0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - O17 - OV JO17-1

Teamleden

Spelers
Teun van de Biggelaar        
Nino Bogmans        
Gijs de Bruin        
Sil Hesselberth        
Lars van Hout        
Tim Neggers        
Pim van de Noort        
Marijn van Overbeek        
Raf Roefs        
Devin van de Schoot        
Jip Stam        
Koen Versteden        
Serge Vingerhoeds        
Mick van de Wal        
 
Overige teamleden
Bil van den Akker Trainer
John van Kollenburg Trainer
Hans van Aarle Leider
Jelmer Versteden Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 54898 1-1
C 26-05-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 Dommelen JO17-1 54980 0-6
C 26-05-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 55133 2-2
C 26-05-2018 14:30 RPC JO17-1 VOAB JO17-1 55074 1-3
C 26-05-2018 13:15 SV Valkenswaard JO17-1 SBC JO17-1 55169 2-2
C 26-05-2018 11:30 Zwaluw VFC JO17-1 Bladella JO17-1 55113 0-4
C 23-05-2018 20:00 SBC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 54959 0-0
C 19-05-2018 13:00 VOAB JO17-1 Jong Brabant JO17-1 55065 4-3
C 19-05-2018 13:15 SBC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 55004 1-2
C 19-05-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 Hilvaria JO17-1 54998 3-0
C 19-05-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RPC JO17-1 55013 1-2
C 19-05-2018 15:00 Bladella JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 55212 10-1
C 19-05-2018 15:00 Dommelen JO17-1 Rijen JO17-1 54968 4-0
C 14-05-2018 19:00 VOAB JO17-1 SBC JO17-1 54977 3-5
C 12-05-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 RPC JO17-1 55210 1-1
C 12-05-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 SBC JO17-1 54966 1-4
C 12-05-2018 12:30 Rijen JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 54956 2-8
C 12-05-2018 13:00 Bladella JO17-1 Dommelen JO17-1 55047 1-0
C 12-05-2018 13:00 VOAB JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 54923 1-1
C 12-05-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 54991 4-4
C 10-05-2018 13:00 Bladella JO17-1 RPC JO17-1 55081 2-1
C 05-05-2018 15:00 Dommelen JO17-1 RPC JO17-1 54958 3-2
C 05-05-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 Rijen JO17-1 55207 1-1
C 05-05-2018 13:00 Bladella JO17-1 SBC JO17-1 55136 3-1
C 05-05-2018 15:00 VOAB JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 55232 4-1
C 05-05-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 55116 4-1
C 05-05-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 55062 0-1
C 28-04-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Bladella JO17-1 55032 0-3
C 28-04-2018 15:00 Dommelen JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 55073 4-0
C 23-04-2018 20:00 Dommelen JO17-1 VOAB JO17-1 55162 5-2
C 21-04-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 55135 6-0
C 21-04-2018 14:30 RPC JO17-1 Hilvaria JO17-1 54902 2-1
C 21-04-2018 13:15 SBC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 55166 3-1
C 21-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 Bladella JO17-1 55129 0-5
C 21-04-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Rijen JO17-1 54869 2-2
C 17-04-2018 19:00 Jong Brabant JO17-1 Rijen JO17-1 54887 3-2
C 14-04-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 RPC JO17-1 55158 1-2
C 14-04-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Bladella JO17-1 55120 1-5
C 14-04-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 Dommelen JO17-1 54983 3-2
C 14-04-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 54943 1-3
C 14-04-2018 12:30 Rijen JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 55111 4-3
C 07-04-2018 15:00 Bladella JO17-1 VOAB JO17-1 54934 3-2
C 07-04-2018 13:15 SV Valkenswaard JO17-1 Hilvaria JO17-1 54880 3-5
C 07-04-2018 13:15 SBC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 55036 3-3
C 07-04-2018 14:30 RPC JO17-1 Rijen JO17-1 54909 4-0
C 07-04-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Jong Brabant JO17-1 54861 0-1
C 07-04-2018 15:00 Dommelen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 55139 5-1
C 31-03-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 54994 1-2
C 31-03-2018 13:00 VOAB JO17-1 Hilvaria JO17-1 55060 2-0
C 24-03-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 Bladella JO17-1 55008 1-5
C 24-03-2018 12:30 Rijen JO17-1 SBC JO17-1 55115 0-1
C 24-03-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 54937 0-2
C 24-03-2018 13:00 VOAB JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 55050 2-1
C 24-03-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 RPC JO17-1 54854 2-3
C 24-03-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Dommelen JO17-1 55215 3-3
C 10-03-2018 12:30 Rijen JO17-1 Bladella JO17-1 54892 0-3
C 10-03-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 VOAB JO17-1 54903 1-1
C 10-03-2018 14:30 RPC JO17-1 SBC JO17-1 55003 2-0
C 10-03-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Dommelen JO17-1 55225 0-4
C 10-03-2018 15:00 Hilvaria JO17-1 Jong Brabant JO17-1 54889 0-4
C 10-03-2018 13:15 SV Valkenswaard JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 55056 3-2
C 24-02-2018 12:30 Rijen JO17-1 VOAB JO17-1 54882 1-4
C 24-02-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Hilvaria JO17-1 55091 1-0
C 24-02-2018 13:15 SBC JO17-1 Dommelen JO17-1 54987 1-1
C 24-02-2018 14:30 RPC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 55152 1-2
C 24-02-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Jong Brabant JO17-1 54949 1-8
C 16-12-2017 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Rijen JO17-1 54893 8-1
C 16-12-2017 13:15 SBC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 54951 1-5
C 09-12-2017 14:30 Bladella JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 55156 0-1
C 09-12-2017 13:00 VOAB JO17-1 RPC JO17-1 54918 0-0
C 09-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Jong Brabant JO17-1 55230 2-2
C 09-12-2017 15:00 Dommelen JO17-1 Hilvaria JO17-1 54907 1-0
C 02-12-2017 12:30 Rijen JO17-1 Dommelen JO17-1 55143 2-2
C 02-12-2017 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Bladella JO17-1 55035 2-7
C 02-12-2017 15:00 Jong Brabant JO17-1 VOAB JO17-1 55010 4-4
C 02-12-2017 14:30 Hilvaria JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 54857 1-0
C 02-12-2017 14:30 RPC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 55118 0-3
C 02-12-2017 12:00 Zwaluw VFC JO17-1 SBC JO17-1 55048 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO17-1 22 16 2 4 50 74 29 45 0
2 VOAB JO17-1 22 14 4 4 46 66 32 34 0
3 Dommelen JO17-1 22 12 5 5 41 61 30 31 0
4 RPC JO17-1 22 11 5 6 38 39 29 10 0
5 Wilhelmina Boys JO17-1 22 9 6 7 33 49 40 9 0
6 Oirschot Vooruit JO17-1 22 9 4 9 31 47 37 10 0
7 Jong Brabant JO17-1 22 8 6 8 30 52 43 9 0
8 SBC JO17-1 22 7 7 8 28 35 43 -8 0
9 Zwaluw VFC JO17-1 22 8 4 10 28 26 38 -12 0
10 SV Valkenswaard JO17-1 22 6 2 14 20 40 82 -42 0
11 Hilvaria JO17-1 22 4 3 15 15 25 55 -30 0
12 Rijen JO17-1 22 2 4 16 10 25 81 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO17-1 3 2 1 0 7 5 2 3 0
2 Oirschot Vooruit JO17-1 3 2 0 1 6 9 6 3 0
3 Taxandria JO17-1 3 1 1 1 4 5 6 -1 0
4 SVSSS JO17-1 3 0 0 3 0 5 10 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:45 7a 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-06-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 27-06-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 04-07-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 11-07-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 7a 02 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 7a 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-06-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 29-06-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 06-07-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 13-07-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 20-07-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 27-07-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 03-08-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 10-08-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 17-08-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 24-08-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 31-08-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 07-09-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:15 - 20:30 6a 08 Team training gaat_door
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-RPC JO17-1 2017-18
2018-05-27
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-Valkenswaard JO17-1 2017-18 Deel 2
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-Valkenswaard JO17-1 2017-18 Deel 1
2018-04-22
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-Dommelen JO17-1 2017-18
2018-04-08
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-SBC JO17-1 2017-18
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-Wilhelmina Boys JO17-1 2017-18
2017-10-26
www.oirschot-vooruit.nl
JO17-1-Hilvaria JO17-1 2017-18
2017-10-04

Berichten



Terug naar boven