0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - O19 - OV JO19-3

Teamleden

Spelers
Mick van Gestel        
Rob van Hal        
Roy van Heesbeen        
Tijn Jansen        
Stijn Kamphuis        
Michel van Keulen        
Luuk van Nunen        
Robbert Rietrae        
Martijn van de Schoot        
Harm Spanjers        
Stef Tielen        
Teun Verouden        
 
Overige teamleden
Dirk van den Eijnden Trainer
Berry van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 23-05-2018 19:00 OV JO19-3 Unitas'59 JO19-4 A.J. (Ad) van Hees 107641 Sportpark Moorland - -
C 31-05-2018 19:00 OV JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 J.M.W. (Jan) de Groot 107382 Sportpark Moorland - -
C 02-06-2018 14:30 OV JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4 105664 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 Best Vooruit JO19-4
C 26-05-2018 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Acht JO19-3
C 26-05-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 SBC JO19-3
C 26-05-2018 14:30 Unitas'59 JO19-4 Jong Brabant JO19-4
C 26-05-2018 12:45 Taxandria JO19-4 Beerse Boys JO19-2
C 29-05-2018 19:00 Jong Brabant JO19-4 SJO VV LBC JO19-1
C 31-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO19-3 SJO VV LBC JO19-1
C 02-06-2018 16:45 Best Vooruit JO19-4 Unitas'59 JO19-4
C 02-06-2018 14:30 Acht JO19-3 Taxandria JO19-4
C 02-06-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2018 19:00 OV JO19-3 Unitas'59 JO19-4 A.J. (Ad) van Hees 107641 -
C 12-05-2018 14:45 OV JO19-3 SBC JO19-3 Y.R.E. (Yorick) Marty 106565 0 - 9
C 28-04-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 OV JO19-3 Afgeschermd 107296 7 - 1
C 21-04-2018 16:45 Best Vooruit JO19-4 OV JO19-3 J.J. (Joost) van deSande 107007 5 - 0
C 14-04-2018 14:30 OV JO19-3 Jong Brabant JO19-4 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 105972 0 - 1
C 07-04-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 OV JO19-3 G.A.G. (Giovanni) deVrij 106730 4 - 3
C 24-03-2018 14:30 OV JO19-3 Acht JO19-3 Afgeschermd 107103 1 - 3
C 10-03-2018 12:45 Taxandria JO19-4 OV JO19-3 Cornelissen, Koos 105805 5 - 1
V 17-02-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 OV JO19-3
V 03-02-2018 afgelast OV JO19-3 Dommelen JO19-2 Jan van Agt (Scheidsrechter)
V 20-01-2018 14:30 Braakhuizen JO19-3 OV JO19-3
C 16-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 OV JO19-3 Heuvelmans, Toon 52748 10 - 0
C 09-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 OV JO19-3 Zalingen, H. (Harrie) van 52840 3 - 0
C 02-12-2017 14:30 OV JO19-3 Beerse Boys JO19-2 Nuwenhoud, Willem 53814 3 - 6
C 25-11-2017 14:30 OV JO19-3 Taxandria JO19-4 Beers, Aron van 53156 2 - 5
C 04-11-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 OV JO19-3 Kemenade, Dre van 54452 5 - 0
C 28-10-2017 14:30 OV JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 Marty, Yorick 52549 0 - 8
C 10-10-2017 19:30 Spoordonkse Boys JO19-2 OV JO19-3 Verhagen, Johan 53698 3 - 2
C 07-10-2017 14:30 OV JO19-3 ST Casteren / Netersel JO19-1 Marty, Yorick 52942 0 - 10
C 30-09-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 OV JO19-3 Sande, J.J. (Joost) van de 53389 2 - 3
C 23-09-2017 14:30 OV JO19-3 Knegselse Boys JO19-1 52984 4 - 4
B 16-09-2017 14:30 OV JO19-3 ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 6455 0 - 18
B 09-09-2017 14:45 Brabantia JO19-3 OV JO19-3 6188 6 - 2
B 02-09-2017 14:30 OV JO19-3 Best Vooruit JO19-3 5947 4 - 11
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2018 19:00 SJO VV LBC JO19-1 Taxandria JO19-4 107571 0-0
C 23-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO19-3 Unitas'59 JO19-4 107641 0-0
C 23-05-2018 19:00 Jong Brabant JO19-4 Best Vooruit JO19-4 106995 0-0
C 19-05-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 Unitas'59 JO19-4 107043 1-5
C 19-05-2018 14:30 Acht JO19-3 RKSV Nuenen JO19-4 106983 1-3
C 19-05-2018 16:45 Best Vooruit JO19-4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 106538 4-2
C 19-05-2018 14:45 Jong Brabant JO19-4 Taxandria JO19-4 106598 3-5
C 17-05-2018 19:00 SJO VV LBC JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 106136 1-3
C 12-05-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 106955 1-6
C 12-05-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Acht JO19-3 105939 1-0
C 12-05-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-3 SBC JO19-3 106565 0-9
C 12-05-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 Jong Brabant JO19-4 105693 7-0
C 12-05-2018 14:30 Unitas'59 JO19-4 Taxandria JO19-4 106139 2-1
C 05-05-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 105794 1-2
C 05-05-2018 14:30 Acht JO19-3 SBC JO19-3 106597 1-0
C 05-05-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 Jong Brabant JO19-4 106833 5-1
C 28-04-2018 12:45 Taxandria JO19-4 RKSV Nuenen JO19-4 105646 0-7
C 28-04-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 107296 7-1
C 28-04-2018 14:30 Unitas'59 JO19-4 SJO VV LBC JO19-1 105901 1-9
C 28-04-2018 15:15 SBC JO19-3 Beerse Boys JO19-2 105505 3-1
C 21-04-2018 15:15 SBC JO19-3 Unitas'59 JO19-4 106156 10-0
C 21-04-2018 12:45 Taxandria JO19-4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 105835 4-5
C 21-04-2018 14:30 Acht JO19-3 Beerse Boys JO19-2 105516 7-0
C 21-04-2018 16:45 Best Vooruit JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 107007 5-0
C 14-04-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 SBC JO19-3 107492 1-1
C 14-04-2018 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Beerse Boys JO19-2 107108 8-0
C 14-04-2018 14:30 Acht JO19-3 Best Vooruit JO19-4 106897 4-3
C 14-04-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Jong Brabant JO19-4 105972 0-1
C 14-04-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Unitas'59 JO19-4 106728 8-0
C 07-04-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 106730 4-3
C 07-04-2018 14:30 Unitas'59 JO19-4 RKSV Nuenen JO19-4 106551 1-0
C 07-04-2018 15:00 Jong Brabant JO19-4 Acht JO19-3 107346 1-7
C 07-04-2018 15:15 SBC JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 107075 2-6
C 07-04-2018 16:45 Best Vooruit JO19-4 Taxandria JO19-4 107335 12-3
C 31-03-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 SJO VV LBC JO19-1 106972 1-5
C 31-03-2018 14:45 Jong Brabant JO19-4 SBC JO19-3 107045 0-4
C 24-03-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Jong Brabant JO19-4 105980 4-2
C 24-03-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Acht JO19-3 107103 1-3
C 24-03-2018 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Best Vooruit JO19-4 105530 1-2
C 24-03-2018 12:45 Taxandria JO19-4 SBC JO19-3 107301 3-5
C 24-03-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-4 Beerse Boys JO19-2 106672 5-0
C 10-03-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Beerse Boys JO19-2 106517 5-1
C 10-03-2018 12:45 Taxandria JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 105805 5-1
C 10-03-2018 14:30 Unitas'59 JO19-4 Acht JO19-3 106530 2-3
C 10-03-2018 15:15 SBC JO19-3 Best Vooruit JO19-4 105488 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 13:00 SJO VV LBC JO19-1 Beerse Boys JO19-2 54374 0-0
C 16-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 52748 10-0
C 16-12-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Best Vooruit JO19-4 54080 2-1
C 09-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 52840 3-0
C 09-12-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 54319 0-0
C 09-12-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 54171 0-9
C 09-12-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Knegselse Boys JO19-1 53251 0-0
C 09-12-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Taxandria JO19-4 52885 4-2
C 02-12-2017 12:45 Taxandria JO19-4 SJO VV LBC JO19-1 53890 2-11
C 02-12-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 52969 0-0
C 02-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-2 54290 0-6
C 02-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Beerse Boys JO19-2 53814 3-6
C 02-12-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 ST Casteren / Netersel JO19-1 53408 2-4
C 25-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Taxandria JO19-4 53156 2-5
C 25-11-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 52410 9-0
C 25-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 52916 2-1
C 25-11-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 53422 2-5
C 18-11-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 Knegselse Boys JO19-1 53208 4-1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 ST Casteren / Netersel JO19-1 54033 3-0
C 18-11-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-2 54552 6-1
C 18-11-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Beerse Boys JO19-2 54380 3-2
C 11-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 53811 2-3
C 11-11-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Taxandria JO19-4 52319 14-1
C 11-11-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 53877 0-5
C 11-11-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 52892 3-2
C 11-11-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 SJO VV LBC JO19-1 52968 3-3
C 04-11-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 54452 5-0
C 04-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 52814 3-0
C 04-11-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Beerse Boys JO19-2 54143 6-1
C 04-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Taxandria JO19-4 53342 11-3
C 04-11-2017 13:30 SJO VV LBC JO19-1 Best Vooruit JO19-4 54029 6-2
C 28-10-2017 12:45 Taxandria JO19-4 ST Casteren / Netersel JO19-1 52499 4-3
C 28-10-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-2 53427 1-4
C 28-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 52549 0-8
C 28-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 53179 0-3
C 28-10-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 52287 1-6
C 23-10-2017 20:00 Wilhelmina Boys JO19-2 SJO VV LBC JO19-1 53682 3-3
C 14-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 54381 5-1
C 14-10-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 53388 12-2
C 14-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 52585 0-4
C 10-10-2017 19:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 53698 3-2
C 07-10-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Wilhelmina Boys JO19-2 54234 4-9
C 07-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ST Casteren / Netersel JO19-1 52942 0-10
C 07-10-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-2 53256 1-9
C 07-10-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 SJO VV LBC JO19-1 52304 2-1
C 07-10-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 53491 3-2
C 30-09-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 53758 4-1
C 30-09-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Taxandria JO19-4 53128 4-3
C 30-09-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 ST Casteren / Netersel JO19-1 52761 1-3
C 30-09-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 53389 2-3
C 23-09-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 52437 2-4
C 23-09-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 53772 3-2
C 23-09-2017 14:30 Oirschot V. JO19-3 Knegselse Boys JO19-1 52984 4-4
C 23-09-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Spoord. Boys JO19-2 52360 3-4
C 23-09-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Best Vooruit JO19-4 53065 1-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 9 8 0 1 24 37 14 23 0
2 Best Vooruit JO19-4 7 6 0 1 18 38 14 24 0
3 SBC JO19-3 8 5 1 2 16 37 17 20 0
4 Acht JO19-3 7 5 0 2 15 25 11 14 0
5 RKSV Nuenen JO19-4 8 4 1 3 13 25 10 15 0
6 SJO VV LBC JO19-1 6 4 0 2 12 30 9 21 0
7 Unitas'59 JO19-4 7 3 0 4 9 11 32 -21 0
8 Taxandria JO19-4 7 2 0 5 6 21 35 -14 0
9 Beerse Boys JO19-2 9 2 0 7 6 13 43 -30 0
10 Jong Brabant JO19-4 7 1 0 6 3 8 32 -24 0
11 Oirschot Vooruit JO19-3 7 0 0 7 0 6 34 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia JO19-3 3 3 0 0 9 17 6 11 0
2 ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 3 2 0 1 6 28 5 23 0
3 Best Vooruit JO19-3 3 1 0 2 3 12 17 -5 0
4 Oirschot Vooruit JO19-3 3 0 0 3 0 6 35 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO19-2 10 8 1 1 25 39 12 27 0
2 Spoordonkse Boys JO19-2 10 8 0 2 24 46 21 25 0
3 SJO VV LBC JO19-1 8 5 2 1 17 47 13 34 0
4 ST Casteren / Netersel JO19-1 9 5 1 3 16 44 20 24 0
5 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 8 5 0 3 15 25 26 -1 0
6 Best Vooruit JO19-4 9 5 0 4 15 36 24 12 0
7 Knegselse Boys JO19-1 8 3 1 4 10 30 21 9 0
8 Taxandria JO19-4 10 3 0 7 9 28 70 -42 0
9 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 9 2 0 7 6 20 34 -14 0
10 Beerse Boys JO19-2 9 2 0 7 6 16 48 -32 0
11 Oirschot Vooruit JO19-3 10 1 1 8 4 14 56 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 29-06-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 06-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 13-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 20-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 27-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 03-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 10-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 17-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 24-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 31-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 21-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 28-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 05-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 12-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 19-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 26-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 02-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 09-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 16-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 23-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 30-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 21-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 28-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 04-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 11-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 18-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 25-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 01-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 08-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 15-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 22-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 01-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 08-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 15-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 22-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 29-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 05-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 12-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 19-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 26-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 03-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 10-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 17-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 24-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 31-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-06-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-06-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-vv Acht JO19-3 2017-18
2018-04-08
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-LBC JO19-1 2017-18
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-Netersel JO19-1 2017-18
2017-10-26
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-Knegselse Boys JO19-1 2017-18
2017-10-04

Berichten



Terug naar boven