0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - OV JO15-2

Teamleden

Spelers
Siebe Berben        
Giel Broks        
Stijn van Gisbergen        
Raef Gloudemans        
Huub Hoffmans        
Bjorn Kamphuis        
Mickey de Kort        
Dirk Luteijn        
Stijn van Nunen        
Noël Ruijl        
Fabian Toenders        
 
Overige teamleden
Jan van den Boomen Trainer
Janus Fasen Trainer
Yorick Marty Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 DBS JO15-2 104190 1-1
C 26-05-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Tongelre JO15-1 102749 5-4
C 26-05-2018 12:30 DBS JO15-2 EFC JO15-2 103953 5-1
C 26-05-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-2G 103687 0-4
C 26-05-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 Bergeijk JO15-2 102563 6-1
C 26-05-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 SBC JO15-2G 103273 2-1
C 23-05-2018 19:00 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 105162 7-0
C 23-05-2018 19:00 Bergeijk JO15-2 EFC JO15-2 103857 1-5
C 22-05-2018 19:00 DBS JO15-2 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 101599 3-1
C 19-05-2018 12:30 EFC JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-2 103187 6-2
C 19-05-2018 13:15 Bergeijk JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 102641 0-1
C 19-05-2018 13:15 SBC JO15-2G DBS JO15-2 103132 5-4
C 19-05-2018 13:15 Tongelre JO15-1 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 104450 4-4
C 16-05-2018 19:00 Bergeijk JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 102219 2-2
C 16-05-2018 19:00 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 DBS JO15-2 102696 1-0
C 12-05-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-2 102404 14-1
C 12-05-2018 12:30 DBS JO15-2 Tongelre JO15-1 105391 10-1
C 12-05-2018 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 SBC JO15-2G 101819 1-2
C 12-05-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-2G 102825 2-0
C 07-05-2018 19:00 SV Valkenswaard JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 103123 3-2
C 05-05-2018 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2G 102869 2-1
C 05-05-2018 13:15 SBC JO15-2G FC Eindhoven AV JO15-2 103661 8-0
C 28-04-2018 11:45 EFC JO15-2 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 102985 3-3
C 28-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-2G SBC JO15-2G 104879 1-5
C 28-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 Tongelre JO15-1 105306 9-4
C 21-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-2G Oirschot Vooruit JO15-2 105004 3-1
C 21-04-2018 13:15 Tongelre JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 104209 3-4
C 21-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 104169 5-3
C 21-04-2018 12:30 EFC JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 102172 0-6
C 21-04-2018 10:00 SBC JO15-2G Bergeijk JO15-2 102940 2-2
C 18-04-2018 19:00 Tongelre JO15-1 EFC JO15-2 104630 2-6
C 16-04-2018 18:30 Bergeijk JO15-2 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 101971 1-1
C 14-04-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 104211 3-1
C 14-04-2018 11:30 Tongelre JO15-1 SBC JO15-2G 104424 2-8
C 14-04-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 EFC JO15-2 102366 3-1
C 14-04-2018 13:15 Bergeijk JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2G 103101 1-0
C 14-04-2018 12:30 DBS JO15-2 SV Valkenswaard JO15-3 101673 3-2
C 07-04-2018 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Bergeijk JO15-2 104456 4-3
C 07-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-2G Tongelre JO15-1 104454 3-1
C 07-04-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 DBS JO15-2 103809 1-7
C 07-04-2018 12:00 EFC JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 103078 1-0
C 07-04-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 102156 1-1
C 31-03-2018 13:15 SBC JO15-2G SV Valkenswaard JO15-3 103163 1-6
C 31-03-2018 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 FC Eindhoven AV JO15-2 102165 3-1
C 31-03-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-2G EFC JO15-2 103761 6-0
C 31-03-2018 12:30 DBS JO15-2 Bergeijk JO15-2 102224 9-2
C 24-03-2018 12:30 DBS JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2G 104411 2-3
C 24-03-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 SBC JO15-2G 103136 2-2
C 24-03-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 102246 3-1
C 24-03-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 FC Eindhoven AV JO15-2 101854 2-2
C 24-03-2018 13:15 Bergeijk JO15-2 Tongelre JO15-1 104967 6-3
C 17-03-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 DBS JO15-3 141069 0-0
C 10-03-2018 12:30 EFC JO15-2 SBC JO15-2G 105363 3-2
C 10-03-2018 13:15 FC Eindhoven AV JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-2G 102124 4-2
C 10-03-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-3 Tongelre JO15-1 103179 5-9
C 10-03-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 105203 2-1
C 10-03-2018 12:30 DBS JO15-3 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 141068 0-0
C 03-03-2018 13:30 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 DBS JO15-3 141067 0-0
C 24-02-2018 12:30 DBS JO15-3 Bergeijk JO15-2 141066 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 OVC'26 JO15-1 60082 0-6
C 20-01-2018 13:00 Hoogeloon JO15-1 RKVVO JO15-2 60893 7-0
C 13-12-2017 19:00 RKVVO JO15-2 Nevelo JO15-1 63072 0-0
C 09-12-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 Zwaluw VFC JO15-3 60921 5-2
C 09-12-2017 13:00 OVC'26 JO15-1 Audacia JO15-1 61135 5-1
C 09-12-2017 12:30 DBS JO15-2 Sarto JO15-2 60532 3-7
C 09-12-2017 11:30 Hapert JO15-1 Nevelo JO15-1 59981 1-6
C 04-12-2017 19:00 DBS JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 62715 5-3
C 02-12-2017 12:45 Audacia JO15-1 Hapert JO15-1 61864 6-1
C 02-12-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 OVC'26 JO15-1 61013 1-6
C 02-12-2017 13:00 Nevelo JO15-1 Hoogeloon JO15-1 62861 0-3
C 02-12-2017 14:30 Sarto JO15-2 Beerse Boys JO15-1 60935 3-2
C 02-12-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 DBS JO15-2 62853 5-2
C 25-11-2017 11:30 Hapert JO15-1 Hoogeloon JO15-1 61195 0-2
C 25-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 Audacia JO15-1 59854 0-3
C 25-11-2017 13:00 OVC'26 JO15-1 Nevelo JO15-1 61905 2-1
C 25-11-2017 13:00 RKVVO JO15-2 Sarto JO15-2 60366 6-1
C 23-11-2017 19:30 Nevelo JO15-1 DBS JO15-2 62346 8-0
C 18-11-2017 13:00 Hoogeloon JO15-1 OVC'26 JO15-1 61047 4-3
C 18-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 Hapert JO15-1 59988 6-2
C 18-11-2017 12:45 Audacia JO15-1 RKVVO JO15-2 63024 1-1
C 18-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Zwaluw VFC JO15-3 59758 3-4
C 11-11-2017 11:30 Hapert JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 60603 1-1
C 11-11-2017 12:30 DBS JO15-2 Audacia JO15-1 61673 1-4
C 11-11-2017 13:00 OVC'26 JO15-1 Beerse Boys JO15-1 60509 1-0
C 11-11-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 Sarto JO15-2 62235 0-3
C 04-11-2017 13:00 Hoogeloon JO15-1 Zwaluw VFC JO15-3 59688 7-0
C 04-11-2017 13:00 Nevelo JO15-1 Audacia JO15-1 62951 2-0
C 04-11-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 62836 4-1
C 04-11-2017 12:30 DBS JO15-2 RKVVO JO15-2 61375 2-5
C 04-11-2017 11:30 Hapert JO15-1 Sarto JO15-2 62168 2-1
C 28-10-2017 13:00 RKVVO JO15-2 Beerse Boys JO15-1 61461 0-1
C 28-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 Hapert JO15-1 62931 0-4
C 28-10-2017 12:45 Audacia JO15-1 Hoogeloon JO15-1 63193 3-2
C 28-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 DBS JO15-2 60469 0-0
C 28-10-2017 12:00 Oirschot Vooruit JO15-2 Nevelo JO15-1 62151 1-13
C 28-10-2017 08:45 Sarto JO15-2 OVC'26 JO15-1 62144 4-3
C 25-10-2017 19:30 Hapert JO15-1 RKVVO JO15-2 60297 2-1
C 14-10-2017 12:45 Audacia JO15-1 Zwaluw VFC JO15-3 61698 9-0
C 14-10-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 62306 0-0
C 14-10-2017 13:00 Hoogeloon JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 62430 7-0
C 14-10-2017 13:00 OVC'26 JO15-1 DBS JO15-2 61667 10-0
C 14-10-2017 13:00 Nevelo JO15-1 Sarto JO15-2 61747 13-1
C 07-10-2017 08:45 Sarto JO15-2 Hoogeloon JO15-1 61598 1-5
C 07-10-2017 12:30 DBS JO15-2 Beerse Boys JO15-1 63170 3-3
C 07-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 Hapert JO15-1 63533 0-0
C 07-10-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Audacia JO15-1 59611 0-2
C 07-10-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-3 Nevelo JO15-1 61334 0-9
C 07-10-2017 13:00 RKVVO JO15-2 OVC'26 JO15-1 59862 1-4
C 30-09-2017 11:30 Hapert JO15-1 DBS JO15-2 59913 4-2
C 30-09-2017 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 RKVVO JO15-2 59812 1-1
C 30-09-2017 12:45 Audacia JO15-1 Sarto JO15-2 59590 1-1
C 30-09-2017 13:00 Nevelo JO15-1 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 62288 10-1
C 30-09-2017 13:00 Hoogeloon JO15-1 Beerse Boys JO15-1 63425 8-1
C 23-09-2017 13:00 OVC'26 JO15-1 Hapert JO15-1 62740 9-1
C 23-09-2017 13:00 RKVVO JO15-2 Zwaluw VFC JO15-3 63498 3-0
C 23-09-2017 13:00 Beerse Boys JO15-1 Nevelo JO15-1 62456 1-7
C 23-09-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 Audacia JO15-1 62196 1-3
C 23-09-2017 12:30 DBS JO15-2 Hoogeloon JO15-1 61061 1-8
C 23-09-2017 08:45 Sarto JO15-2 Oirschot V. JO15-2 61449 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Knegselse Boys/Steensel JO15-1 10 6 3 1 21 22 15 7 0
2 DBS JO15-2 10 6 1 3 19 44 18 26 0
3 SBC JO15-2G 10 5 2 3 17 36 23 13 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 10 5 1 4 16 27 22 5 0
5 EFC JO15-2 10 5 1 4 16 26 30 -4 0
6 Wilhelmina Boys JO15-2G 10 5 0 5 15 23 18 5 0
7 Oirschot Vooruit JO15-2 10 4 2 4 14 30 18 12 0
8 SV Valkenswaard JO15-3 10 3 3 4 12 27 31 -4 0
9 FC Eindhoven AV JO15-2 10 4 1 5 12 31 50 -19 1
10 Bergeijk JO15-2 10 2 3 5 9 19 33 -14 0
11 Tongelre JO15-1 10 1 1 8 4 33 60 -27 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO15-1 3 3 0 0 9 24 2 22 0
2 Waalre JO15-1 3 2 0 1 6 16 9 7 0
3 Oirschot Vooruit JO15-2 3 1 0 2 3 5 16 -11 0
4 FC Cranendonck JO15-1 3 0 0 3 0 0 18 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO15-1 10 9 0 1 27 53 9 44 0
2 OVC'26 JO15-1 10 8 0 2 24 49 13 36 0
3 Nevelo JO15-1 9 7 0 2 21 59 9 50 0
4 Audacia JO15-1 10 6 2 2 20 30 13 17 0
5 Sarto JO15-2 10 5 1 4 16 25 35 -10 0
6 Beerse Boys JO15-1 10 4 1 5 13 23 30 -7 0
7 Hapert JO15-1G 10 4 1 5 13 18 34 -16 0
8 RKVVO JO15-2 9 3 2 4 11 18 19 -1 0
9 Zwaluw VFC JO15-3 10 2 0 8 6 11 51 -40 0
10 DBS JO15-2 10 1 1 8 4 19 57 -38 0
11 Oirschot Vooruit JO15-2 10 0 2 8 2 11 46 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 3a 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 3a 04 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 20:45 6c 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 11-10-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:30 - 20:45 6c 01 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-2-DBS JO15-2 2017-18
2018-06-03
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto JO15-2 2017-18
2018-04-03
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-2-Zwaluw VFC JO15-3 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO15-2-Nevelo JO15-1 2017-18
2017-11-02

Berichten



Terug naar boven