0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - OV JO15-3

Teamleden

Spelers
Noël Ackermans        
Mathijs Betsch        
Dirk Dekkers        
Frank Meerstadt        
Guled Mohammed Mohammud        
Shurdeweni Obispo        
Gijs van Overdijk        
Tijn Rooijakkers        
Niels van de Ven        
Willem van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Rik van Overdijk Trainer
Aron van Beers Leider
Tom Meerstadt Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Hilvaria JO15-5 103197 1-6
C 02-06-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Audacia JO15-2 103005 3-6
C 30-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 Audacia JO15-2 143062 1-6
C 28-05-2018 18:30 Were Di JO15-3 ZIGO JO15-4 104019 6-0
C 26-05-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Taxandria JO15-4 104304 15-0
C 26-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 103672 0-10
C 26-05-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Jong Brabant JO15-4 102149 6-2
C 26-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 ZIGO JO15-4 103114 5-1
C 26-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 VOAB JO15-5 102776 4-7
C 19-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 OVC'26 JO15-2 103877 1-4
C 19-05-2018 12:45 Oirschot Vooruit JO15-3 Hilvaria JO15-5 104497 7-1
C 19-05-2018 12:00 ZIGO JO15-4 SVSSS JO15-4 103185 3-2
C 19-05-2018 11:30 VOAB JO15-5 Audacia JO15-2 102917 0-0
C 19-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 FC Tilburg JO15-4 102457 0-0
C 19-05-2018 12:15 Were Di JO15-3 SC 't Zand JO15-6 103872 1-9
C 17-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-3 103426 3-8
C 15-05-2018 18:45 ZIGO JO15-4 Hilvaria JO15-5 105232 0-8
C 12-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 Were Di JO15-3 103406 1-4
C 12-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 ZIGO JO15-4 103328 4-4
C 12-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 Hilvaria JO15-5 103745 10-2
C 12-05-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 SC 't Zand JO15-6 102990 0-0
C 12-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 101601 2-2
C 12-05-2018 13:00 SVSSS JO15-4 VOAB JO15-5 104161 1-2
C 09-05-2018 19:15 SC 't Zand JO15-6 Audacia JO15-2 102643 6-1
C 08-05-2018 18:30 VOAB JO15-5 Taxandria JO15-4 102971 9-3
C 05-05-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 FC Tilburg JO15-4 101808 0-0
C 05-05-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 SC 't Zand JO15-6 102226 2-6
C 05-05-2018 11:15 Audacia JO15-2 SVSSS JO15-4 104287 0-5
C 05-05-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Were Di JO15-3 103937 2-8
C 28-04-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 OVC'26 JO15-2 104445 0-0
C 28-04-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Jong Brabant JO15-4 102146 7-1
C 28-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-4 101834 7-1
C 21-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 SVSSS JO15-4 104555 7-2
C 21-04-2018 12:00 Were Di JO15-3 OVC'26 JO15-2 103303 1-3
C 21-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 FC Tilburg JO15-4 105222 13-0
C 21-04-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Audacia JO15-2 103813 4-1
C 21-04-2018 12:00 ZIGO JO15-4 Jong Brabant JO15-4 103924 4-7
C 14-04-2018 13:00 SVSSS JO15-4 FC Tilburg JO15-4 103234 4-2
C 14-04-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 Taxandria JO15-4 104744 9-1
C 14-04-2018 11:30 VOAB JO15-5 ZIGO JO15-4 101550 9-0
C 14-04-2018 11:15 Audacia JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 104656 2-8
C 14-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Hilvaria JO15-5 103992 11-1
C 14-04-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 Were Di JO15-3 104274 2-2
C 12-04-2018 18:30 VOAB JO15-5 SC 't Zand JO15-6 104081 1-2
C 10-04-2018 18:30 Were Di JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-3 101762 1-3
C 07-04-2018 12:00 ZIGO JO15-4 SC 't Zand JO15-6 101748 1-16
C 07-04-2018 13:15 Were Di JO15-3 VOAB JO15-5 103198 1-2
C 07-04-2018 12:45 Hilvaria JO15-5 SVSSS JO15-4 101780 3-1
C 07-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 OVC'26 JO15-2 102756 7-2
C 07-04-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 Audacia JO15-2 104235 1-4
C 07-04-2018 09:00 Taxandria JO15-4 Jong Brabant JO15-4 103382 3-8
C 31-03-2018 11:30 Hilvaria JO15-5 VOAB JO15-5 104112 0-4
C 31-03-2018 12:00 ZIGO JO15-4 FC Tilburg JO15-4 103812 7-0
C 31-03-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 SVSSS JO15-4 101503 6-2
C 24-03-2018 12:30 OVC'26 JO15-2 ZIGO JO15-4 103109 3-1
C 24-03-2018 11:15 Audacia JO15-2 Taxandria JO15-4 101809 3-3
C 24-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 Hilvaria JO15-5 103675 2-7
C 24-03-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-3 102337 9-4
C 24-03-2018 13:00 Jong Brabant JO15-4 VOAB JO15-5 104755 2-3
C 24-03-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Were Di JO15-3 103264 1-2
C 10-03-2018 11:15 Hilvaria JO15-5 Were Di JO15-3 103444 2-2
C 10-03-2018 12:30 FC Tilburg JO15-4 VOAB JO15-5 103627 0-15
C 10-03-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 ZIGO JO15-4 102240 8-2
C 10-03-2018 12:45 SC 't Zand JO15-6 Jong Brabant JO15-4 102198 11-1
C 10-03-2018 13:00 SVSSS JO15-4 Taxandria JO15-4 103709 2-1
C 10-03-2018 11:15 Audacia JO15-2 OVC'26 JO15-2 103155 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO15-3 EMK JO15-4 100160 3-3
C 16-12-2017 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 Acht JO15-3 61352 13-0
C 16-12-2017 13:15 SBC JO15-5 DBS JO15-4 63535 0-0
C 14-12-2017 19:00 WODAN JO15-4 RKSV Nuenen JO15-6 60559 6-3
C 09-12-2017 13:00 Best Vooruit JO15-6 SBC JO15-5 63389 2-4
C 09-12-2017 13:00 Brabantia JO15-3 Woenselse Boys JO15-2 62454 3-3
C 02-12-2017 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Brabantia JO15-3 59912 1-5
C 02-12-2017 13:00 EMK JO15-4 Best Vooruit JO15-6 63047 4-2
C 02-12-2017 11:30 Woenselse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 60131 11-0
C 02-12-2017 11:15 Acht JO15-3 Nieuw Woensel JO15-2 60348 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO15-6 10 10 0 0 30 92 14 78 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 10 8 1 1 25 64 23 41 0
3 OVC'26 JO15-2 10 7 0 3 21 49 28 21 0
4 VOAB JO15-5 10 7 0 3 21 41 27 14 0
5 Hilvaria JO15-5 10 5 1 4 16 33 39 -6 0
6 Were Di JO15-3 10 4 2 4 14 28 25 3 0
7 Audacia JO15-2 10 3 1 6 10 25 41 -16 0
8 SVSSS JO15-4 10 3 0 7 9 23 35 -12 0
9 Jong Brabant JO15-4 10 2 2 6 8 29 48 -19 0
10 ZIGO JO15-4 10 1 1 8 4 16 68 -52 0
11 Taxandria JO15-4 10 0 2 8 2 19 71 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WODAN JO15-4 10 10 0 0 30 99 11 88 0
2 Woenselse Boys JO15-2 11 9 1 1 28 72 26 46 0
3 Brabantia JO15-3 11 8 1 2 25 55 19 36 0
4 Oirschot Vooruit JO15-3 10 7 1 2 22 70 33 37 0
5 RKSV Nuenen JO15-6 11 6 1 4 19 62 25 37 0
6 Wilhelmina Boys JO15-3 10 5 0 5 15 32 43 -11 0
7 DBS JO15-4 9 4 1 4 13 74 31 43 0
8 SBC JO15-5 10 4 1 5 13 26 53 -27 0
9 Nieuw Woensel JO15-2 10 2 1 7 7 25 47 -22 0
10 EMK JO15-4 10 2 1 7 7 31 77 -46 0
11 Best Vooruit JO15-6 11 1 0 10 3 17 100 -83 0
12 Acht JO15-3 11 0 0 11 0 10 108 -98 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 3 3 0 0 9 25 7 18 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 3 2 0 1 6 18 9 9 0
3 Bladella JO15-4 3 1 0 2 3 8 15 -7 0
4 Hapert JO15-3G 3 0 0 3 0 5 25 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 20:45 6a 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-06-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 26-06-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 03-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 10-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 17-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 24-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 31-07-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 07-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:30 - 20:45 6b 02 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 20:45 6a 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-06-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 28-06-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 05-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 12-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 19-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 26-07-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 02-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 09-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:30 - 20:45 6c 02 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-Taxandria JO15-4 2017-18
2018-05-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-OVC'26 JO15-2 2017-18
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-3-Nieuw Woensel JO15-2 2017-18
2017-11-19

Berichten



Terug naar boven