0250 Onder 13 competitie (A-cat)

Pupillen - O13 - OV JO13-1

Teamleden

Spelers
Roy Ambting        
Koen Brands        
Corne Claassen        
Calvin Gagliardi        
Marijn van Hees        
Mike van Kampen        
Hessel Kemps        
Kjel Latour        
Yannick van Liempd        
Chiem Pax        
Morris Peijnenborgh        
Lennard Plukker        
Tycho Schijvens        
Kas Smetsers        
Feie Verouden        
 
Overige teamleden
Jorrit Kemps Trainer
Coert van de Schoot Trainer
Corne Claassen Leider
Robert Schelle Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-06-2018 19:00 Berghem Sport JO13-1 Margriet JO13-1 12848 0-4
C 26-05-2018 12:15 HVCH JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12926 3-1
C 26-05-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12920 4-3
C 26-05-2018 12:15 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 12908 0-6
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 12933 1-3
C 26-05-2018 11:30 Margriet JO13-1 SV TOP JO13-1 12928 2-3
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Emplina JO13-1 12899 10-0
C 19-05-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12895 3-0
C 19-05-2018 10:15 DESK JO13-1 HVCH JO13-1 12887 5-0
C 19-05-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Margriet JO13-1 12884 11-0
C 17-05-2018 19:00 Schijndel/DE WIT JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12905 0-3
C 16-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO13-1 HVCH JO13-1 12715 3-1
C 14-05-2018 19:00 HVCH JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12631 2-1
C 12-05-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12860 2-4
C 12-05-2018 10:30 SV TOP JO13-1 DESK JO13-1 12855 2-3
C 12-05-2018 12:15 HVCH JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12866 1-9
C 12-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 RKDVC JO13-1 12873 0-6
C 09-05-2018 19:00 Schijndel/DE WIT JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12660 2-2
C 09-05-2018 19:00 Emplina JO13-1 HVCH JO13-1 12663 1-1
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Margriet JO13-1 12719 2-1
C 05-05-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 Emplina JO13-1 12725 0-2
C 05-05-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12699 7-0
C 28-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12702 4-2
C 28-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12654 2-0
C 21-04-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12824 4-2
C 21-04-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12819 1-2
C 21-04-2018 11:30 Margriet JO13-1 HVCH JO13-1 12843 3-1
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 SV TOP JO13-1 12839 1-0
C 21-04-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Emplina JO13-1 12836 5-1
C 21-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12827 5-0
C 19-04-2018 19:00 SV TOP JO13-1 RKDVC JO13-1 12645 1-3
C 18-04-2018 18:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12870 0-1
C 17-04-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO13-1 Margriet JO13-1 12650 1-1
C 14-04-2018 11:00 Emplina JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12813 0-2
C 14-04-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV TOP JO13-1 12790 1-4
C 14-04-2018 11:30 Margriet JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12803 1-3
C 14-04-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 RKDVC JO13-1 12810 0-9
C 14-04-2018 12:15 HVCH JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12796 2-1
C 14-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 DESK JO13-1 12799 0-0
C 07-04-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12759 2-2
C 07-04-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G HVCH JO13-1 12786 4-1
C 07-04-2018 11:15 RKDVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12764 0-2
C 07-04-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12780 9-0
C 07-04-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 Emplina JO13-1 12773 0-1
C 07-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Margriet JO13-1 12767 1-3
C 31-03-2018 11:30 DESK JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12637 0-3
C 24-03-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12750 0-7
C 24-03-2018 12:15 HVCH JO13-1 RKDVC JO13-1 12741 0-5
C 24-03-2018 11:30 Margriet JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12743 3-2
C 24-03-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DESK JO13-1 12735 3-1
C 24-03-2018 11:00 Emplina JO13-1 SV TOP JO13-1 12753 0-6
C 24-03-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12728 4-3
C 21-03-2018 19:30 Avanti'31 JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12879 2-8
C 17-03-2018 10:30 SV TOP JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12710 3-1
C 10-03-2018 11:00 Emplina JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12693 1-1
C 10-03-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12673 0-5
C 10-03-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G RKDVC JO13-1 12681 3-4
C 10-03-2018 11:30 Margriet JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12688 5-0
C 10-03-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 DESK JO13-1 12669 0-3
C 10-03-2018 12:15 HVCH JO13-1 SV TOP JO13-1 12686 2-3
C 24-02-2018 11:30 Margriet JO13-1 Emplina JO13-1 12633 0-0
C 24-02-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-1 12626 0-2
C 24-02-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12618 0-4
C 24-02-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 SV TOP JO13-1 12609 1-0
C 24-02-2018 11:15 RKDVC JO13-1 DESK JO13-1 12614 1-0
C 17-02-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 SV TOP JO13-1 12548 0-5
C 05-02-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 88737 8-0
C 03-02-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 HVCH JO13-1 12579 1-0
C 03-02-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Schijndel/DE WIT JO13-1 12916 7-0
C 03-02-2018 10:15 DESK JO13-1 Emplina JO13-1 12587 1-1
C 03-02-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Margriet JO13-1 12595 2-2
C 03-02-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12599 0-0
C 03-02-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12584 6-1
C 27-01-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12605 0-0
C 02-12-2017 11:30 Margriet JO13-1 RKDVC JO13-1 12568 1-3
C 02-12-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G Avanti'31 JO13-1 12556 4-1
C 02-12-2017 11:00 Emplina JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12573 1-3
C 02-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12560 2-2
C 02-12-2017 12:15 HVCH JO13-1 DESK JO13-1 12566 4-1
C 25-11-2017 10:30 SV TOP JO13-1 Emplina JO13-1 12535 3-0
C 25-11-2017 10:15 DESK JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12527 3-0
C 25-11-2017 11:15 RKDVC JO13-1 HVCH JO13-1 12524 3-1
C 25-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G Berghem Sport JO13-1 12541 5-1
C 25-11-2017 11:45 Avanti'31 JO13-1 Margriet JO13-1 12519 3-0
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12544 5-0
C 18-11-2017 12:15 HVCH JO13-1 Margriet JO13-1 12506 3-2
C 18-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 RKDVC JO13-1 12500 0-6
C 18-11-2017 11:00 Emplina JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12513 0-8
C 18-11-2017 10:30 SV TOP JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12495 0-2
C 18-11-2017 10:30 Berghem Sport JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12488 2-1
C 18-11-2017 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 DESK JO13-1 12510 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Budel JO13-1 100579 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO13-1 22 20 1 1 61 104 17 87 0
2 OJC ROSMALEN JO13-1 22 19 1 2 58 85 11 74 0
3 SV TOP JO13-1 22 15 2 5 47 63 28 35 0
4 SC 't Zand JO13-1G 22 13 2 7 41 72 33 39 0
5 DESK JO13-1 22 9 3 10 30 43 42 1 0
6 Margriet JO13-1 22 8 4 10 28 44 46 -2 0
7 Oirschot Vooruit JO13-1 22 7 5 10 26 41 60 -19 0
8 Avanti'31 JO13-1 22 8 2 12 26 28 49 -21 0
9 Berghem Sport JO13-1 22 8 1 13 25 34 67 -33 0
10 HVCH JO13-1 22 7 1 14 22 28 57 -29 0
11 Emplina JO13-1 22 3 5 14 14 13 64 -51 0
12 Schijndel/DE WIT JO13-1 22 0 3 19 3 14 95 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
2 Oirschot Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 6a 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-06-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 27-06-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 04-07-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 11-07-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 6a 08 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 4b 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-06-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 29-06-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 06-07-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 13-07-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 4b 03 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO13-1-TOP JO13-1 2017-18 Deel 2
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO13-1-TOP JO13-1 2017-18 Deel 1
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO13-1-Schijndel 13-1 2017-18
2017-12-07
www.oirschot-vooruit.nl
JO13-1-RKDVC JO13-1 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO13-1-Bladella JO13-1 201718
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven