0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - OV JO15-3

Teamleden

Spelers
Noël Ackermans        
Jordi van Berkel        
Mathijs Betsch        
Dirk Dekkers        
Kevin Endeveld        
Luke van der Heyden        
Tomas de Jong        
Frank Meerstadt        
Guled Mohammed Mohammud        
Shurdeweni Obispo        
Gijs van Overdijk        
Tijn Rooijakkers        
Niels van de Ven        
Willem van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Rik van Overdijk Trainer
Aron van Beers Leider
Tom Meerstadt Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 OV JO15-3 H (Henk) den Ouden 103672 Sportpark Zeshoeven - - 12:10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 ZIGO JO15-4
C 26-05-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Jong Brabant JO15-4
C 26-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 VOAB JO15-5
C 26-05-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Taxandria JO15-4
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3
C 28-05-2018 18:30 Were Di JO15-3 ZIGO JO15-4
C 02-06-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Hilvaria JO15-5
C 02-06-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Audacia JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 12:45 OV JO15-3 Hilvaria JO15-5 J. (Jelmer) Versteden 104497 7 - 1
C 17-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 OV JO15-3 J.F.W. (Jan) Uijens 103426 3 - 8
C 12-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 OV JO15-3 B.J.A. (Bram) vanKeep 101601 2 - 2
C 28-04-2018 12:30 OV JO15-3 Taxandria JO15-4 Y.R.E. (Yorick) Marty 101834 7 - 1
C 21-04-2018 12:30 OV JO15-3 FC Tilburg JO15-4 J. (Jelmer) Versteden 105222 13 - 0
C 14-04-2018 11:15 Audacia JO15-2 OV JO15-3 E.H.J. (Erik) vanDam 104656 2 - 8
C 10-04-2018 18:30 Were Di JO15-3 OV JO15-3 A.T.M. (Ruud) van derMeijden 101762 1 - 3
C 07-04-2018 12:30 OV JO15-3 OVC'26 JO15-2 J.M.W. (Jan) deGroot 102756 7 - 2
C 24-03-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 OV JO15-3 K. (Koen) vanHeijst 102337 9 - 4
C 10-03-2018 12:30 OV JO15-3 ZIGO JO15-4 Versteden, Jelmer 102240 8 - 2
V 03-02-2018 afgelast OV JO15-3 Dommelen JO15-3 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 20-01-2018 afgelast OV JO15-3 Braakhuizen JO15-3
C 16-12-2017 11:30 OV JO15-3 EMK JO15-4 Meerstadt, Tom… (+1) 100160 3 - 3
C 09-12-2017 afgelast OV JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-3 Agt, Jan van 62879 -
C 02-12-2017 11:30 Woenselse Boys JO15-2 OV JO15-3 Janssen, Ian 60131 11 - 0
C 25-11-2017 12:30 OV JO15-3 Acht JO15-3 Versteden, Jelmer 60107 9 - 1
C 18-11-2017 12:30 OV JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 Groot, Jan de 62321 7 - 2
C 11-11-2017 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 OV JO15-3 Terral, S. (Sara) 60770 2 - 4
C 04-11-2017 12:30 OV JO15-3 WODAN JO15-4 Groot, Jan de 60231 4 - 6
C 28-10-2017 13:15 SBC JO15-5 OV JO15-3 Dinter, H.J. (Huub) van 62839 1 - 12
C 14-10-2017 12:30 OV JO15-3 DBS JO15-4 Agt, Jan van 61527 10 - 3
C 07-10-2017 13:00 Brabantia JO15-3 OV JO15-3 Vorst, W.H.H. v.d. 61597 3 - 7
C 30-09-2017 13:00 Best Vooruit JO15-6 OV JO15-3 Otter, S. (Stan) den 59870 1 - 14
C 23-09-2017 vervallen OV JO15-3 EMK JO15-4 Versteden, J. (Jelmer) 62524
B 16-09-2017 11:30 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 OV JO15-3 8869 6 - 3
B 09-09-2017 12:00 OV JO15-3 Bladella JO15-4 8469 8 - 1
B 02-09-2017 11:30 Hapert JO15-3G OV JO15-3 7826 2 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2018 12:45 Oirschot Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-5 104497 7-1
C 19-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 OVC'26 JO15-2 103877 1-4
C 19-05-2018 12:15 Were Di JO15-3 SC 't Zand JO15-6 103872 1-9
C 19-05-2018 12:00 ZIGO JO15-4 SVSSS JO15-4 103185 3-2
C 19-05-2018 11:30 VOAB JO15-5 Audacia JO15-2 102917 0-0
C 19-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 FC Tilburg JO15-4 102457 0-0
C 17-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-3 103426 3-8
C 15-05-2018 18:45 ZIGO JO15-4 Hilvaria JO15-5 105232 0-8
C 12-05-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 SC 't Zand JO15-6 102990 0-0
C 12-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 Hilvaria JO15-5 103745 10-2
C 12-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 Were Di JO15-3 103406 1-4
C 12-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 ZIGO JO15-4 103328 4-4
C 12-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 VOAB JO15-5 104161 1-2
C 12-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 101601 2-2
C 09-05-2018 19:15 SC 't Zand JO15-6 Audacia JO15-2 102643 6-1
C 08-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 Taxandria JO15-4 102971 9-3
C 05-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Were Di JO15-3 103937 2-8
C 05-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 FC Tilburg JO15-4 101808 0-0
C 05-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 SC 't Zand JO15-6 102226 2-6
C 05-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 SVSSS JO15-4 104287 0-5
C 28-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-4 101834 7-1
C 28-04-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Jong Brabant JO15-4 102146 7-1
C 28-04-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 OVC'26 JO15-2 104445 0-0
C 21-04-2018 12:00 ZIGO JO15-4 Jong Brabant JO15-4 103924 4-7
C 21-04-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Audacia JO15-2 103813 4-1
C 21-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 SVSSS JO15-4 104555 7-2
C 21-04-2018 12:00 Were Di JO15-3 OVC'26 JO15-2 103303 1-3
C 21-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 FC Tilburg JO15-4 105222 13-0
C 14-04-2018 11:30 VOAB JO15-5 ZIGO JO15-4 101550 9-0
C 14-04-2018 11:15 Audacia JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 104656 2-8
C 14-04-2018 13:00 SVSSS JO15-4 FC Tilburg JO15-4 103234 4-2
C 14-04-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Were Di JO15-3 104274 2-2
C 14-04-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 Taxandria JO15-4 104744 9-1
C 14-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Hilvaria JO15-5 103992 11-1
C 12-04-2018 18:30 VOAB JO15-5 SC 't Zand JO15-6 104081 1-2
C 10-04-2018 18:30 Were Di JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-3 101762 1-3
C 07-04-2018 12:00 ZIGO JO15-4 SC 't Zand JO15-6 101748 1-16
C 07-04-2018 13:15 Were Di JO15-3 VOAB JO15-5 103198 1-2
C 07-04-2018 12:45 Hilvaria JO15-5 SVSSS JO15-4 101780 3-1
C 07-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 OVC'26 JO15-2 102756 7-2
C 07-04-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 Audacia JO15-2 104235 1-4
C 07-04-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Jong Brabant JO15-4 103382 3-8
C 31-03-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 SVSSS JO15-4 101503 6-2
C 31-03-2018 12:00 ZIGO JO15-4 FC Tilburg JO15-4 103812 7-0
C 31-03-2018 11:30 Hilvaria JO15-5 VOAB JO15-5 104112 0-4
C 24-03-2018 11:15 Audacia JO15-2 Taxandria JO15-4 101809 3-3
C 24-03-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 ZIGO JO15-4 103109 3-1
C 24-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 Hilvaria JO15-5 103675 2-7
C 24-03-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-3 102337 9-4
C 24-03-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 VOAB JO15-5 104755 2-3
C 24-03-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Were Di JO15-3 103264 1-2
C 10-03-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Were Di JO15-3 103444 2-2
C 10-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 VOAB JO15-5 103627 0-15
C 10-03-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 ZIGO JO15-4 102240 8-2
C 10-03-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Jong Brabant JO15-4 102198 11-1
C 10-03-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Taxandria JO15-4 103709 2-1
C 10-03-2018 11:15 Audacia JO15-2 OVC'26 JO15-2 103155 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO15-3 EMK JO15-4 100160 3-3
C 16-12-2017 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 Acht JO15-3 61352 13-0
C 16-12-2017 13:15 SBC JO15-5 DBS JO15-4 63535 0-0
C 14-12-2017 19:00 WODAN JO15-4 RKSV Nuenen JO15-6 60559 6-3
C 09-12-2017 13:00 Best Vooruit JO15-6 SBC JO15-5 63389 2-4
C 09-12-2017 13:00 Brabantia JO15-3 Woenselse Boys JO15-2 62454 3-3
C 02-12-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Brabantia JO15-3 59912 1-5
C 02-12-2017 13:00 EMK JO15-4 Best Vooruit JO15-6 63047 4-2
C 02-12-2017 11:30 Woenselse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 60131 11-0
C 02-12-2017 11:15 Acht JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 60348 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO15-6 9 9 0 0 27 77 14 63 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 9 7 1 1 22 54 23 31 0
3 OVC'26 JO15-2 9 7 0 2 21 45 21 24 0
4 VOAB JO15-5 8 6 0 2 18 33 17 16 0
5 Were Di JO15-3 9 3 2 4 11 22 25 -3 0
6 Hilvaria JO15-5 8 3 1 4 10 21 36 -15 0
7 SVSSS JO15-4 9 3 0 6 9 23 25 -2 0
8 Jong Brabant JO15-4 8 2 2 4 8 24 36 -12 0
9 ZIGO JO15-4 8 1 1 6 4 15 57 -42 0
10 Taxandria JO15-4 8 0 2 6 2 18 50 -32 0
11 Audacia JO15-2 7 0 1 6 1 8 36 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WODAN JO15-4 10 10 0 0 30 99 11 88 0
2 Woenselse Boys JO15-2 11 9 1 1 28 72 26 46 0
3 Brabantia JO15-3 11 8 1 2 25 55 19 36 0
4 Oirschot Vooruit JO15-3 10 7 1 2 22 70 33 37 0
5 RKSV Nuenen JO15-6 11 6 1 4 19 62 25 37 0
6 Wilhelmina Boys JO15-3 10 5 0 5 15 32 43 -11 0
7 DBS JO15-4 9 4 1 4 13 74 31 43 0
8 SBC JO15-5 10 4 1 5 13 26 53 -27 0
9 Nieuw Woensel JO15-2 10 2 1 7 7 25 47 -22 0
10 EMK JO15-4 10 2 1 7 7 31 77 -46 0
11 Best Vooruit JO15-6 11 1 0 10 3 17 100 -83 0
12 Acht JO15-3 11 0 0 11 0 10 108 -98 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 3 3 0 0 9 25 7 18 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 3 2 0 1 6 18 9 9 0
3 Bladella JO15-4 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 Hapert JO15-3G 3 0 0 3 0 5 25 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:30 - 20:45 6a 06 Team training OV JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-06-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 26-06-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 03-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 10-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 17-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 24-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 31-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 07-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 14-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 21-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 28-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 04-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 11-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 18-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 25-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 02-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 09-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 16-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 23-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 30-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 06-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 13-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 20-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 27-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 04-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 11-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 18-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 25-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 01-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 08-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 15-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 22-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 29-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 05-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 12-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 19-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 26-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 05-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 12-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 19-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 26-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 02-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 09-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 16-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 23-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 30-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 07-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 14-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 21-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 28-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 04-06-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
ma 11-06-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training OV JO15-3
woensdag 19:30 - 20:45 6a 02 Team training OV JO15-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 21-06-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 28-06-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 05-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 12-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 19-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 26-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 02-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 09-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 16-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 23-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 30-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 06-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 13-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 20-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 27-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 04-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 11-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 18-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 25-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 01-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 08-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 15-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 22-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 29-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 06-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 13-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 20-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 27-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 03-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 10-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 17-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 24-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 31-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 07-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 14-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 21-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 28-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 07-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 14-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 21-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 28-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 04-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 11-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 18-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 25-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 02-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 09-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 16-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 23-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 30-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 06-06-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
wo 13-06-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training OV JO15-3
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-Taxandria JO15-4 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-OVC'26 JO15-2 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-Nieuw Woensel JO15-2 2017-18
2017-11-19

Berichten



Terug naar boven