0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - O19 - OV JO19-2

Rij en wasschema 2018

26-02-2018
Beste Mannen
Hierbij stuur ik jullie het rij en was schema voor het komende seizoen zie bijlage. Kun je niet dan regel je zelf voor vervanging.

Met vriendelijke groet
Dré Hoppenbrouwers

Teamleden

Spelers
Tim Brands        
Stef Bressers        
Roel Coppelmans        
Lars Hoppenbrouwers        
Martijn Kanters        
Mathieu van Kasteren        
Kay de Kort        
Daan Mattheeuwse        
Ad Smetsers        
Guus Verbruggen        
Rico van de Wal        
Sander Willems        
 
Overige teamleden
Dre Hoppenbrouwers Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-06-2018 12:30 Geldrop JO19-3 Nieuw Woensel JO19-1 105777 3-7
C 02-06-2018 14:30 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 107493 0-1
C 02-06-2018 14:45 Brabantia JO19-3 Tongelre JO19-1 107401 7-2
C 31-05-2018 19:30 DOSL JO19-1 Tongelre JO19-1 142852 12-2
C 29-05-2018 19:00 Geldrop JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 106075 1-4
C 26-05-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 RKSV Nuenen JO19-3 105818 1-1
C 26-05-2018 14:30 RPC JO19-2 Brabantia JO19-3 107524 3-4
C 26-05-2018 14:30 FC Cranendonck JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-2 107578 5-1
C 26-05-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 DOSL JO19-1 105647 1-3
C 26-05-2018 15:00 DVS JO19-2 EMK JO19-1 107274 3-4
C 26-05-2018 15:30 Tongelre JO19-1 Geldrop JO19-3 107019 0-7
C 24-05-2018 19:30 FC Cranendonck JO19-1 DVS JO19-2 107591 5-5
C 23-05-2018 19:00 RKSV Nuenen JO19-3 EMK JO19-1 142611 6-3
C 19-05-2018 12:30 Geldrop JO19-3 FC Cranendonck JO19-1 106114 3-1
C 19-05-2018 14:30 DOSL JO19-1 DVS JO19-2 107193 3-2
C 19-05-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-3 RPC JO19-2 107173 5-5
C 19-05-2018 14:30 EMK JO19-1 Tongelre JO19-1 107565 7-1
C 19-05-2018 14:45 Brabantia JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 105448 1-4
C 19-05-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 107610 1-2
C 16-05-2018 18:30 FC Cranendonck JO19-1 Tongelre JO19-1 142898 9-1
C 15-05-2018 19:30 DVS JO19-2 Geldrop JO19-3 106626 4-0
C 14-05-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO19-2 EMK JO19-1 106071 2-2
C 12-05-2018 12:30 Geldrop JO19-3 EMK JO19-1 106574 1-4
C 12-05-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 RPC JO19-2 107171 2-0
C 12-05-2018 14:30 FC Cranendonck JO19-1 Tongelre JO19-1 107260 0-0
C 12-05-2018 14:45 Brabantia JO19-3 DOSL JO19-1 106511 2-5
C 12-05-2018 15:00 DVS JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 107303 7-2
C 12-05-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 RKSV Nuenen JO19-3 105862 2-1
C 05-05-2018 14:30 DOSL JO19-1 Tongelre JO19-1 107617 0-0
C 05-05-2018 14:45 Brabantia JO19-3 RKSV Nuenen JO19-3 105804 1-4
C 05-05-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 DVS JO19-2 106299 6-0
C 03-05-2018 19:00 Tongelre JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-2 106980 0-2
C 02-05-2018 19:00 FC Cranendonck JO19-1 RPC JO19-2 107344 2-2
C 28-04-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Cranendonck JO19-1 105877 3-1
C 28-04-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-3 DOSL JO19-1 106837 1-2
C 28-04-2018 14:30 EMK JO19-1 Brabantia JO19-3 105400 2-4
C 28-04-2018 13:00 RPC JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 105592 1-0
C 21-04-2018 14:30 EMK JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 106063 1-2
C 21-04-2018 15:30 Tongelre JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 107666 0-3
C 21-04-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-3 FC Cranendonck JO19-1 106820 3-4
C 21-04-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Brabantia JO19-3 106686 4-5
C 21-04-2018 14:30 DOSL JO19-1 Geldrop JO19-3 106936 4-1
C 21-04-2018 14:30 RPC JO19-2 DVS JO19-2 107360 3-1
C 18-04-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO19-2 RPC JO19-2 107530 1-1
C 14-04-2018 15:00 DVS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 106308 2-2
C 14-04-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 DOSL JO19-1 107268 1-2
C 14-04-2018 14:30 RPC JO19-2 Tongelre JO19-1 106153 2-0
C 14-04-2018 14:30 FC Cranendonck JO19-1 Brabantia JO19-3 107605 5-2
C 14-04-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 EMK JO19-1 106971 3-2
C 14-04-2018 12:30 Geldrop JO19-3 RKSV Nuenen JO19-3 106973 0-3
C 11-04-2018 19:30 RKSV Nuenen JO19-3 EMK JO19-1 107622 0-0
C 07-04-2018 14:45 Brabantia JO19-3 Geldrop JO19-3 105829 4-1
C 07-04-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 106681 3-1
C 07-04-2018 14:30 DOSL JO19-1 RPC JO19-2 106154 2-2
C 07-04-2018 14:30 EMK JO19-1 FC Cranendonck JO19-1 107523 1-4
C 07-04-2018 15:30 RKSV Nuenen JO19-3 Wilhelmina Boys JO19-2 106560 3-1
C 07-04-2018 15:30 Tongelre JO19-1 DVS JO19-2 105674 5-2
C 24-03-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Tongelre JO19-1 107648 2-2
C 24-03-2018 14:30 RPC JO19-2 EMK JO19-1 106002 7-1
C 24-03-2018 14:30 FC Cranendonck JO19-1 DOSL JO19-1 107429 3-2
C 24-03-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Brabantia JO19-3 107583 5-1
C 24-03-2018 13:00 Geldrop JO19-3 Wilhelmina Boys JO19-2 106411 3-1
C 24-03-2018 15:00 DVS JO19-2 RKSV Nuenen JO19-3 105489 3-5
C 10-03-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 FC Cranendonck JO19-1 107090 2-0
C 10-03-2018 15:30 Tongelre JO19-1 RKSV Nuenen JO19-3 106016 3-2
C 10-03-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 105628 3-3
C 10-03-2018 14:30 EMK JO19-1 DOSL JO19-1 107337 2-3
C 10-03-2018 15:00 DVS JO19-2 Brabantia JO19-3 106315 1-5
C 10-03-2018 14:30 RPC JO19-2 Geldrop JO19-3 106378 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 12:00 GVV'63 JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-4 96078 4-0
C 20-01-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 WSC JO19-3 53629 0-0
C 16-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 WSC JO19-3 52810 3-0
C 16-12-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 GVV'63 JO19-1 96071 1-1
C 16-12-2017 15:15 SBC JO19-4 Nivo Sparta JO19-2 96080 4-5
C 16-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Essche Boys JO19-1 53535 0-0
C 12-12-2017 19:30 Boxtel JO19-1 Den Dungen JO19-2 53232 0-0
C 09-12-2017 12:30 WSC JO19-3 Nivo Sparta JO19-2 96089 0-0
C 09-12-2017 12:30 Kerkwijk JO19-1 Boxtel JO19-1 96100 0-0
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Essche Boys JO19-1 54254 0-0
C 09-12-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 SBC JO19-4 53146 0-0
C 09-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 52677 0-0
C 09-12-2017 16:00 ODC JO19-2 GVV'63 JO19-1 96079 0-0
C 06-12-2017 20:00 WSC JO19-3 Essche Boys JO19-1 52592 3-4
C 02-12-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-2 Zwaluw VFC JO19-3 96088 2-3
C 02-12-2017 15:15 SBC JO19-4 ODC JO19-2 53762 4-3
C 02-12-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 WSC JO19-3 53046 2-1
C 02-12-2017 14:30 Essche Boys JO19-1 Kerkwijk JO19-1 96099 0-0
C 25-11-2017 16:00 ODC JO19-2 Nivo Sparta JO19-2 96087 2-1
C 25-11-2017 12:30 Kerkwijk JO19-1 Den Dungen JO19-2 96098 9-3
C 25-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO19-4 Boxtel JO19-1 52941 1-1
C 25-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO19-3 GVV'63 JO19-1 96077 3-5
C 25-11-2017 15:15 SBC JO19-4 Oirschot Vooruit JO19-2 52480 2-3
C 18-11-2017 12:30 GVV'63 JO19-1 Nivo Sparta JO19-2 96086 3-1
C 18-11-2017 15:00 Den Dungen JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-4 53739 0-1
C 18-11-2017 15:00 Boxtel JO19-1 Zwaluw VFC JO19-3 53063 5-0
C 18-11-2017 13:40 WSC JO19-3 Kerkwijk JO19-1 96097 3-1
C 18-11-2017 14:30 Essche Boys JO19-1 SBC JO19-4 52929 9-0
C 18-11-2017 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 52324 2-3
C 16-11-2017 20:15 ODC JO19-2 Den Dungen JO19-2 53733 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 22-02-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO19-2 DOSL JO19-1 139813 1-3
B 21-10-2017 13:30 SJO VV LBC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 98304 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 11 8 1 2 25 38 18 20 0
2 Oirschot Vooruit JO19-2 11 7 4 0 25 27 13 14 0
3 Nieuw Woensel JO19-1 11 8 0 3 24 32 15 17 0
4 FC Cranendonck JO19-1 11 6 2 3 20 39 25 14 0
5 RPC JO19-2 11 5 4 2 19 30 20 10 0
6 Brabantia JO19-3 11 6 0 5 18 36 36 0 0
7 RKSV Nuenen JO19-3 11 5 2 4 17 34 25 9 0
8 EMK JO19-1 11 3 1 7 10 29 36 -7 0
9 Geldrop JO19-3 11 3 0 8 9 22 36 -14 0
10 DVS JO19-2 11 2 2 7 8 30 40 -10 0
11 Tongelre JO19-1 11 2 1 8 7 16 55 -39 0
12 Wilhelmina Boys JO19-2 11 1 3 7 6 19 33 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GVV'63 JO19-1 8 6 1 1 19 33 15 18 0
2 Oirschot Vooruit JO19-2 10 5 3 2 18 33 23 10 0
3 Essche Boys JO19-1 8 5 1 2 16 31 20 11 0
4 ODC JO19-2 9 5 1 3 16 24 16 8 0
5 Boxtel JO19-1 9 4 1 4 13 22 21 1 0
6 Zwaluw VFC JO19-3 9 4 0 5 12 30 34 -4 0
7 Kerkwijk JO19-1 7 3 2 2 11 27 16 11 0
8 WSC JO19-3 7 3 1 3 10 16 16 0 0
9 SBC JO19-4 8 3 1 4 10 25 30 -5 0
10 Nivo Sparta JO19-2 10 3 1 6 10 24 31 -7 0
11 Den Dungen JO19-2 9 2 1 6 7 17 31 -14 0
12 OJC ROSMALEN JO19-4 8 1 1 6 4 10 39 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 Oirschot Vooruit JO19-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:30 - 21:00 7a 01 Team training OV JO19-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-06-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 26-06-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 03-07-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 10-07-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 17-07-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 24-07-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 31-07-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 07-08-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 14-08-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 21-08-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 28-08-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 04-09-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 11-09-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 18-09-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 25-09-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 02-10-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 09-10-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 16-10-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 23-10-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 30-10-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 06-11-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 13-11-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 20-11-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 27-11-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 04-12-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 11-12-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 18-12-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 25-12-17 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 01-01-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 08-01-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 15-01-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 22-01-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 29-01-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 05-02-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 12-02-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 19-02-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 26-02-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 05-03-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 12-03-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 19-03-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 26-03-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 02-04-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 09-04-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 16-04-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 23-04-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 30-04-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 07-05-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 14-05-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 21-05-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 28-05-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 04-06-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
ma 11-06-18 19:30 - 21:00 3b 09 Team training OV JO19-2
donderdag 19:15 - 20:30 6a 09 Team training OV JO19-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 22-06-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 29-06-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 06-07-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 13-07-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 20-07-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 27-07-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 03-08-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 10-08-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 17-08-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 24-08-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 31-08-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 07-09-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 14-09-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 21-09-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 28-09-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 05-10-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 12-10-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 19-10-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 26-10-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 02-11-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 09-11-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 16-11-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 23-11-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 30-11-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 07-12-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 14-12-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 21-12-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 28-12-17 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 04-01-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 11-01-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 18-01-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 25-01-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 01-02-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 08-02-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 15-02-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 22-02-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 01-03-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 08-03-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 15-03-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 22-03-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 29-03-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 05-04-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 12-04-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 19-04-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 26-04-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 03-05-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 10-05-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 17-05-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 24-05-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 31-05-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 07-06-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
do 14-06-18 19:00 - 20:30 3b 09 Team training OV JO19-2
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-RPC JO19-2 2017-18
2018-05-30
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-Wilhelmina Boys JO19-2 2017-18
2018-04-08
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-Tongelre JO19-1 2017-18
2018-04-08
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-ODC JO19-2 2017-18
2017-11-19
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-OJC Rosmalen JO19-4 2017-18
2017-11-02
www.oirschot-vooruit.nl
Teamfoto JO19-2 2017-18
2017-10-26
www.oirschot-vooruit.nl
JO19-2-Den Dungen JO19-2 2017-18
2017-10-26

Berichten

Rij en wasschema 2018

26-02-2018
Beste Mannen
Hierbij stuur ik jullie het rij en was schema voor het komende seizoen zie bijlage. Kun je niet dan regel je zelf voor vervanging.

Met vriendelijke groet
Dré Hoppenbrouwers


Terug naar boven