10:00 Boxtel JO11-1 Acht JO11-1 119702 2-7
C 07-04-2018 09:45 Hilvaria JO11-1 Taxandria JO11-1 121080 5-3
C 24-03-2018 09:45 ODC JO11-1 Taxandria JO11-1 120936 6-2
C 24-03-2018 10:00 Acht JO11-1 Nevelo JO11-1 119821 3-0
C 24-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 122460 5-1
C 24-03-2018 10:15 Best Vooruit JO11-1 Boxtel JO11-1 121465 3-0
C 24-03-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 TGG JO11-1 118436 8-2
C 24-03-2018 10:15 SBC JO11-1G Hilvaria JO11-1 120118 4-3
C 10-03-2018 10:15 SBC JO11-1G TGG JO11-1 118835 10-3
C 10-03-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Taxandria JO11-1 121880 1-1
C 10-03-2018 10:15 Best Vooruit JO11-1 ODC JO11-1 120294 3-6
C 10-03-2018 10:15 Unitas'59 JO11-2 Acht JO11-1 117136 3-3
C 10-03-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 122507 5-5
C 10-03-2018 10:00 Boxtel JO11-1 Nevelo JO11-1 120434 8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 Hilvaria JO11-1 74798 0-3
C 09-12-2017 10:15 Best Vooruit JO11-1 Brabantia JO11-1 70260 5-0
C 09-12-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 DBS JO11-2 88388 0-0
C 09-12-2017 10:00 Acht JO11-1 Geldrop JO11-1 71023 0-5
C 09-12-2017 09:45 Bladella JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 69725 1-9
C 09-12-2017 10:30 Beerse Boys JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 74812 0-9
C 02-12-2017 10:15 Brabantia JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 71860 1-1
C 02-12-2017 10:00 DBS JO11-2 Bladella JO11-2 88387 3-2
C 02-12-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-2 72928 1-2
C 02-12-2017 10:00 Geldrop JO11-1 Best Vooruit JO11-1 74262 0-2
C 02-12-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 Acht JO11-1 72952 5-1
C 02-12-2017 09:15 Hilvaria JO11-1 Beerse Boys JO11-1 73674 4-4
C 25-11-2017 09:45 Bladella JO11-2 Hilvaria JO11-1 70446 1-1
C 25-11-2017 10:00 Acht JO11-1 Best Vooruit JO11-1 70443 2-4
C 25-11-2017 10:15 Brabantia JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 69476 3-6
C 25-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 Woenselse Boys JO11-1 70301 1-7
C 25-11-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 DBS JO11-2 88386 3-5
C 25-11-2017 10:30 Beerse Boys JO11-1 Geldrop JO11-1 73422 1-6
C 18-11-2017 09:45 Hilvaria JO11-1 DBS JO11-2 88385 4-3
C 18-11-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 70768 3-4
C 18-11-2017 10:00 Geldrop JO11-1 Bladella JO11-2 72487 11-1
C 18-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 Acht JO11-1 74059 1-0
C 18-11-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 Brabantia JO11-1 73036 9-1
C 18-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-1 Beerse Boys JO11-1 72605 9-0
C 11-11-2017 09:30 Bladella JO11-2 Woenselse Boys JO11-1 74810 0-12
C 11-11-2017 10:00 DBS JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 88384 6-1
C 11-11-2017 10:00 Acht JO11-1 Hilvaria JO11-1 71322 4-2
C 11-11-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 Best Vooruit JO11-1 71067 2-4
C 11-11-2017 10:15 Brabantia JO11-1 Geldrop JO11-1 73184 0-9
C 11-11-2017 10:30 Beerse Boys JO11-1 Unitas'59 JO11-2 73725 1-6
C 04-11-2017 10:30 Beerse Boys JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 74294 4-4
C 04-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 Hilvaria JO11-1 70690 9-0
C 04-11-2017 10:15 Best Vooruit JO11-1 DBS JO11-2 88383 4-0
C 04-11-2017 10:00 Acht JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 71469 5-1
C 04-11-2017 10:00 Geldrop JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 73830 0-8
C 04-11-2017 09:30 Bladella JO11-2 Brabantia JO11-1 70566 4-5
C 28-10-2017 09:45 Hilvaria JO11-1 Geldrop JO11-1 75025 3-2
C 28-10-2017 10:00 DBS JO11-2 Acht JO11-1 88382 5-5
C 28-10-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Beerse Boys JO11-1 72389 10-2
C 28-10-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 Best Vooruit JO11-1 72062 7-1
C 28-10-2017 10:15 Brabantia JO11-1 Unitas'59 JO11-2 72967 1-2
C 28-10-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 Bladella JO11-2 73771 8-3
C 14-10-2017 10:00 Acht JO11-1 Brabantia JO11-1 70274 6-2
C 14-10-2017 10:00 Geldrop JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 70972 2-1
C 14-10-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 DBS JO11-2 88381 7-4
C 14-10-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 FC Eindhoven AV JO11-1 73890 3-3
C 14-10-2017 10:15 Best Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 73224 5-1
C 14-10-2017 09:30 Beerse Boys JO11-1 Bladella JO11-2 71242 6-0
C 07-10-2017 09:30 Bladella JO11-2 Unitas'59 JO11-2 72088 3-9
C 07-10-2017 09:45 Hilvaria JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 73199 2-10
C 07-10-2017 10:00 DBS JO11-2 Geldrop JO11-1 88380 2-1
C 07-10-2017 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Best Vooruit JO11-1 71089 3-5
C 07-10-2017 10:15 Brabantia JO11-1 Beerse Boys JO11-1 74511 6-2
C 07-10-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 Acht JO11-1 70056 5-3
C 30-09-2017 09:45 Hilvaria JO11-1 Brabantia JO11-1 74954 5-4
C 30-09-2017 09:45 Nuenen JO11-2 Beerse Boys JO11-1 71935 0-0
C 30-09-2017 10:00 Acht JO11-1 Bladella JO11-2 74387 6-1
C 30-09-2017 10:00 Geldrop JO11-1 FC Eindhoven AV JO11-1 69526 3-2
C 30-09-2017 10:15 Best Vooruit JO11-1 Unitas'59 JO11-2 74874 4-0
C 30-09-2017 10:15 Woenselse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 74172 8-1
C 30-09-2017 10:00 DBS JO11-2 Beerse Boys JO11-1 88379 5-4
C 23-09-2017 10:00 Oirschot V. JO11-1 Hilvaria JO11-1 71090 7-2
C 23-09-2017 10:15 Unitas'59 JO11-2 Geldrop JO11-1 73796 3-4
C 23-09-2017 10:15 Brabantia JO11-1 Nuenen JO11-2 73482 0-0
C 23-09-2017 10:30 FC Eindhoven AV JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 72083 0-7
C 23-09-2017 10:30 Beerse Boys JO11-1 Acht JO11-1 70340 3-3
C 23-09-2017 10:15 Brabantia JO11-1 DBS JO11-2 88378 0-6
C 23-09-2017 08:30 Bladella JO11-2 Best Vooruit JO11-1 69488 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO11-1 9 7 1 1 22 38 13 25 0
2 SBC JO11-1G 10 7 0 3 21 45 31 14 0
3 ODC JO11-1 9 6 2 1 20 48 23 25 0
4 Zwaluw VFC JO11-2 10 5 2 3 17 51 20 31 0
5 Hilvaria JO11-1 10 5 1 4 16 40 43 -3 0
6 Unitas'59 JO11-2 8 4 3 1 15 40 20 20 0
7 Acht JO11-1 9 4 3 2 15 41 27 14 0
8 Taxandria JO11-1 8 3 2 3 11 27 28 -1 0
9 Boxtel JO11-1 10 2 2 6 8 29 42 -13 0
10 Oirschot Vooruit JO11-1 8 1 3 4 6 15 33 -18 0
11 Nevelo JO11-1 10 1 1 8 4 19 37 -18 0
12 TGG JO11-1 9 0 0 9 0 19 95 -76 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Valk JO11-1 3 2 1 0 7 17 5 12 0
2 Bladella JO11-1 3 2 1 0 7 15 5 10 0
3 Oirschot Vooruit JO11-1 3 1 0 2 3 4 14 -10 0
4 TSV Gudok JO11-2 3 0 0 3 0 3 15 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Woenselse Boys JO11-1 11 11 0 0 33 89 11 78 0
2 Best Vooruit JO11-1 11 10 0 1 30 51 16 35 0
3 Geldrop JO11-1 11 7 0 4 21 43 23 20 0
4 Unitas'59 JO11-2 10 6 1 3 19 36 24 12 0
5 DBS JO11-2 10 6 1 3 19 39 31 8 0
6 Acht JO11-1 11 4 2 5 14 35 34 1 0
7 Hilvaria JO11-1 11 4 2 5 14 27 49 -22 0
8 Oirschot Vooruit JO11-1 11 4 0 7 12 43 40 3 0
9 FC Eindhoven AV JO11-1 11 3 3 5 12 32 39 -7 0
10 Brabantia JO11-1 11 2 1 8 7 23 55 -32 0
11 Beerse Boys JO11-1 11 1 3 7 6 27 62 -35 0
12 Bladella JO11-2 11 0 1 10 1 17 78 -61 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:15 3b 12 Team training OV JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-06-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 27-06-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 04-07-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 11-07-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 18-07-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 25-07-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 01-08-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 08-08-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 15-08-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 22-08-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 29-08-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 05-09-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 12-09-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 19-09-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 26-09-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 03-10-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 10-10-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 17-10-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 24-10-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 31-10-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 07-11-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 14-11-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 21-11-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 28-11-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 05-12-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 12-12-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 19-12-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 26-12-17 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 02-01-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 09-01-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 16-01-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 23-01-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 30-01-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 06-02-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 13-02-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 20-02-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 27-02-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 06-03-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 13-03-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 20-03-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 27-03-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 03-04-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 10-04-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 17-04-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 24-04-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 01-05-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 08-05-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 15-05-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 22-05-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 29-05-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 05-06-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
di 12-06-18 18:15 - 19:15 3a 12 Team training OV JO11-1
donderdag 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 29-06-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 06-07-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 13-07-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 20-07-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 27-07-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 03-08-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 10-08-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 17-08-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 24-08-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 31-08-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 07-09-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 14-09-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 21-09-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 28-09-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 05-10-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 12-10-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 19-10-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 26-10-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 02-11-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 09-11-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 16-11-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 23-11-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 30-11-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 07-12-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 14-12-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 21-12-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 28-12-17 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 04-01-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 11-01-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 18-01-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 25-01-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 01-02-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 08-02-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 15-02-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 22-02-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 01-03-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 08-03-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 15-03-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 22-03-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 29-03-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 05-04-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 12-04-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 19-04-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 26-04-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 03-05-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 10-05-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 17-05-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 24-05-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 31-05-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 07-06-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
do 14-06-18 18:00 - 19:00 3a 12 Team training OV JO11-1
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-Unitas'59 JO11-2 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-SBC JO11-1 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-Eindhoven JO11-1 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-Beerse Boys JO11-1 2017-18
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-Best Vooruit JO11-1 2017-18
2017-10-26
www.oirschot-vooruit.nl
JO11-1-Hilvaria JO11-1 2017-18
2017-10-10

Berichten



Terug naar boven