0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - OV JO15-4

Teamleden

Spelers
Manu Jake Aerts        
Amr Alhallak Tunbur        
Joeri Berben        
Maarten Boeljon        
Mathijs van Gerven        
Rick Heijmans        
Luca Hezemans        
Koen de Jong        
Jurre van Overbeek        
Sjoerd Rijnen        
Jens van Rulo        
Rik van de Sande        
Joost Verouden        
Thijn van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Henri Verouden Trainer
Corwin Heijmans Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 13:00 Best Vooruit JO15-5 Acht JO15-3 102004 8-2
C 02-06-2018 10:30 Nieuw Woensel JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-3 103486 1-2
C 02-06-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 DBS JO15-4 104307 0-6
C 26-05-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 RKSV Nuenen JO15-7 103491 20-0
C 26-05-2018 12:30 DBS JO15-4 Wilhelmina Boys JO15-3 105127 4-1
C 26-05-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-3 RPC JO15-5 105186 6-1
C 26-05-2018 11:15 Acht JO15-3 Brabantia JO15-4 103283 3-1
C 26-05-2018 13:15 SBC JO15-7G Best Vooruit JO15-5 102595 0-2
C 23-05-2018 18:30 RPC JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-4 105029 3-6
C 19-05-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 FC Eindhoven AV JO15-3 103869 2-6
C 19-05-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-7 SBC JO15-7G 104451 0-5
C 19-05-2018 10:30 Nieuw Woensel JO15-2 Acht JO15-3 101838 10-1
C 19-05-2018 13:00 Best Vooruit JO15-5 DBS JO15-4 102625 0-2
C 15-05-2018 19:00 Acht JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-4 105134 2-5
C 12-05-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 FC Eindhoven AV JO15-3 105318 7-3
C 12-05-2018 13:00 RPC JO15-5 Wilhelmina Boys JO15-3 102204 1-5
C 12-05-2018 13:15 SBC JO15-7G Brabantia JO15-4 103743 5-0
C 12-05-2018 10:30 Nieuw Woensel JO15-2 Best Vooruit JO15-5 104600 1-3
C 12-05-2018 12:30 DBS JO15-4 RKSV Nuenen JO15-7 103284 20-0
C 05-05-2018 10:30 Nieuw Woensel JO15-2 Brabantia JO15-4 104474 8-3
C 05-05-2018 13:00 RPC JO15-5 Acht JO15-3 101954 5-0
C 28-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-3 RKSV Nuenen JO15-7 104341 1-0
C 28-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 104075 1-4
C 28-04-2018 11:05 DBS JO15-4 RPC JO15-5 101787 16-0
C 23-04-2018 19:30 SBC JO15-7G DBS JO15-4 101525 4-2
C 21-04-2018 11:30 Best Vooruit JO15-5 RPC JO15-5 105332 7-1
C 21-04-2018 13:45 RKSV Nuenen JO15-7 Nieuw Woensel JO15-2 103984 2-12
C 21-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-3 SBC JO15-7G 104301 1-4
C 21-04-2018 13:00 Brabantia JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 103008 1-3
C 21-04-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO15-3 Acht JO15-3 104239 2-0
C 14-04-2018 13:15 SBC JO15-7G Wilhelmina Boys JO15-3 102521 5-3
C 14-04-2018 12:30 DBS JO15-4 Acht JO15-3 103789 15-0
C 14-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Nieuw Woensel JO15-2 102459 2-4
C 14-04-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-7 Best Vooruit JO15-5 102685 0-10
C 14-04-2018 13:00 RPC JO15-5 Brabantia JO15-4 105259 2-4
C 11-04-2018 19:00 Brabantia JO15-4 Best Vooruit JO15-5 103603 3-6
C 07-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-3 DBS JO15-4 105179 2-10
C 07-04-2018 13:00 Brabantia JO15-4 RKSV Nuenen JO15-7 105054 2-3
C 07-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-4 101857 2-1
C 07-04-2018 11:15 Acht JO15-3 SBC JO15-7G 103974 2-4
C 07-04-2018 10:30 Nieuw Woensel JO15-2 RPC JO15-5 104381 7-0
C 04-04-2018 19:00 Brabantia JO15-4 Wilhelmina Boys JO15-3 105163 1-2
C 31-03-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-7 Wilhelmina Boys JO15-3 101891 1-7
C 31-03-2018 11:30 Best Vooruit JO15-5 FC Eindhoven AV JO15-3 102303 2-1
C 31-03-2018 13:00 RPC JO15-5 SBC JO15-7G 104288 2-8
C 24-03-2018 11:15 Acht JO15-3 FC Eindhoven AV JO15-3 103270 2-2
C 24-03-2018 12:30 DBS JO15-4 Brabantia JO15-4 105137 7-1
C 24-03-2018 13:00 RPC JO15-5 RKSV Nuenen JO15-7 103168 9-1
C 24-03-2018 13:15 SBC JO15-7G Nieuw Woensel JO15-2 105020 0-3
C 24-03-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Best Vooruit JO15-5 102445 1-9
C 10-03-2018 13:15 SBC JO15-7G Oirschot Vooruit JO15-4 101776 7-0
C 10-03-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-3 Brabantia JO15-4 102167 3-4
C 10-03-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Best Vooruit JO15-5 101654 4-2
C 10-03-2018 12:30 DBS JO15-4 Nieuw Woensel JO15-2 104561 4-1
C 10-03-2018 11:15 Acht JO15-3 RKSV Nuenen JO15-7 102084 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 13:00 SVSOS JO15-1 OVC'26 JO15-3 60907 0-0
C 16-12-2017 10:30 Waalre JO15-2 OVC'26 JO15-3 90736 0-0
C 16-12-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 Beerse Boys JO15-2 61385 2-3
C 16-12-2017 11:15 Audacia JO15-3 SVSOS JO15-1 59668 5-2
C 16-12-2017 12:15 FC Tilburg JO15-4 VOAB JO15-8 62057 3-6
C 13-12-2017 19:00 De Weebosch JO15-1 SVSOS JO15-1 61236 0-0
C 09-12-2017 10:30 Waalre JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 90738 0-0
C 09-12-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 Bladella JO15-4 59697 0-0
C 09-12-2017 12:15 De Weebosch JO15-1 OVC'26 JO15-3 60212 0-0
C 09-12-2017 13:30 FC Tilburg JO15-4 Beerse Boys JO15-2 61913 1-6
C 09-12-2017 11:30 VOAB JO15-8 Audacia JO15-3 62774 0-12
C 09-12-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 SVSOS JO15-1 59689 1-6
C 02-12-2017 11:00 Bladella JO15-4 Waalre JO15-2 90737 7-1
C 02-12-2017 11:15 Audacia JO15-3 FC Tilburg JO15-4 60397 17-0
C 02-12-2017 13:00 OVC'26 JO15-3 Hilvaria JO15-5 61566 4-1
C 02-12-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 De Weebosch JO15-1 59830 19-0
C 02-12-2017 13:00 SVSOS JO15-1 VOAB JO15-8 60461 16-0
C 02-12-2017 12:30 Oirschot V. JO15-4 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 59970 0-0
C 25-11-2017 11:15 Audacia JO15-3 Bladella JO15-4 61514 2-0
C 25-11-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 Beerse Boys JO15-2 62284 0-0
C 25-11-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 61416 0-0
C 25-11-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 VOAB JO15-8 62208 4-1
C 18-11-2017 13:00 SVSOS JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 61746 0-0
C 18-11-2017 10:30 Waalre JO15-2 Hilvaria JO15-5 90735 0-6
C 18-11-2017 13:00 OVC'26 JO15-3 Audacia JO15-3 63360 3-5
C 18-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 59873 8-1
C 18-11-2017 11:00 Bladella JO15-4 FC Tilburg JO15-4 62797 9-1
C 18-11-2017 11:30 VOAB JO15-8 De Weebosch JO15-1 61741 3-0
C 11-11-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 OVC'26 JO15-3 62383 1-17
C 11-11-2017 12:15 De Weebosch JO15-1 Waalre JO15-2 90734 2-15
C 11-11-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Bladella JO15-4 62126 0-4
C 04-11-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 Audacia JO15-3 60152 0-18
C 04-11-2017 12:15 De Weebosch JO15-1 FC Tilburg JO15-4 61734 2-5
C 04-11-2017 11:30 VOAB JO15-8 Oirschot Vooruit JO15-4 63038 2-7
C 04-11-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 Bladella JO15-4 63211 3-5
C 04-11-2017 10:30 Waalre JO15-2 Beerse Boys JO15-2 90733 3-4
C 28-10-2017 13:00 Bladella JO15-4 De Weebosch JO15-1 60402 21-0
C 28-10-2017 11:15 Audacia JO15-3 Waalre JO15-2 90732 5-0
C 28-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit JO15-4 Hilvaria JO15-5 59828 2-3
C 28-10-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 60891 2-1
C 28-10-2017 13:00 OVC'26 JO15-3 VOAB JO15-8 60052 7-1
C 28-10-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 SVSOS JO15-1 61686 0-4
C 14-10-2017 10:30 Waalre JO15-2 FC Tilburg JO15-4 90731 5-2
C 14-10-2017 11:30 VOAB JO15-8 Beerse Boys JO15-2 63080 2-14
C 14-10-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 Audacia JO15-3 62147 0-6
C 14-10-2017 12:15 De Weebosch JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 61717 10-5
C 14-10-2017 13:00 SVSOS JO15-1 Bladella JO15-4 61591 7-1
C 14-10-2017 13:00 OVC'26 JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-4 60605 9-1
C 07-10-2017 13:00 Bladella JO15-4 VOAB JO15-8 62355 9-0
C 07-10-2017 11:15 Audacia JO15-3 De Weebosch JO15-1 60029 17-0
C 07-10-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 SVSOS JO15-1 61622 0-4
C 07-10-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 Hilvaria JO15-5 61656 2-5
C 07-10-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 OVC'26 JO15-3 61861 1-2
C 07-10-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 ST RKDSV / EDN'56 JO15-3G 60931 0-0
C 07-10-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 Waalre JO15-2 90730 2-8
C 30-09-2017 11:30 VOAB JO15-8 ST RKDSV / EDN'56 JO15-3G 60050 0-0
C 30-09-2017 11:30 Hilvaria JO15-5 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 61459 11-0
C 30-09-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 De Weebosch JO15-1 63011 7-1
C 30-09-2017 13:00 OVC'26 JO15-3 Bladella JO15-4 62838 3-5
C 30-09-2017 13:00 SVSOS JO15-1 FC Tilburg JO15-4 63008 11-1
C 30-09-2017 13:00 Beerse Boys JO15-2 Audacia JO15-3 62001 1-4
C 30-09-2017 11:30 VOAB JO15-8 Waalre JO15-2 90729 0-2
C 23-09-2017 11:15 Audacia JO15-3 Oirschot V. JO15-4 62479 9-0
C 23-09-2017 12:15 De Weebosch JO15-1 Hilvaria JO15-5 61923 1-10
C 23-09-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-3G SVSOS JO15-1 60874 0-0
C 23-09-2017 12:30 FC Tilburg JO15-4 OVC'26 JO15-3 63453 3-5
C 23-09-2017 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-4 VOAB JO15-8 59658 0-14
C 23-09-2017 10:30 Waalre JO15-2 SVSOS JO15-1 90728 0-10
C 23-09-2017 11:00 Bladella JO15-4 Beerse Boys JO15-2 59723 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO15-4 10 9 0 1 27 86 9 77 0
2 Best Vooruit JO15-5 10 8 0 2 24 49 15 34 0
3 SBC JO15-7G 10 8 0 2 24 42 15 27 0
4 Nieuw Woensel JO15-2 10 7 0 3 21 51 18 33 0
5 Wilhelmina Boys JO15-3 10 6 0 4 18 29 25 4 0
6 Oirschot Vooruit JO15-4 10 5 0 5 15 45 37 8 0
7 FC Eindhoven AV JO15-3 10 4 1 5 13 27 33 -6 0
8 Brabantia JO15-4 10 2 0 8 6 20 42 -22 0
9 RPC JO15-5 10 2 0 8 6 24 60 -36 0
10 Acht JO15-3 10 1 2 7 5 14 54 -40 0
11 RKSV Nuenen JO15-7 10 1 1 8 4 9 88 -79 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO15-1 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 ODC JO15-2 3 2 0 1 6 27 5 22 0
3 Oirschot Vooruit JO15-4 3 1 0 2 3 6 22 -16 0
4 Boxtel JO15-3 3 0 0 3 0 3 36 -33 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-3 10 10 0 0 30 82 6 76 0
2 Bladella JO15-4 10 8 0 2 24 64 19 45 0
3 SVSOS JO15-1 8 7 0 1 21 60 8 52 0
4 Beerse Boys JO15-2 10 6 0 4 18 58 22 36 0
5 OVC'26 JO15-3 7 5 0 2 15 33 17 16 0
6 Hilvaria JO15-5 10 5 0 5 15 35 30 5 0
7 Waalre JO15-2 8 3 0 5 9 26 36 -10 0
8 Oirschot Vooruit JO15-4 9 2 1 6 7 18 40 -22 0
9 VOAB JO15-8 10 2 0 8 6 15 74 -59 0
10 FC Tilburg JO15-4 10 1 1 8 4 18 66 -48 0
11 De Weebosch JO15-1 8 0 0 8 0 6 97 -91 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-06-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 26-06-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 03-07-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 10-07-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 3b 10 Team training OV JO15-4
woensdag 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 21-06-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 28-06-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 05-07-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 12-07-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 19-07-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 26-07-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 02-08-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 09-08-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 16-08-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 23-08-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 30-08-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 06-09-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 13-09-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 20-09-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 27-09-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 04-10-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 11-10-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 18-10-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 25-10-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 01-11-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 08-11-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 15-11-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 22-11-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 29-11-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 06-12-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 13-12-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 20-12-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 27-12-17 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 03-01-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 10-01-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 17-01-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 24-01-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 31-01-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 07-02-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 14-02-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 21-02-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 28-02-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 07-03-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 14-03-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 21-03-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 28-03-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 04-04-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 11-04-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 18-04-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 25-04-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 02-05-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 09-05-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 16-05-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 23-05-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 30-05-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 06-06-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
wo 13-06-18 19:30 - 20:45 7a 05 Team training OV JO15-4
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-4-DBS JO15-4 2017-18
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-4-JO15-5 2017-18
2018-03-09
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-4-Bladella JO15-4 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-4-Hilvaria JO15-5 2017-18
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven