Wedstrijdprogramma

    Datum Tijd Thuis Uit Info
    4 dec 8:30 SVSSS JO11-2 Oirschot V. JO11-3
    4 dec 8:50 Oirschot V. JO9-2 Wilhelmina Boys JO9-4
    4 dec 8:50 Oirschot V. JO9-3 Beerse Boys JO9-3
    4 dec 9:00 VV Trinitas Oisterwijk JO13-2 Oirschot V. JO13-2
    4 dec 9:00 Oirschot V. JO10-2 UNA JO10-2
    4 dec 9:00 Oirschot V. JO9-1 VOAB JO9-5
    4 dec 9:00 Oirschot V. JO7-3 Best Vooruit JO7-1
    4 dec 9:10 Oirschot V. JO7-1 Mifano JO7-2
    4 dec 9:10 Oirschot V. JO7-3 UNA JO7-2JM
    4 dec 9:15 S.V. Tongelre JO7-1 Oirschot V. JO7-2
    4 dec 9:20 SV Unitas'59 JO7-2 Oirschot V. JO7-1
    4 dec 9:20 DBS JO7-2 Oirschot V. JO7-3
    4 dec 9:25 UNA JO7-1JM Oirschot V. JO7-2
    4 dec 9:30 Oirschot V. JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4
    4 dec 9:35 Oirschot V. JO7-2 DBS JO7-1
    4 dec 10:00 Hoogeloon JO10-1 Oirschot V. JO10-1JM
    4 dec 10:00 Oirschot V. JO10-3JM Best Vooruit JO10-3
    4 dec 10:00 Oirschot V. JO8-1 Bladella JO8-3
    4 dec 10:15 Oirschot V. JO12-1 RKVVO JO12-4
    4 dec 10:15 Oirschot V. JO11-1 SVSSS JO11-1
    4 dec 10:15 Oirschot V. JO8-2 Best Vooruit JO8-2
    4 dec 10:15 Oirschot V. JO8-3JM UDI'19/CSU JO8-6
    4 dec 11:00 Oirschot V. JO13-1 Bergeijk JO13-1JM
    4 dec 11:00 UNA JO13-3JM Oirschot V. JO13-3
    4 dec 12:00 VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 Oirschot V. MO13-1
    4 dec 12:30 Oirschot V. JO15-2 Avanti'31 JO15-2
    4 dec 12:30 Oirschot V. JO15-3 EFC JO15-3JM
    4 dec 12:45 Sarto JO17-2 Oirschot V. JO17-2
    4 dec 13:15 Oirschot V. JO17-4 EFC JO17-4JM
    4 dec 14:00 Viola JO19-1 Oirschot V. JO19-2
    4 dec 14:30 EFC JO17-1 Oirschot V. JO17-1
    4 dec 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot V. JO17-3
    4 dec 14:45 Bergeijk JO19-2 Oirschot V. JO19-4
    4 dec 15:00 Oirschot V. JO19-3 Den Dungen JO19-2
    5 dec 10:00 Dommelen 4 (zon) Oirschot V. 7 (zon)
    5 dec 10:00 Woenselse Boys 4 (zon) Oirschot V. 8 (zon)
    5 dec 10:00 Oirschot V. 12 (zon) Audacia 7 (zon)
    5 dec 10:30 Oirschot V. 5 (zon) Best Vooruit 7 (zon)
    5 dec 10:30 Oirschot V. 9 (zon) RPC 11 (zon)
    5 dec 12:00 Reusel Sport/CoTrans 4 (zon) Oirschot V. 3 (zon)
    5 dec 12:00 Spoordonkse Boys 4 (zon) Oirschot V. 4 (zon)
    5 dec 12:00 SBC 14 (zon) Oirschot V. 11 (zon)
    5 dec 12:30 Oirschot V. 10 (zon) SBC 12 (zon)
    8 dec 19:00 Dommelen JO17-2 Oirschot V. JO17-4
    11 dec 8:45 VOAB JO13-2 Oirschot V. JO13-1
    11 dec 8:45 RKDVC JO11-1 Oirschot V. JO11-1
    11 dec 8:45 Sarto JO11-3 Oirschot V. JO11-2JM
    11 dec 8:45 Oirschot V. JO10-1JM Bladella JO10-2
    11 dec 8:45 Oirschot V. JO10-3JM Acht JO10-2
    11 dec 8:45 Oirschot V. JO9-1 SBC JO9-3
    11 dec 8:45 Oirschot V. JO9-2 Rhode/VSB JO9-4JM
    11 dec 8:45 Oirschot V. JO9-3 SVSOS JO9-1
    11 dec 9:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-2 Oirschot V. JO8-1
    11 dec 9:00 Oirschot V. JO8-2 Bergeijk JO8-2
    11 dec 9:00 Oirschot V. JO8-3JM Brabantia JO8-2
    11 dec 9:30 Oirschot V. JO7-1 Mifano JO7-2
    11 dec 9:40 Oirschot V. JO7-1 RPC JO7-4
    11 dec 9:45 Unitas '59 JO10-5JM Oirschot V. JO10-2
    11 dec 9:50 DBS JO7-4 Oirschot V. JO7-1
    11 dec 10:00 Oirschot V. JO11-3 VV Trinitas Oisterwijk JO11-3
    11 dec 10:00 Waalre JO7-1 Oirschot V. JO7-2
    11 dec 10:10 Woenselse Boys JO7-1 Oirschot V. JO7-2
    11 dec 10:20 Oirschot V. JO7-2 DBS JO7-1
    11 dec 10:45 Oirschot V. JO7-3 RPC JO7-7JM
    11 dec 10:55 DBS JO7-7 Oirschot V. JO7-3
    11 dec 11:00 Oirschot V. JO13-3 Spoordonkse Boys JO13-1
    11 dec 11:00 Oirschot V. JO12-1 EFC JO12-3
    11 dec 11:05 Oirschot V. JO7-3 UNA JO7-2JM
    11 dec 12:00 Rood Wit V JO17-2 Oirschot V. JO17-4
    11 dec 12:00 Helvoirt JO13-1 Oirschot V. JO13-2
    11 dec 12:30 Oirschot V. JO15-1 DBS JO15-1
    11 dec 12:30 Oirschot V. MO15-1 EMK MO15-2
    11 dec 13:15 Oirschot V. JO17-2 VOAB JO17-2
    11 dec 13:15 Oirschot V. JO17-3 DBS JO17-2
    11 dec 13:15 SBC JO15-2 Oirschot V. JO15-2
    11 dec 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Oirschot V. JO15-3
    11 dec 15:15 Oirschot V. JO19-2 ZIGO JO19-1
    11 dec 15:15 Oirschot V. JO19-4 Bladella JO19-3
    11 dec 15:15 DVS JO17-1 Oirschot V. JO17-1
    12 dec 9:45 Bladella 6 (zon) Oirschot V. 5 (zon)
    12 dec 10:00 Pusphaira 10 (zon) Oirschot V. 9 (zon)
    12 dec 10:00 VV Trinitas Oisterwijk 8 (zon) Oirschot V. 12 (zon)
    12 dec 10:30 Oirschot V. 4 (zon) Beerse Boys 6 (zon)
    12 dec 10:30 Oirschot V. 8 (zon) Brabantia 6 (zon)
    12 dec 10:30 Oirschot V. 11 (zon) Pusphaira 6 (zon)
    12 dec 12:00 Oirschot V. 2 (zon) EFC 2 (zon)
    12 dec 12:00 Acht 8 (zon) Oirschot V. 10 (zon)
    12 dec 12:00 Pusphaira VR4 (zon) Oirschot V. VR1 (zon)
    12 dec 12:30 Oirschot V. 3 (zon) Best Vooruit 5 (zon)
    12 dec 12:30 Wilhelmina Boys 4 (zon) Oirschot V. 6 (zon)
    12 dec 12:30 Oirschot V. 7 (zon) Rood Wit V 3 (zon)
    12 dec 14:00 RKVVO 1 (zon) Oirschot V. 1 (zon)
    15 dec 19:00 Marvilde MO15-1 Oirschot V. MO15-1
    15 dec 19:30 Best Vooruit JO19-2 Oirschot V. JO19-3
    18 dec 11:00 Bladella JO15-3 Oirschot V. JO15-3
    18 dec 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot V. JO15-2
    18 dec 12:30 Oirschot V. JO15-1 RPC JO15-1
    18 dec 13:15 Oirschot V. JO17-2 GSBW JO17-1
    18 dec 13:15 Oirschot V. JO17-3 SJO DEES/Vessem JO17-1JM
    18 dec 13:15 ST Reusel Sport CoTrans/SDO '39/HMVV/Hulsel MO15-1 Oirschot V. MO15-1
    18 dec 14:00 Oirschot V. JO19-4 ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1
    18 dec 14:15 Nieuw Woensel JO19-2 Oirschot V. JO19-2
    18 dec 15:00 Oirschot V. JO19-1 TSV Gudok JO19-1
    18 dec 17:00 Oirschot V. 1 (zon) WNC 1
    19 dec 10:30 Oirschot V. 4 (zon) Tuldania 2 (zon)
    19 dec 12:00 RKSV Nuenen 3 (zon) Oirschot V. 3 (zon)
    19 dec 12:00 Nieuw Woensel 11 (zon) Oirschot V. 11 (zon)
    Bekijk meer
    Delen