5e klasse 22

    Datum Tijd Thuis Uit Info
    30 jan 9:45 Bladella 6 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    30 jan 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    30 jan 11:00 PSV 2 (zon) Brabantia 4 (zon)
    30 jan 12:00 Wilhelmina Boys 5 (zon) Beerse Boys 5 (zon)
    30 jan 14:00 SBC 13 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    6 feb 10:00 Best Vooruit 7 (zon) SBC 13 (zon)
    6 feb 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    6 feb 11:30 Spoordonkse Boys 3 (zon) Bladella 6 (zon)
    6 feb 12:00 Beerse Boys 5 (zon) Brabantia 4 (zon)
    6 feb 12:00 EFC 7 (zon) PSV 2 (zon)
    13 feb 9:45 Bladella 6 (zon) EFC 7 (zon)
    13 feb 11:00 PSV 2 (zon) Beerse Boys 5 (zon)
    13 feb 12:00 Brabantia 4 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    13 feb 12:00 Wilhelmina Boys 5 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    13 feb 14:00 SV Unitas'59 5 (zon) SBC 13 (zon)
    20 feb 10:00 Beerse Boys 5 (zon) SBC 13 (zon)
    20 feb 10:00 Best Vooruit 7 (zon) Brabantia 4 (zon)
    20 feb 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) Bladella 6 (zon)
    20 feb 10:30 Oirschot V. 5 (zon) PSV 2 (zon)
    20 feb 12:00 EFC 7 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    6 mrt 10:30 Oirschot V. 5 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    13 mrt 9:45 Bladella 6 (zon) Beerse Boys 5 (zon)
    13 mrt 11:00 PSV 2 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    13 mrt 12:00 Brabantia 4 (zon) EFC 7 (zon)
    13 mrt 12:00 Wilhelmina Boys 5 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    13 mrt 14:00 SBC 13 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    20 mrt 10:00 Best Vooruit 7 (zon) Bladella 6 (zon)
    20 mrt 10:30 Oirschot V. 5 (zon) SV Unitas'59 5 (zon)
    20 mrt 11:30 Spoordonkse Boys 3 (zon) SBC 13 (zon)
    20 mrt 12:00 Beerse Boys 5 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    20 mrt 12:00 Brabantia 4 (zon) PSV 2 (zon)
    27 mrt 9:45 Bladella 6 (zon) SBC 13 (zon)
    27 mrt 10:00 Best Vooruit 7 (zon) EFC 7 (zon)
    27 mrt 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    27 mrt 10:30 Oirschot V. 5 (zon) Beerse Boys 5 (zon)
    27 mrt 12:00 Wilhelmina Boys 5 (zon) PSV 2 (zon)
    3 apr 11:30 Spoordonkse Boys 3 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    3 apr 12:00 Brabantia 4 (zon) Bladella 6 (zon)
    3 apr 12:00 EFC 7 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    3 apr 13:00 Beerse Boys 5 (zon) SV Unitas'59 5 (zon)
    3 apr 14:00 SBC 13 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    10 apr 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) EFC 7 (zon)
    10 apr 10:30 Oirschot V. 5 (zon) Brabantia 4 (zon)
    10 apr 12:00 Beerse Boys 5 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    10 apr 12:00 Wilhelmina Boys 5 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    10 apr 14:00 SBC 13 (zon) PSV 2 (zon)
    24 apr 10:00 Best Vooruit 7 (zon) SV Unitas'59 5 (zon)
    24 apr 10:00 Spoordonkse Boys 3 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    24 apr 11:00 PSV 2 (zon) Bladella 6 (zon)
    24 apr 12:00 Brabantia 4 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    24 apr 12:00 EFC 7 (zon) SBC 13 (zon)
    15 mei 10:00 SV Unitas'59 5 (zon) PSV 2 (zon)
    15 mei 10:30 Oirschot V. 5 (zon) Bladella 6 (zon)
    15 mei 11:30 Spoordonkse Boys 3 (zon) EFC 7 (zon)
    15 mei 12:00 Beerse Boys 5 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    15 mei 14:00 SBC 13 (zon) Brabantia 4 (zon)
    22 mei 9:45 Bladella 6 (zon) Wilhelmina Boys 5 (zon)
    22 mei 10:00 Best Vooruit 7 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    22 mei 11:00 PSV 2 (zon) Spoordonkse Boys 3 (zon)
    22 mei 12:00 EFC 7 (zon) Beerse Boys 5 (zon)
    Delen