0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - O19 - OV JO19-3

Teamleden

Spelers
Mick van Gestel        
Rob van Hal        
Roy van Heesbeen        
Samatar Jama        
Tijn Jansen        
Stijn Kamphuis        
Michel van Keulen        
Luuk van Nunen        
Robbert Rietrae        
Martijn van de Schoot        
Harm Spanjers        
Stef Tielen        
Teun Verouden        
 
Overige teamleden
Dirk van den Eijnden Trainer
Berry van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 16-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 OV JO19-3 Heuvelmans, A.J.M. (Toon) 52748 Sportpark De Alsie - -
V 03-02-2018 14:00 OV JO19-3 Dommelen JO19-2 - -
V 17-02-2018 14:30 Beerse Boys JO19-2 OV JO19-3 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 16-12-2017 13:00 SJO VV LBC JO19-1 Beerse Boys JO19-2
C 16-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3
C 16-12-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Best Vooruit JO19-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-12-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Taxandria JO19-4 52885 4-2
C 09-12-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 52840 3-0
C 09-12-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 54319 0-0
C 09-12-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 54171 0-9
C 09-12-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Knegselse Boys JO19-1 53251 0-0
C 02-12-2017 12:45 Taxandria JO19-4 SJO VV LBC JO19-1 53890 2-11
C 02-12-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 52969 0-0
C 02-12-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-2 54290 0-6
C 02-12-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Beerse Boys JO19-2 53814 3-6
C 02-12-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 ST Casteren / Netersel JO19-1 53408 2-4
C 25-11-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 52410 9-0
C 25-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 52916 2-1
C 25-11-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 Taxandria JO19-4 53156 2-5
C 25-11-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 53422 2-5
C 18-11-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 Knegselse Boys JO19-1 53208 4-1
C 18-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 ST Casteren / Netersel JO19-1 54033 3-0
C 18-11-2017 15:00 SJO VV LBC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-2 54552 6-1
C 18-11-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Beerse Boys JO19-2 54380 3-2
C 11-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 53811 2-3
C 11-11-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Taxandria JO19-4 52319 14-1
C 11-11-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 SJO VV LBC JO19-1 52968 3-3
C 11-11-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 53877 0-5
C 11-11-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 52892 3-2
C 04-11-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 54452 5-0
C 04-11-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 52814 3-0
C 04-11-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Beerse Boys JO19-2 54143 6-1
C 04-11-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Taxandria JO19-4 53342 11-3
C 04-11-2017 13:30 SJO VV LBC JO19-1 Best Vooruit JO19-4 54029 6-2
C 28-10-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 52287 1-6
C 28-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 53179 0-3
C 28-10-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-2 53427 1-4
C 28-10-2017 12:45 Taxandria JO19-4 ST Casteren / Netersel JO19-1 52499 4-3
C 28-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 SJO VV LBC JO19-1 52549 0-8
C 23-10-2017 20:00 Wilhelmina Boys JO19-2 SJO VV LBC JO19-1 53682 3-3
C 14-10-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Knegselse Boys JO19-1 52585 0-4
C 14-10-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 53388 12-2
C 14-10-2017 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Best Vooruit JO19-4 54381 5-1
C 10-10-2017 19:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-3 53698 3-2
C 07-10-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Wilhelmina Boys JO19-2 54234 4-9
C 07-10-2017 14:30 Oirschot Vooruit JO19-3 ST Casteren / Netersel JO19-1 52942 0-10
C 07-10-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-2 53256 1-9
C 07-10-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 SJO VV LBC JO19-1 52304 2-1
C 07-10-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 53491 3-2
C 30-09-2017 13:30 Spoordonkse Boys JO19-2 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 53758 4-1
C 30-09-2017 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 Taxandria JO19-4 53128 4-3
C 30-09-2017 14:30 Knegselse Boys JO19-1 ST Casteren / Netersel JO19-1 52761 1-3
C 30-09-2017 16:45 Best Vooruit JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-3 53389 2-3
C 23-09-2017 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 52437 2-4
C 23-09-2017 14:30 Beerse Boys JO19-2 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 53772 3-2
C 23-09-2017 14:30 Oirschot V. JO19-3 Knegselse Boys JO19-1 52984 4-4
C 23-09-2017 14:30 ST Casteren / Netersel JO19-1 Spoord. Boys JO19-2 52360 3-4
C 23-09-2017 12:45 Taxandria JO19-4 Best Vooruit JO19-4 53065 1-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO19-2 10 8 1 1 25 39 12 27 0
2 Spoordonkse Boys JO19-2 10 8 0 2 24 46 21 25 0
3 SJO VV LBC JO19-1 8 5 2 1 17 47 13 34 0
4 ST Casteren / Netersel JO19-1 9 5 1 3 16 44 20 24 0
5 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 8 5 0 3 15 25 26 -1 0
6 Best Vooruit JO19-4 9 5 0 4 15 36 24 12 0
7 Knegselse Boys JO19-1 8 3 1 4 10 30 21 9 0
8 Taxandria JO19-4 10 3 0 7 9 28 70 -42 0
9 Beerse Boys JO19-2 9 2 0 7 6 16 48 -32 0
10 Oirschot Vooruit JO19-3 9 1 1 7 4 14 46 -32 0
11 ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 8 1 0 7 3 10 34 -24 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 29-06-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 06-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 13-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 20-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 27-07-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 03-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 10-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 17-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 24-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 31-08-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 21-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 28-09-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 05-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 12-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 19-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 26-10-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 02-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 09-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 16-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 23-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 30-11-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 21-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 28-12-17 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 04-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 11-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 18-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 25-01-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 01-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 08-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 15-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 22-02-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 01-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 08-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 15-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 22-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 29-03-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 05-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 12-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 19-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 26-04-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 03-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 10-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 17-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 24-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 31-05-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 07-06-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
do 14-06-18 19:15 - 20:30 6c 10 Team training OV JO19-3
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-LBC JO19-1 2017-18
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-Netersel JO19-1 2017-18
2017-10-26
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-3-Knegselse Boys JO19-1 2017-18
2017-10-04

Berichten



Terug naar boven