Oirschot Vooruit 1



Oirschot Vooruit 2



Oirschot Vooruit 3



Oirschot Vooruit 4



Oirschot Vooruit 5



Oirschot Vooruit 6



Oirschot Vooruit 7



Oirschot Vooruit 8



Oirschot Vooruit 9



Oirschot Vooruit 10



Oirschot Vooruit 11



Oirschot Vooruit 12



Oirschot Vooruit VE1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Braakhuizen VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nederwetten VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Emplina JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nevelo JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuw Woensel JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVSSS JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Taxandria JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSV Gudok JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Vessem/DEES JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Engelen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKVVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VOAB JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Essche Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKSV Nuenen JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SBC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Taxandria JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Tilburg JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'59 JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Casteren / Netersel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UNA JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST DEES-Vessem JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Woensel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Nuenen JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wodan JO17-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Bocht'80 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODC JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'59 JO17-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO17-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ASH MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Budel MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Emplina MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HRC'14 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HSSC'61 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKTVC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Theole MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baardwijk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DVVC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC 't Zand MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKVVO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dongen JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GSBW JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'60 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sarto JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ZIGO JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Juventud JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OJC ROSMALEN JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Taxandria JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'59 JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO15-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jong Brabant JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OVC'26 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Riel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Tilburg JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VOAB JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Were Di JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC 't Zand JO15-9M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZIGO JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Eindhoven AV MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nevelo MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKSV Nuenen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN MO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Eindhoven AV MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Eindhoven AV JO14-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Haarsteeg JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvaria JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Taxandria JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'59 JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO14-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO14-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoogeloon JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Taxandria JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'59 JO14-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waalre JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO13-1



Oirschot Vooruit JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEES-Vessem JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marvilde JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood Wit V JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'59 JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit MO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Marvilde MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oirschot Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST vv Steensel / Knegselse Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Brabantia JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Brandevoort JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 S.V. Brandevoort JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Heeze JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 NWC JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oirschot Vooruit JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SBC JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Someren JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Woenselse Boys JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Oirschot Vooruit JO12-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO12-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nemelaer JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ODC JO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OJC ROSMALEN JO12-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO12-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'59 JO12-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WODAN JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwaluw VFC JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO12-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jong Brabant JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODC JO12-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SVSSS JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Taxandria JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Tilburg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Were Di JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZIGO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKSV Nuenen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Nevelo JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ODC JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Oirschot Vooruit JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OVC'26 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST RKDSV / EDN'56 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sarto JO11-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Spoord. Boys JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SVSOS JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Vessem/DEES JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RPC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'59 JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Marvilde MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nevelo MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuw Woensel MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST RKSV Nuenen/EMK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oisterwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OJC ROSMALEN MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Marvilde MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nevelo MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oisterwijk MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SBC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'59 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WODAN JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Netersel / Casteren JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKVVO JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boxtel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ODC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO10-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SBC JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot V. JO9-1G

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood Wit V JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UNA JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ODC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Were Di JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SBC JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot Vooruit JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oirschot Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot V. JO8-3G

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spoordonkse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Oirschot V. JO7-1G



Terug naar boven